Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
nikus si dobra, uz mame druhu stranku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to nielen ja ale aj ty a ostatné baby
Odpovedať
nikushka1- to je super,že aj ty si septembrovka... :-D a prečo si si vybrala ten dátum??
Odpovedať
anaxamon-oki tak budeme ešte snívať... :-D je naozaj krásne takto snívať...no realita bude vzrušujúcejšia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lebo ešte študujem tak sme chceli svadbu po škole a v septembri máme výročie tak sme si povedali prečo nemať svadbu presne na naše výročie :-)
Odpovedať
ozaj babulky,dohodneme sa na niešom ok? každá,ktorá bude mať už na september hotové oznamka,tak pošle ostatným septembrovkám,ktoré budú chcieť a naopak,čo vy na to??? :-D podľa mňa je to fajn nápad.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
podľa mňa je to super nápad
Odpovedať
Profilova fotka
niki pošleš mi v IP tvoje skutočné meno aby som ťa mohla zapísať do tabuľky neviest roku 2008 ktorú práve vytváram a zachvíľu ju dám do môjho albumu
Odpovedať
nikush-tak to máte ako my... aj my sme si to dali na výročie...a tak aby vyšla sobota.. :-D inak nám ďalšia sobota vychádza na výročie až v roku 2014 alebo tak... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
nám to presne vyšlo na naše výročie
Odpovedať
nikush máš to mať.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
čo tak urobiť nejaké stretko dajme tomu v Trenčíne,všetky baby zo septembrom 2008??hmmm?? ale ak to nejakej nebude vyhovovať,tak nie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
stretko je super nápad len to asi bude trošku problém lebo napr. ja som od zvolena :-(
Odpovedať
no ja z Považskej a každá sme z iného kúta,ale snáď to nejak dáme do svadieb do kopy...hmmm?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
snáď hej
Odpovedať
Profilova fotka
ked sa dohodneme na nejakom rozumnom mieste tak si myslím že to nebude problém :-)
Odpovedať
ale čo je rozumné miesto? :-) budeme musieť najskôr urobiť zoznam báb,ktoré by sa chceli stretnúť... potom dohodnúť dátum,aby to vyhovovalo každej.. a potom vybrať miesto,kde sa ľahko dostane každá z nás.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslím že ked budeme chcieť tak sa nejako dohodneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
niki pozri si môj nový album
Odpovedať
už som kukla je to fajn.. a ten jeden to je chalan??ten augusto či ako sa volá? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano to je chalan
Odpovedať
kocky stretko je fajn napad, avsak ja navrhujem ze to bude mozne zrelizovat az o nejaky ten rok...ked sa uz budeme mat aj cim realnym pochvalit..ja trebars dovtedy mozno aj prstenom:-)))
Odpovedať
to je tu zaregistrovaný normálne chalan? :-) to je haluz.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nikde nie je napísané že sa musíme stretnúť iba raz. :-)
Odpovedať
a to stretko je fajn nápad tak za rok... ;-) ja budem mať prstienok už tento rok...potom pošlem foto .. :-D
Odpovedať
resp. pridám do albumíku.. :-D
Odpovedať
skoda ze tu nie je lenocka v tejto teme, ta mala nedavno zasnuby, ma aj odfoteny prstienok v albume :-D
Odpovedať
tak to idem kuknúť... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?