Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

zuz6612 Neaktívny

Svadba bola 3. septembra 2016 okres Martin  • 

  • Chodili sme okolo seba už roky, mali sme spoločných priateľov, dokonca dva krát bol vonku so mnou a mojou partiou keď som mala 15, no nikdy sme si nevymenili ani slovko...až v októbri 2012 ma po piatich rokoch zaregistroval v kostole a už ma nespustil z očí. V ten deň nemohol zaspať, kým neprišiel na to, odkiaľ ma pozná...v pondelok mi už na sociálnej stránke svietila žiadosť o priateľstvo a hneď som si dala do súvislosti nedeľu, kedy sme sa videli a posledný krát sme okolo seba prešli mĺkvo...nikdy som takto dlho nerozmýšľala nad jednou žiadosťou...celý deň mi nedal v mysli pokoj, stále som mala pred očami tie pohľady, čo sa nám stretli v kostole a auto, v ktorom sedel, ked som okolo neho šla. Mala som veľmi zmiešané pocity, no nakoniec vyhral ten tichý vtieravý šepot a na druhý deň ráno som už nerozmýšľala a hneď som klikla na "potvrdiť".
    A potom už nášmu vzťahu nebránilo nič, aby mohol nabrať rýchly spád. Dva krát sme boli spolu vonku a v mojom najvnútornejšom vnútri som v ňom hneď spoznala spriaznenú dušu a, jednoducho musí to byť aj s tým klišé, „Pána Božského“ ;). Na naše tretie rande ma zobral do môjho obľúbeného podniku, dali sme si červené vínko a tým zároveň, vtedy ešte nevedomky, sme oslávili zrod našich spoločných dní :) (a krásne romanticky sme následne aj zmokli, aby sa nepovedalo :D )
    A tak sme spoločne krôčik za krôčikom prešli až po 21. apríl, jednu z obyčajných pokojných nedelí, kedy som odsúhlasila, že môžem nosiť najvzácnejšie čo som doteraz dostala, jeho prstienok. :)
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
zuz6612
Zuzka - 28 r. Patrik - 31 r.
Registrácia: apríl 2013
Bydlisko: okres Martin
Príspevkov: 6
Inzerátov: 0
Priatelia: 34
Páčia sa mi tieto fotoblogy (66)
Moje kolekcie