Augustové manželky 2007. Stretávajme sa naďalej!

Zobraz úvodný príspevok
Takže pre tie ktoré už prežili svoj veľký deň. Snád nezanevriete na MS a budete sem chodiť kým sa neprehlásite na MK :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to all: ideme po fotkýýýýýýýýý :-D inak baby, nejak utíchte, ja viem, že už máme po, ale klábosiť ešte môžme, ja viem, tiež som tu moc nebola, bola robota, ale už mám OP a ostatné doklady sa mi robia... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak pridávam sa aj ja k manželkám... odvčera maám OP, už som odklepnutá aj úradne s osobným dokladom ako pani :-D , ešte vodičák, zdravotnú kartičku, banky obehať, oparátorov.... uuuf je toho dosť veru... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca :-o uz jsme prestali i doufat :-D a ted uz jen to dat do kompu.... kdy budou :-D ???
Odpovedať
Profilova fotka
no uz nemusis nic rikat, ja jsem se neprihlasila.... a tak jsem nevedela ze mam postu :-p no takze se nedivim, ze jsme nemohli najit........uz jsem to psalala do gratulaci, ale jeste jednou NADHERNE....
Odpovedať
Profilova fotka
Jo a s tim MS mas jednoznacne pravdu udava se to kdyz nechces rict ci jsi slecna nebo pani :-D
Odpovedať
to cechulinka:dik za krásnu gratuláciu- aj ostatným augustovkám srdečne ďakujeme :-) . To Ms. som si čekla v slovníku... :-) , je ale pravda, že som to všetko robila včera narýchlo a mala som tam aj kopec preklepov....rozposielala som totiž linky a fotky...celý deň som s tým zabila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pav - uzasne foto, este raz gratulujem. :-)
Odpovedať
Az teraz som si precitala predchadzajucu stranu :-) cechulinka, dakujem za krasne pochvalne slova :-)
Odpovedať
ahojte... pav, kde mas fotky???
Odpovedať
Profilova fotka
to all: ahojte, ako sa máte, my sa zberáme na svadobnú cestu pomaly..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj pav, a kam sa chystate? my sme boli iba vyberat zemiaky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to meliska: niekedy aj fyzická aktivita padne dobre, na ten náš stres je to asi to najlepšie, na čerstvom vzduchu zbierať zemiaky, my by sme mali ísť na Krétu, už je to isté, len aby mi šéf podpísal dovolenku. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to meliska: pozrela som si album, mala si krásny účes aj kytičku, máš peknučké fotky, pridaj viac :-) , myslím, že to tak môžem zhodnotiť po roku pôsobenia tu na MS, že nám to augustovkám krásne vyšlo, aj počasie aj svadby!!!!!! :-D Hawk! Nech nám vyjde aj manželstvo! Hawk!
Odpovedať
Profilova fotka
pav: tie zemiaky bol fajn relax... :-) viac fotiek, teda takych profi bude najskor o dva tyzdne :-| krasne si to zhodnotila :-D , drzim prstiky, nech sef podpise tu dovolenku ;-) a potom uz len krasne pocasie, stastnu cestu a uzite si tu dovolenkovu pohodicku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to meliska:Ďakujem veľmi pekne :-) , už sa hrozne tešíme, sme už takí vystresovaní a unavení :-) , dúfam, že ju celú neprespíme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pav: nebooooj ;-) urcite ju celu neprespite.... ved sa to ani neda... slnko, more, plaz.... a hlavne milovany manzelik 8-) 8-) uvidis bude super... po tolkych pripravach na svadbu a pracovnej vytazenosti to bude balzam na celeho cloveka niele na dusu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pav, my sme sa minulý týždeň vrátili z dovolenky a poviem ti, že taký oddych som už dávno nemala. Po tom všetkom to dobre padlo. Síce sme prvé asi tri dni prespali, ale stálo to za to. Tak si to vychutnaj ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to meliska: no práca a svadba si vabrali svoju daň, už mám aj prvé vrásky :-D to murinko:ďakujeme, kde ste boli vy?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli v Egypte, kde bolo nádherne teplúčko. No a tu nás to nádherne privítalo. Už sa to odzrkadlilo na mojom zdraví. Ale po dovolenke som tak naladená, že ma to nerozhádže :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to murinko: Egypt je super, my sme tam boli 2x, aj sme mali trošku obavy, že ako bude v Grécku, predsa len Egypt je záruka dobrého počasia, ale riskli sme to...uvidíme.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, bude pekné počasie ;-) A keby sa aj niekedy zamračilo, tak na svadobnej ceste to nevadí. Vždy sa niečo nájde, čo sa dá robiť, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to murinko: určite, veď máme TV na izbe :-o :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No veď presne to som myslela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ako vam zavidim tu dovolenku, my sme ju museli kvoli babatku odlozit, ale na buduci rok ideme nech sa deje co sa ma. Aj ked asi len do Chorvatska, lebo predsa s malym dietatom. Ale uz chceme ist.
Odpovedať
Profilova fotka
ale veď aj teba čaká "dovolenka", ale oveľa dlhšia- materská :-) , ja viem, že si užiješ svoje,ale bude to aj peknučké....my ostatné ti ticho závidíme :-)
Odpovedať
pav..tak peknu dovolenku zelame :)) a posli trosku toho pekneho pocasia aj sem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no konečne som si Vás našla...musím sa znovu opakovať....máte naozaj krásne fotečky... tak ako sa cítite novopečené manželky??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to sonula: dik, ak prežijeme tú cestu, verím, že bdue fajn... to anastaziaf: ja si to až tak neuvedomujem, skoro nič sa nezmenilo, akurát meno a doklady :-D , to pociťujem najviac - strata identity :-D , niekedy sa na seba s drhým pozrieme, že "My sme sa vzali????", akoby sa nám to len snívalo, ale niekedy je to pekný pocit. to jerryjanka: prekvapivo ani ja na fotkách nevyzerám ako masový vrah... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to pav: videla som tvoj svadobný album, naozaj si bola nádherná, bombastické fotky, a samozrejme krásny ženích.... Ani mne to nedochádza, že sme sa vzali, ale žije sa nám naozaj super už to bude 3 mesiace, čo spolu žijeme úplne sami a na vlastnom a je to na parádu. Všetkým Vám prajem veľa šťastia vo Vašom "novom" stave:-)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?