Augustové manželky 2007. Stretávajme sa naďalej!

Zobraz úvodný príspevok
Takže pre tie ktoré už prežili svoj veľký deň. Snád nezanevriete na MS a budete sem chodiť kým sa neprehlásite na MK :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Anais to mas fajn, me se zase smeji ostatni protoze mam v prijmeni(ted novem) to vase slovenske Ľ ]-( a jako spravny cech to neumim vyslovit :-D takze sranda.... joj album uz nemam a malinka fotka je z kostela jak uprene posloucham pana farare ;-) Pav.- dekuji za pochvalu ucesu, jednoduchy, ale album jsem smazala slibila jsem priteli, ze dam album jen aby se podivali nase augustovky a pak mazu :-) ale tesime se s Romcou na tvoje. No to i Romik chodi vecer na net a rika Pavianka porad nic, to co ji tak trva ja uz se nemohu dockat :-D a to mi dela kazdy den...
Odpovedať
Profilova fotka
juj no vidite a je to tady melo tam byt...slibila jsem manzelovi..... ]-( ja si nezvyknu...ale jinak jsem stastna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to cechulinka: ten tvoj priateľ, teda manžel musí mať zo mňa dobrú srandu ]-( :-D :-D :-D :-p , už vidím ako sa smeje z mojich fotiek :-) teraz mi môj manžel povcedal, že mám hecovať, že "už to bude, už to bude.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pripajam sa k augustovym manzelkaaaam.... :-D
Odpovedať
Pav, aj ja si tu na dovolenke zapinam stranku kvoli tvojim fotkam :-D Cakaaaaaaam! ;-)
Odpovedať
Dobre ranko augustovky! Aj ja sa k vam pripajam...vcera sme boli pre Dvd,do noci sme nanho pozerali :-D ...fotecky este niesu,ale cakame,cakame... ;-)
Odpovedať
pav, je nas viac, co cakame na Tvoje fotky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No dobre ranko, myslim ze viacere sa nevedia dockat fotiek a ja tiez este stale nemam a nemam nase foto :-( mam len rodinne a tie su krasne, ale tesim sa ked si budem robit svadobny album.
Odpovedať
pav...tiez cakame na tvoje fotky :) ja tiez este nemam kompletne svoje fotky.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jéj baby, ste zlaté, aj tie v USA :-D , len aby ste neboli sklamané, krátko sme sa fotili, tak dúfam, že budú OK
Odpovedať
Profilova fotka
Pav - budu fajn, ved vsetky sme boli take krasne a stastne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to radka: no hej, tešíme sa aj na tvoje, tie neprofi sú super, vyzeralo to na super folkloristickú svadbu :-), ale vieš, ked človek vidí albumy janky, sonky, adky a ostatných neviest- tak sa bude báť pozrieť na svoje... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
pav.. prosiiiim ta :))) ja som straasne zvedava na tvoje fotky..... kde suuu?:)
Odpovedať
Profilova fotka
u fotografa :-)
Odpovedať
jaaaaj..... no moje tiez...uz akosi dlho :(((( hmm..co vlastne robi taka vydata baba? =-) 8-( :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Sonula - aj ja mam tie profi foto este u fotografa a vobec neviem kedy budu. Ked si predstavim, ze nam spravil spolu s obradom cca 1 000 foto a ked tam ma viac perfektnych a musi ich este retusovat a pod..... tak sa mu necudujem, ze to tak dlho trva, ale tiez sa neviem dockat. Pav - ta folklorna svadba bola fajn, akurat ze po cepceni mi zabudli dat na hlavu este maslu :-D :-D :-D pretoze satku som nechcela.
Odpovedať
Profilova fotka
to radka: ja som mala čepiec, ale nevynikol, pretože na tom mojom účese mal zdeformovaný tvar, som zvedavá na fotky :-D , nám sa ale už ozval kameraman, pomaly to už bude... :-) to sonula:neviem, ako ostatné, ale sedím s vyloženými nohami a obviazanou rukou a manžel umýva riad :-D
Odpovedať
pav... co sa ti stalo s rukou? ale predstava je to pekna...mangel umyva riad...noooooooo
Odpovedať
Profilova fotka
to sonula: už som to tu písala, podarilo sa mi vraziť si do nechtov až tak, že mi ho museli stiahnuť, takže mám obviazanú ruku, dosť to bolelo, ale dnes si to chcem dať dole a začať to liečiť sama...
Odpovedať
jaaaj... pardoon... tak skore vyliecenie...budes mastickovat?
Odpovedať
Profilova fotka
Pav - no ved ja som svoj svadobny uces prisposobovala cepcu :-D :-D :-D :-D aj tak mam rada uliz a kontu, ked mi ani jeden vlasok nepretrca z hlavy, potom ma to znervoznuje. Rychlo si doliec ruku, ale na druhej strane aj ten moj manzel umyva riady a niekedy dokonca aj zehli. Odkedy cakame babo je taky starostlivy. Babenky mate sa na to tesit. Ten moj mi stale povie, nechaj tak ja to spravim. Id si oddychnut. Chudak vidi ako mi je obcas na nic.
Odpovedať
Profilova fotka
to sonula: nemáš prečo pardoon :-) , a dik, budem si to máčať v odvaroch...uvidím, ako bude prstík znášať vodu, chcem ísť na dovču... :-D to radka:ten môj umýva aj normálne, aj mi pomáha, keď vládze a nerobí, akurát že väčšinou robí :-D , ja so tiež môjmu kaderníkovi povedala, že drdol malý, aby mi vošiel pod čepiec, on mi tam dával výplň a ešte príčesok v sobotu (nemala som praktickú skúšku) a ja na neho von, von, von! :), tak mi tam dal iba príčesok :-D aj tak to stačilo a účes bol krásny. Inak toľko čo ja mu asi nepinkajú do roboty ani celebrity :-D akurát som si dala dole obväz, vyzerá to hnusne ]-( :-S
Odpovedať
Profilova fotka
neboj Pav, me se to stalo taky ]-( zapomnela jsem palec v zeleznych vratech :-o, krev mi sice odsali jehlou, ale co mi hodne pomohlo je ta cerna smradlava mast :-D visnovka nebo tak nejak se to jmenuje... a pak jsem si sama strhla nehet a uz jen cekala az naroste novy.... a nic nejde poznat ;-) trvalo to sice rok :-D ale verim, ze ty budes fit drive... jak probiha odcepceni, my takove tradice v cesku nemame ;-)... Radus nas fotograf udelal pres 1000 fotek a potom nektere fotky uplne vymazal a zustalo 800. Myslela jsem ze to bude hodne, ale zjistuji, ze kdybych mela jeste vic tak se na ne rada divam znovu a znovu :-D ... Pav. manzel porad ceka na fotky :-D co mam rict? :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, hlasim sa tiez k augustovym (srpnovym) manzelkam. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to cechulinka:že musí mať trpezlivosť :-D , už som sa chystala napísať nášmu fotografovi, ale mala som robotu... :-) , dám vedieť, kedy to bude. :-) , už sa to hojí, aj necht začína rásť, dúfam, že to nebude trvať dlho, ale chirurgovia ma strašili, že hej :-( to emca22: vitaj a zaraď sa, idem kuknúť tvoj album... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to cechulinka: ešte k tomu čepčeniu: dievčatá za spevu priviedli mňa a drahého a usadili na stoličky, potom sa pýtali drahého, či chce hlávku sťať, alebo pierko sňať a on 2x že hlávku sťať a nakoniec, že pierko sňať, mňa to isté s partou, pomedzi to sa spievajú piesne a keď som ja povedala, že partu sňať, tak mi dali čepiec a zobrali do karičky. Po karičke som s hlavným družbom začala redový- t.j. vytancovala členov rodiny.....zvyšok uvidíš na fotkách, neviem, či som to napísala dosť zrozmiteľne.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No u nas to funguje trocha inak. Družičky kračaju z nevestou, ktora celu svadbu smutne stoji a premysla :-D :-D :-D :-D . zatial zenich vytancovava vsetky druzicky a potom mi zacnu spievat ze sa mam pozerat do nebicka, aby moje deti nepytali chleba a pod.... a potom prvy druzba zakrici neviastu pod cepiec a ide sa na to. Baby robia kolo mna kruh v ktorom nie je dobre vidno co robia a vonkajsi kruh nakoniec spravia druzbovia, ktori vyzenu druzicky a cely kruh sa otvori a uz je zo mna mlada zena. Potom ma vytancuju vsetci druzbovia a nakoniec si ma vytancuje zenich, ktory si ma aj odnasa prec. Az potom sme tancovali redovy. U nas je to trocha ine. My sme robili zdiarsku svadbu a na slovenskom folklore je nadherne to, ze kazda dedina, kazdy region ma iny kroj a iny zvyk. Inak vcera mi volal fotograf, ze foto uz bude coskoro hotove. :-) :-) :-) Tesim sa.
Odpovedať
Ahojte, tak sa pripajam aj ja k augustovym manzelkam. :-) Svadba nam vysla nadherne, ziadne trapasy, vsetko super, este aj pocasie krasne vyslo.
Odpovedať
Foto: http://www.golej.sk/Svadby/06/album.php ;-) Tu album vytvarat nebudem, manzel si to nezela. Neskor, ked bude viacej fotiek, by som chcela ale pridat nejake fotky z vyzdoby pre inspiraciu buducim nevestam.
Odpovedať
Inak vcera sme boli na matrike a ze nestrankovy den, takze sobasny list budeme mat najskor v pondelok. :-S Potom sa musim dat odfotit a mozem vybavovat novy obciansky a zvysok dokladov.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?