Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

mirususka Neaktívny

Svadba bola 20. augusta 2016 okres Lučenec  • 

  • Ako mladí ľudia,partia,ktorá sa poschádza a špekuluje rôzne akcie, párty, tak aj tenkrát som sa zúčastnila chatovačky,na ktorej som spoznala môjho milého. No, na prvý dojem to bol povrchný,arogantný,každú chvíľu obletený iným dievčaťom chlapec,môjho názoru,takého "frajera" by som "v živote nechcela mať". Samozrejme kontakt medzi nebol skoro žiadny,len čo sme sa občas vídali na akciách.
    Čo čert nechcel,po piatich rokoch mi na sociálnej sieti mladý pán okomentoval fotku. A tak to išlo,potom mi prišla správa, druhá,tretia až sme si dohodili rande. Samozrejme som nechcela,len bol tak neodbytný,že som nakoniec išla. Stretnutie bolo super,dokázali sme sa o hocičom porozprávať. Môj názor sa na neho zmenil a prišlo ďalšie a ďalšie rande. Bolo a je nám neskutočne krásne,že žijeme jeden pre druhého a že to nie je už ten blázon,ktorého som spoznala,ale je blázon do mňa celým svojim srdom.
    Po pár mesiacoch randenia som otehotnela a môj drahý na moje 23-tie narodeniny (29.4.´13) ma požiadal o ruku a v novembri prišla do nášho života naša najväčšia láska - Matúško. AA budúci rok 2016? No máme svadbu a chceme byť kompletná rodina s rovnakým priezviskom :)
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
mirususka
Miroslava - 29 r. Marek - 28 r.
Registrácia: apríl 2014
Bydlisko: Kurtáň, okres Lučenec
Príspevkov: 24
Inzerátov: 0
Priatelia: 11
Páčia sa mi tieto fotoblogy (9)