coverphoto
Neaktívny

erin365

Erika  /  37 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 11. jún 2009
býva v meste Myjava
Info o svadbe
Svadba bola 18. 8. 2018
718
dní po svadbe
Aktivita
4 príspevky vo fotoblogoch
3 príspevky vo fóre
0 inzerátov
Skupiny
NitraMyjavaAugust 2018
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +16
Svadobný album
Erika a Erik
18. 8. 2018 Myjava | 20 fotiek
účes
Katarína Miháliková - Relax studio Myjava - Super baba, dala ma do parády už týždne pred svadbou, keďže som chcela popolavé ombre :) Výsledok stál za to :)
make-up
Vanda Koštialová - Relax studio Myjava - Vanda mi urobila naozaj krásny make-up, ktorý bol vystavený ale riadnej skúške...mali sme tak strašne teplo, že mi tiekol pol z čela v kostole. Make-up dlho odolával, ale bohužiaľ som sa musela aj utierať (jemne samozrejme) a tak na fotenie po hostine som sa len napudrovala a hotovo :)
svadobné auto
Audi od kamaráta - Svokor vybavil auto za 100tis...krásne biele AUDI A8 L
etikety na fľaše
MY Print, Myjava - Vlastný návrh tlačil sused z MY Print na priesvitnú samolepiacu fóliu. Na slivovicu okrúhla etiketa a na výslužkové víno vyrezávaná - s ňou sme sa riadne natrápili s prenášaním na fľaše, ale dali sme to :)
oznámenia
Erik a Erika - teda MY :) - Vlastný návrh šiel do tlače susedovi z MY Print Myjava.
svadobné obrúčky
Aliexpress :) - Nakoľko sme obrúčky brali len ako symboliku, objednali sme z Aliexpress... o pár dní si dáme totiž obrúčky tetovať :)
ubytovanie
Chata na kopaniciach - Svoju veľkú chatu nám prenechal náš naozaj skvelý kamarát Maťko, aby v nej mohli prespať cezpoľní - moja rodina z Nitry :)
výzdoba
Rodina :) - Do výzdoby sa zapojili najbližší členovia rodiny plus samozrejme ženích s nevestou :) Krajšiu som si ani priať nemohla :)
ženíchov oblek
Krajčírstvo Wanda-Trenčín - Po látku sme zašli až do Brna a oblek presne podľa predstáv ušili šikovné krajčírky. Erikovi sadol ako uliaty, veľmi dobre sa v ňom cítil, dobre sa mu tancovalo...na parádu :)
svadobné šaty
salón Jasmine - Obrovské ĎAKUJEM patrí tejto milej a trpezlivej žienke, ktorá mi ušila svadobné šaty presne podľa mojich predstáv a za skvelú cenu. Šaty mi boli ako druhá koža, ani som ich necítila, boli ľahučké, výborne sa mi v nich tancovalo. Skúšala som si ich k 11cm opätkom ale na svadbe som mala tanečné topánky asi s cca 6cm opätkami a vôbec som si po šatoch nestúpala, čo ma milo prekvapilo.
torta
Anka Hrbatá, Stará Myjava - Upiekla nám nenormálne chutnú Pavlovu tortu a 80 minipavloviek. Tí čo v živote pavlovku nejedli skonštatovali, že nič lepšie doteraz nejedli :)
catering
Milan Polák, Myjava - Úžasný kuchár, jeho sviečkovú všetci do jedného vychválili :)
hostina
Kultúrny dom Jablonka, Myjava
kostol
Evanjelický kostol v Myjave - Mohli sme si pustiť náš vlastný nástup na hudbu, Erikovi hrali Pink Floyd - High Hopes a mne Enya - Carribean Blue.
dj
Pavol Hrobarik - Skvelý človek, muzikant, starejší, spevák - hral nám na každom kroku, či už s akordeónom v teréne alebo na svojej "aparatúre" v sále. Ľudia sa bavili a za to mu patrí obrovská vďaka, je to naozaj človek s veľkým Č :)
kameraman
Helios Media Nitra - Roman a Viktor - Kamarát z detstva Roman a jeho parťák Viktor si s nami užili aj adrenalínové natáčanie s kamerou aj dronom :) tešíme sa veľmi na zábery z vtáčej perspektívy...ako krásne zachytili Myjavské kopanice a nás samozrejme :D
fotograf
MATÚŠ a MIRKA - Naši kamaráti, možno aj preto bolo fotenie s nimi odviazané, kopec srandy...v sále sme ani nevedeli, že fotia, boli nenápadní :)
erin365 pridala 3 nové fotky
26. jan 2019

Erika a Erik

(20 fotiek)
Svadobný album