Augustové manželky 2007. Stretávajme sa naďalej!

Zobraz úvodný príspevok
Takže pre tie ktoré už prežili svoj veľký deň. Snád nezanevriete na MS a budete sem chodiť kým sa neprehlásite na MK :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to katkamk: som zmätkovala, lebo som mala veľa roboty a behala,ale už som OK, späť za PC a pozrela si tvoje fotky, bola si nádherná, krásne-prenádherné vlasy, na tvojom mieste by som si ani závoj nedala..... :-D , super, že ste mali profesionála an celú svadbu, krásne fotky, najviac sa mi páčia tie momentky.....ale keď ich máte ne golejovej stránke, už si ich mohla dať aj tu....
Odpovedať
Profilova fotka
to katkamk: tá 36 je úplne najlepšia, teda ťažko je napísať, ktorá je naj, ale táto je iná, ako majú ostatné, je krásna...
Odpovedať
Profilova fotka
čau pavča: a kde sú fotos zo svadby? háááá? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fotograf mi písal dnes, že ich ešte ani nevidel :-( , takže čakám :-) , ako ty pár dní pred svadbou, há? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pav: ja na prd. nejak sa mi nechce nič riešiť. nestíhame nič
Odpovedať
Profilova fotka
to radka: neboj, aj tak najviac toho bdue posledný týždeň, všetko stihneš, ja som napr. muziku zohnal iba 2 dni pred svadbou! :-D... :-D , vieš ako som sa snažila mať všetko v predstihu a playlist pre nového DJ som tiež robila v ten týždeň, 1. tanec zostal nenacvičený a pritom, ked sme ho tancovali, tak si ľudia mysleli, že sme ho cvičili mesiace! :-D, vesta sa dala šiť týždeň pred svadbou :-D . Neboj, všetko vypáli dobre nakoniec....
Odpovedať
Profilova fotka
pav: no dúúúfam, lebo ma už pomaly poráža. ale veď mám 3 týždne pred sebou. musíme ešte zabeštelovať jedlo v reštike, playlist pre DJ, menovky, atd. najviac mám problémy so súborom. nemôžem žiadny zohnať ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
to radka:veď si mala rovno napísať, ja tancujem v súbore, pár báb by snáď mohlo, napíš IP, akú máš predstavu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, nadherni jste byli... velmi podarene fotky... ty vlasy!!! wow to jsem jen kulila :-. no parada... Pav. co nehet? ja myslim, ze za chvili si ho uz budes strihat :-D radka1234 my jsme vse planovali ze zaharnici pres telefon, a nektere lidi jako je DJ a kameraman jsme videli az na svatbe :-D. A jaka byla krasna ;-). Neboj vse zvladnes a jestli neco potrebujes tak pis my uz to mame za sebou a snad muzeme i nejak pomoci nebo poradit ne babenky? ;-) Pav. manzel uz to vzdal :-D rikal, podle te jedne fotky z priprav, ze jsi byla urcite tak krasna, ze kdybys to tady dala, tak ti bude zvonit telefon od napadniku ;-) takze uz prestal chodit, ale ja mu neverim myslim, ze tu potaji stejne smiruje jestli uz tady ty tvoje fotky jsou =-) :-D
Odpovedať
katkamk:: som velmi zvedava na tvoje fotocky, na to ake saty si si nakoniec vybrala, aj na to ako si mala upravene vlasy, lebo mat take dlhe vlasy, to je fakt skvoskt ;-)
Odpovedať
aha, katka, akurat kukam, ze si stiahla fotos :-( dufam, ze ich zase das na stranku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: ako si spkojná s účesom-ostrihaním? Chcela som ti ozvať celý týždeň, ale mala som robotu...moja kaderníčka má vypnutý mobila potrebujem súrne ostrihať, takto sa nechcem fotiť na občiansky :-| , napíš IP, inak katkamk nedala fotky na stránku, ale golej ju má, mylsím album č. 6, link je v druhej téme o agustovkách, ale nájdeš to ľahko..... My už máme DVD - je fantastické, vôbec som to nečakala, super zostrihané, dal dve DVD namiesto jedného, lebo sme sa super bavili, ale aj tak musel veľa strihať, z každého tanca je len malinký kúsok, ale spolu s výberom hudby to dalo super výsledok, už sme to videli 4x :-D to cechulinka: fotky budú čochvíľa, ešte vydržte. Ale podľa toho čo píšeš- musí byť u vás veselo...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
anairda :-o :-o to znamena wow.... jako z pohadky, ted jsme se dostali k tvemu albumu.... krasne saty, uces, vyzdoba, proste jsi byla nadherna princezna ;-) Pav. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pav. 4x? Jejda to je super, alespon nejsme jenom my takovi cvoci co se divame na fotky znova a znova :-D dvd - my se nemuzeme dockat ]-( ale asi nase video uvidime az na vanoce ]-( alespon si ten das den znova ozivime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to cechulinka: no my s drahým sa na videu nemusíme, hlavne ten môj profil, strašné, ale to DVD je tak krásne, že si to pozerám znova a znova :-) , inak prst už lepšie, necht ešte nemám, ešte veľa vody pretečie, kým ho budem strihať :-D , p.s. Nemôže vám DVD niekto poslať?
Odpovedať
Profilova fotka
pav. no muze, ale potom by to znamenalo, ze se na nej nejdrive podiva cela manzelova rodina.. mamka, tatka, sestra,svagr, deti, krsna mama, sestry od mamky a to drive nez my ]-( no to bych neprezila :-D co kdyz tam bude neco :-. .... Pav. vidim, ze zmatena jako lesni vcela v lese jako JA :-D s temi dvemi temami, ja nevim na kterou chodit a psat :-D jsem te tam videla :-p tak jsem rada, ze nejsem jedina blazen... :-N super, ze prst lepsi, hlavne ze uz neboli.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Radka uz ma fotky? Jdu kouknout...dobrou.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to cechulinka: ja som úplne zblbla, lebo som si predtým myslela, že je zavretá tá téma a potom do nej vojdem a "čumím", kde sya podeli ostatné príspevky :-D ....
Odpovedať
Ahojte kočky - som rada že to tu žije :-) ja som nestihala - doklady mam už všetky - a ako jedna z mála som veľmi spokojná s tym ako na nich vyzerám :-D predstavujem sa ako kedy - niekedy starym niekedy novym ale často Bauerová vlastne už Petrigallová Bauerová :-N už mam aj novu menovku na dverách tak si pomaly zvykám. Kupili sme si teraz auto - ale su same vybavovačky s tym tak dufam že to čoskoro skončí :-S nech si ho aj užijeme. Na fotky Pav čakame a čakame a ona fuuuuuurt nič pre kočky čo si chcu vymeniť CD A DVD zo svadby - ja už mam oboje tak sa môžme dohodnuť cez IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to jerryjanka:fotograf už na to robí, takže hádam sa všetci dočkáme. Ked sa ná podarí skopčiť DVD, tak pošlem...ale máme až dve. Doklady ešte nemám, nebol čas, dnes chceme ísť, ale musím sa dať ešte odfotiť, asi tam pôjdem na 2x ....aké auto ste si kúpili?
Odpovedať
Profilova fotka
No pav aj nas fotograf uz na tom robi a neviem sa dockat. Inak vcera sme pozerali nase dvd zo svadby. Som fest spokojna. Celu svadbu som uplne uzasne vychechtana a spokojna sama so sebou. Kazdy na nasu svadbu spomina len tak, ze Radka bola uzasna pretoze sa stale usmievala a nic ju netrapilo. Tak som rada, ze svadbu si pamataju aj z tej stranky :-D :-D :-D :-D Manzel sa smial, ze som na tej kazete uzasna.....Prosto stale sa smejem.
Odpovedať
radka aj ja som tam furt vyškerená :D pav - kupili sme jazdene - fiat marea weekend - to už aj keby sme mali babo - tak radšej kombi :)
Odpovedať
Profilova fotka
to jerryjanka: veľmi rozumné, my sme tiež pred svadbou kúpili, ale zatiaľ čo najmenšie kvôli parkovaniu v centre mesta..... :-| , combi až neskôr :-) to radka4: ja som tiež vyrehotaná (až príliš), t.j. môj vyrehotaný profil je:dvojitá brada, ďasná, veľký nos....no des, ale aspoň sme na videu šťastní :-D
Odpovedať
babyyy...caafte...ja budem uz konecne budem mat cd c fotkami zo svadby..taaaaaaaaaaaaaak sa tesim hm..pozeram ze pisem ako madar
Odpovedať
sonula to chapeme :D tak potom na mna mysli s tym cd
Odpovedať
jani... ok..mampripravene
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babenky, janka gratuluji k auticku no hlavne bez nehod a at slouzi ;-) sonula ty fotecky, ktere mas v albu nejsou od vaseho fotografa? jinak holky jste sikulky, ja stale funguji na stare dokumenty a jeste ani nejsem vyfocena :-D ja zas budu vypadat, ale co na obcanku a pas se stejne nikdo nediva :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to cechulinka: my sme dnes šli meniť doklady a mali inak úradné hodiny ako nám povedali, keď sme volali...., hlavne, že ja som prebehla dôležitý dokument v práci len tak očami a bežala som tam :-( , hrôza, dovolenka tým pádom určite Grécko, lebo inde bez pasu ani nebudeme môcť......takže ja som tiež bezdokladová :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky dnes budem mat foto od fotografa vecer, ale odchadzam na sluzobku, takze ich sem hodim az na buduci tyzden, velmi sa tesim a neviem sa dockat. :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
cehculinka... su od nasho fotografa, ale to je iba vyber nejakych 152 nahladov.. dnes dostanem vsetky komplet...tak sa tesam...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?