coverphoto
Neaktívny

befree22

Petra  /  31 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 22. júl 2013
Info o svadbe
Svadba bola 1. 7. 2017
1138
dní po svadbe
Aktivita
107 príspevkov vo fotoblogoch
4 príspevky vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (15)
Kolekcie
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +162
Svadobný album
Petra a Gabriel
1. 7. 2017 Partizánske | 166 fotiek
poháre
Porcelán Hodonín
doprava,
Vojtech Straňák
topánky
Baťa, Finsbury, Tikoki - Moje svadobné sandálky boli z Baťa, ženíchove poltopánky z Finsbury a naše polnočné prezúvačky tenisky Tikoki z kolekcie Ahaslovakia 😊
ubytovanie
Horský hotel Lomy, Horná Ves - Ubytovanie pre cezpolných hostí, všetko bolo v poriadku.
oznámenia
vlastný návrh, tlač Ševt
kvety
Kvetinárstvo Zuzana Zárubová - Dolné Vestenice - Moja svadobná kytica bola ešte krajšia ako obrázková predloha, ktorú som nechala v kvetinárstve 😊 Pani Zuzka nám robila aj pierko pre ženícha, kyticu na hádzanie, ozdobené ružičky maminám na odobierku a kytičku na hrob ocinovi.
svadobné obrúčky
Mauboussin France
účes
Kadernícky salón Lenia - Lenka mi nakombinovala moje nápady z inšpiračných fotiek lepšie ako som to ja vedela opísať 😊 výsledok stál za to 😊 všetci mi účes chválili 😊 a to najlepšie, že vyzeral prirodzene počas celého dňa a vydržal prezliekačky, tancovačky a skákačky až do rána bieleho.
ženíchove doplnky
Bandi Vamos Brno - Ženích tu našiel svadobnú košeľu a motýlika. Zo salónu Milady v Prievidzi mal manžetové gombíky a traky boli z Assante v Brne.
ženíchov oblek
Massimo Dutti - Sadol ako uliaty, ľahunký kvalitný materiál ideálny na letnú svadbu.
doplnky nevesty
Salón Milady Prievidza - Bolerko a závoj do kostola spolu s náušnicami boli požičané zo salónu a dlhý dvojitý 3m závoj na fotenie bol objednaný z Ali 😊
popolnočné šaty, spoločenské šaty
asos.com - Veľký výber a ja som tie moje našla v kategórii pre vysoké 😉
svadobné šaty
Salón Milady Prievidza - Skvelý výber šiat aj na vysokú postavu, profesionálny a ochotný personál. Výber šiat ako aj skúška pred svadbou prebehli v uvoľnenej atmosfére, čiže to bol pre mňa celkovo pozitívny zážitok 😊
koláče
Zuzana Laurenčíková - Skvelé chutné klasické zákusky do sály aj na výslužky.
torta
Iveta Borchová Belianska - Tortička bola neskutočne lahodná, svieža a chutná 😊 všetci chválili. Medovníčky za redový sa tiež veľmi páčili.
výzdoba
Catering 5S - Podarilo sa im krásne zrealizovať naše predstavy o vínovočervenej-bielej-striebornej výzdobe. Všetko spolu ladilo a svetielka na stene za hlavným stolom, plus malé čajové sviečky na stoloch dotvorili romantiku večera. Sálu ešte do našich farieb nasvietil starejší a ja som doplnila pár drobností ako svietiace iniciály, menu, menovky či fotky.
catering
Catering 5S - Jednoducho TOP 😊 mali sme komplet menu s prípitkom, predjedlom, polievkou, hlavným chodom, potom švédske stoly a ešte polnočnú kapustnicu. Kazdému chutilo a ešte doteraz dostávame chvály, aké výborné jedlo sa u nás podávalo 😊 Veľká vďaka patrí pánovi kuchárovi Vladimírovi Vrchkému. Bola to radosť všetko degustovať.
hostina
KD Veľké Uherce
kostol
Veľké Uherce - Náš krásny kostolík, kde som sa chcela vydávať už odmalička. Za hudobný sprievod ďakujeme spevokolu pani Hamadovej.
dj
Róbert Krchník - Pán umelec 😊 Dj a starejší v jednej osobe. Postaral sa nám o všetko počnúc odobierkou, kde to všetko začalo a naladil hostí na tu správnu vlnu. Po obrade nám zabezpečil biele holubičky. Perfektne nám všetko odmoderoval a zanimoval, že ani neviem kedy to stihlo všetko zbehnúť. Nikto sa nenudil, program a tanečné kolá sa príjemne striedali. Postaral sa aj o svetelné efekty v sále, o efektné krájanie torty a začepčenie. Naozaj sme si náš deň aj vďaka nemu užili naplno.
fotograf
Tomáš Paule - Tommyfoto - Skvelá spolupráca, veľmi profesionálny prístup. Počas svadobného dňa bol všade, ale pritom nerušene zapadol medzi hostí. Dohodli sme sa na pondelkovom fotení po svadbe a bol to skvelý zážitok v uvoľnenej atmosfére. Tomáš je veľmi kreatívny a povymýšľal nám pózy a zábery doslova na mieru.
Žiadne príspevky.