Svadba je za nami. Aké máte pocity?

27. apr 20173297
  • ahojteeeee sedmicky, tak uz len par dni a mame druhe vyrocie. 🙂
    my mame novinku taku , ze 19.6. sa narodil matej. 😵
    http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=389283
    a vy ako?

• ahojte kocky,
    prajem nam vsetkym kraaasne druhe vyrocie svadby 😵 😵 😵

• všetko naj naj naj všetkým k výročiu !!!! 😵

• Sponzor fóra
  • lucim pozrela som si vas album na MK, krasna rodinka, Matej je prekrasny, gratulujem 🙂

• lucim - ja som ti uz sice pisala, ale mozem aj takto verejne - GRATULUJEM ku krasnemu syncekovi 😵

agi - ako bolo na dovolenke?
    my sme sa v sobotu vratili z talianska, tu mame fotky, kuknite ak chcete: http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=399450&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

• Ahojte zenusky!Tak sa hanbim po takom dlhom case,ale inak sa nedalo....polepsim sa!VSETKO NAJ K VYROCIU! A utekam do prace! 😞

• sa pripajam k prianiu vsetkeho dobreho k nasmu vyrociu, ja uz chladim vinko a robim pomaly veceru 😉

pekne babatka - lucim, danulik 😃

• Vsetkym sedmickam prajem krasne vyrocie a maminam dvojnasobne. Idem mrknut tie Vase babatka. 🙂

• vsetko naaaaaaaaaaaaj nam zelaaaaaaaaaaaaaaam 🙂

a s matkom a tatom vaskom dakujeme 😉

• ahojte sedmicky krasne vyrocie 😃
    manzelik ma prekvapil krasnou kyticou nezabudol 😃
    lucim matej je nadherny a danulik lili tiez 🙂
    dufam ze ste oslavili vyrocie
    ide to strasne rychlo ani sa mi nechce verit ze su to uz dva roky 🙂

• Krasnucke vyrocie prajem vsetkym.ja som dostala snubny prstienok a pozvanie 5hviezdickovej restauracii mcdonaldu 😠 😃 oblubene miesto nasej slecny.

• danulik, na dovolenke bolo fantasticky, fotky su na facebook-u, ja som si kukla tie vase ne MK, su prekrasne a mala Lili je uz hotova slecna, ako rychlo tie deticky rastu!!!

• ahojte, babulky, ja az teraz citam, co ste tu popisali, prevazne gratulacie, sak jasna vec, mali sme druhe vyrocie.. je to parada, ja si len pochvalujem! 😉

Lucka, gratulujem aj ja k narodeniu malinkeho, je krasnucky, nech sa mu dari a hlavne nech je zdravy! daj mu za mna pusu na cielko 😃 daj aj nejake fotos na facebook, ked ti vyjde cas 😉

ako dovolenky, dievcence? kam sa chystate, alebo ste uz boli? Agi mala krasnu dovolenku, fotecky som zhliadla, krasne su ... my sme aj tento rok na "malte", takze maximalne nohy v nafukovacom bazene na zahradke si mozme mocit 😃

• Ahojte kocky...vidim,ze je dovolenkove obdobie.....ja som prisla v utorok do Bratislavy a zajtra odlietam na dovolenku do Turecka . Side.....vsetci mali andelickovia su naozaj krasni! 😃

• Sedmicky kde ste? 😎
    ako sa mavate? takto v jeseni....uz zabehane manzelky a manzelikovia.... 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ahojte sedmičky aj ja som mala to šťastie a mať svadbu v ten nádherny den 07.07.07 😃 čakali sme s manželom na deň D 4 roky a dlho sme plánovali a všetko klaplo na 100% a ešte to super počasie aj tyžden pred mamina mala stes o zákusky a tory, ale všetko vydržalo bolo to skvelé ,ale to viete 😉 mame už aj drobčeka a tešíme sa , že sa máme
    3koda ,že som net nemala skôr muž sa smial, že by som písala ešte ráno pred sobášom
    Tak nám ,Vám prajem krásne a pohodové manželstvo naplnené láskov , nehou a porozumením 🙂

• Ahojte sedmickyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy mrzi ma,ze sa sem uz vobec nedostanem.....strasne malo casu maaaaaaaaaaam..... 😞
    Ako sa my vsetky mate?Novinky?????????????????? 🙂

• ahojte som sem prišla pozrieť 😃 mame sa dobre tešíme sa na Vianoce a aj Vám prajem príjemné prežitie sviatkov v kruhu rodiny 😉 a čaká nás rok 2010 a tretie vyročie 😃 😃 😃 inak už by som tak išla niekomu na svadbu a tie moje sesternice sa nie a nie vydať 😃

• Ahojte sedmicky 🙂
    tak sa pridavame uz aj my do skupiny " sedmicky -mamicky" 😃 😃 😃
    tu si mozete pozriet nas pokladik - Amandu, narodenu 2.12. s mierami 3600g a 51 cm!
    zelame vam krasny treti rok a dufam ze nasa lasky bude rast ako nase deticky 😃
     http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=542919

• Babyyyyyy 🙂
    prave som sa dozvedela ze aj dalsia z nas 7ciek ma babatko- Maja ma od marca dcerku, takze sedmicka - mamicka 😃 😃 😃
    tesim sa, ze plody nasej lasky sedmickovej sa mnozia a je nas stale viac a viac!!!! 😵

• gratulujem sedmičkám mamičkám 😃 maryloo ,amanda je krásna mate pekné fotočky 😮 milujte sa a množte sa 😃

• Ahojte 🙂
    luciasebastianko- dakujeme 😉
    Maja ma dcerku od jula, len sme neako zle pochopili obe ten datum, haha, to viete mamicky 😃 😃 😃

to uz sem nikto nechodi??? asi vsetci sa len miluju a mnozia 😃 😃 😃 😃

• ahojte ja občas nakuknem ale asi som prišla neskoro už tu je nudáá 😃

• Mary, gratulujeme, pozreli sme si s Peťkom fotky Amandy, je rozkošná 😉

• Ahoj Agika 🙂

ako sa mavate? uz si skoncila vs?? a co vy este sa nerozrastate?? posli mi v ip meno na fcb, rada by som si ta pridala,
    dakujeme za pochvalu, uz sa tesim na vase male 😃 😃

• mary, aj ja ti blahozelam, mate naaadherne dieta 😵 🙂 😉

• Ahojte kocky....ktora z Vas je na facebooku???Tam sa dostanem kazdy den.... 😃

• ahojte sedmicky, zlatka prave hodila na fb fotky zo stretka z pred skoro troch!!! rokov, tak som si spomenula na tuto temu. 🙂

• krásne vyročie 😃 že tretie to je ju dosť dlho 😃 ideme kdesi do kupelov každy rok chodíme ,tak všicko dobré nech nám to vydrží 😃 Vela L A S K Y 🙂

• všetkým sedmičkám želám všetko najlepšie k nášmu výročiu 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém