Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

24. máj 201011520
  • ja už mám prstienok na ruke od novembra už ho len odfotím a dám do albumíku

• oki sa teším...som moooooooooc zvedavá.. 😃

• niki si ešte tu?

• Sponzor fóra
  • jasné prečo? 🙂

• len tak že tu ostalo ticho 🙂

• že tak daj nejakú tému... hocijakú.. 😎

• prepáč bola som mimo.neviem mňa nijaká téma nenapadá

• ja som uz po obede...mnaaaaam som mala🙂

• a aké mňam si mala?

• mnam velike prevelike, slivkovy kysnuty kolacik s posypkou...juj

• mňňňňňňňňňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

• a sup spat do roku 2008,taketo selektovanie sa mi voooooobec nepaci

• leni však ja som aj tam aj tam 🙂

• zuzi a ten dispenz,to treba aj mojmu,len kolegynin priatel ho nedostal,tak kvoli tomu len na matrike,komu ho udelia a komu nie?

• vies leni vsetko zalezi od knaza a od jeho ochoty, tvoj priatel je takeho isteho vierovyznani ako ty alebo je uplne ze ateista?

a my sa neselektujeme, len sme aj tu a aj tam a aj na IP🙂

• Sponzor fóra
  • my sme proste šikulky takže zvládame všetko 🙂

• ahoj holky som straaasne rada ze sa zalozila tato tema vobec si nemyslim ze by to ochudobnilo temu rok 2008!!!
    ja sice nemam ete nic iste ci to bude september bo zasnuby ete neboli ale s priatelom sme o tom niekolko krat hovorili tak sme sa na tom zhodli!!!
    snad sa k vam uz oficialne coskoro pridam!!!
    inak ked hovorite o veciach tykajuce sa kostola mam otazku-mam vse okrem birmovania tak sa chcem opytat ci aj s tym je problem,priatel ma vse!!!????
    dik moc

• a ja som tu aj tam,aj na IP,jooj som ja ale sikovna 😃

• mimuš vak pridať sa môžeš aj ked to ešte nie je oficiálne.ja si mzslím že by s tým že nemáš birmovku nemal byť problém ale nie som si istá.myslím že je potrebný len krst

• mimus ako nahle nemas vsetky pozadovane sviatosti tak potrebujes dispenz alebo si dorobit tu sviatost, piratel nema v tomto problem..avsak este podla toho akej viery ste ale asi rimsky katolici,ze?

• dik dufam ze s tym ozaj nebude problem a ak hej je ete cas si to dorobit 😉
    velmi rada si s vami pokecam dakujem

• anax jo rimo-katolici

• mimus tak potom ako somnapisala plus zapezi od knaza ktory vas bude sobasit. lebo on musi poziadat biskupa o dispenz..povacine s tym nie jeproblem..a ak by bol, som ochotna zmenit aj kostol a farara definitivne...

• no to aj ja!!!ucite sa chcem vydavat v kostole nie len preto ze je to pekne ale aj z inych dovodov...chapes
    inak ako ste boli poziadane o rucku???

• baby musím už ísť. majte sa pekne papa

• nikus papa a pekny vikend ale ved sa tu snad stretneme ze 😉
    pa

• dobré ránko babule...ako sa máte?aký máte víkend? 😃

• ahoj no ja taky velmi uponhlany a musim toho este veeela stihnut-chodim totiz ete do skoly
    a ty ako?

• mimmus-ja som ho mala celkom fajn...aj nejaké oslavovačky a aj šport...taký super víkend... 😃

• dobre ranko kocky ako po vikende?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov