Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

11. feb 201354800
  • tak vidis,ze je to mimo.......smaily,mozme sa dohodnut za tu bielkovinu?v akom meste byvas?
    adamko,tak ja som ocka a ost.chutky nepapala uz cele veky... 😐

• mne sa uz tiez nechce byt na nete,sedim tu uz dlho,a ked pride mily z prace znova budeme asi sediet a pozerat film co som stiahla- ten posledny samuraj.... 😉 takze dnes som zas necvicila...a bazen nemam doma .... 😞 😠 😉

• eeka...
    ... to čo som papala dnes som nepapala asi 4 mesiace (necelé), nie sú to celé veky, ale dosť na to, že voľakedy bežne, cez víkendy a NIC SA NEDIALO... 57 kg bolo aj keby som od toho bola PRASKLA 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • eeka napisem ti IP. 😉

• ok,cakam,smaily.
    adamko,mat tvoju vahu 😉 ,inac tak to vypada,ze som pila bielkovinu pomalu..... 😠 😠 😠
    uz vsetky odchadzate?

• kde ste boli ,ze ste dlho na nete a tu nikto nenakukol? 🤔 🤔 🤔

• eeka boli sme na icq 😉

• co je to icq?

• eeka , ICQ ked si najdes na nete, staci si ho dat do Pc do programov,zaregistrujes sa a mozes si pisat,telefonovat...s hocikym kto ma tiez icq 😃 ja to tiez dlho nepouzivam,ale je to super...

• ale kde?do vyhladavaca?na zozname? 🤔

• do googla si daj ICQ zalezi aj ci chces nemecky,slovensky,anglicky.... 😉

• taliansky.... 😉

• tak smaily,uz to stahujem,za 50 min.to mam .............je to icq6,vraj nova talianska verzia 🤔 dufam,ze to bude ono...som zvedava.ja mam skype,ale len par dni,no je to pocut-nepocut,podla mna to nie je take kvalitne,co myslis?dufam ,ze icq bude kvalitnejsi.....

• no o 23.oo to budem mat a potom sa idem zaregistrovat....stahuje mi to dlho.......,ale stoji to zato....som zvedava....

• icq6 mam tiez ale nemecky a som velmi spokojna...to ti tak dlho stahuje? ak to dnes nestihnes tak zajtra po 16,h. som na icq... 😉

• Sponzor fóra
  • lebo mam rychlost 115,2 kbps.....hroza...
    ok,zajtra sa spojime s icq,ak sa mi podari,ak nie napisem mail... 😉 chyba mi 25min.ja tu este aj tak pobudnem,kym neodkvacnem.....no tak zajtra sa dohodneme za tu bielkovinu... 😉

• ved mi napis mail, doobeda budem obcas len na maily...
    ty co tak ponocujes? ja uz by som nebola do noci hore,keby mily nebol v praci, na dovolenke sme si dost zmenili rezim....a chodili sme skor spavat...a teraz doma v Europe nedokazeme zas dlho spat, asi preto,ze sme tam niekedy zavcasu cakali na vychod slnka 😃 😃

• to je asi tak,ze obcas mam biele noci,neviem zaspat,nic nepomaha,mam to par mesiacov.... 😴 tak neviem,mozno,ze zima ma napravi,lebo tu sa chodi na dedine skoro spat a ja som si este nezvykla aj ked som tu uz 4,7 roka.....no a tak som sa dala na net aspon po noci nikoho nevyrusujem.... 😃
    ten moj uz peknych par hodin chrni 😃 😃 😃 ......a ja pozeram aj tv,aj pisem.....do kolkej to neviem... 😃

• no iste mas z kenye nezabudnutelne,romanticke zazitky.... 😵 😵 😵

• veru kenya je uplne ina krajina....krasna ....ma svoje nezabudnutelne caro... 😉

• ja uz idem...dobru nocku...zajtra 😉

• ok aj tebe sladke snicky...
    adamko aj tebe......
    miri ty uz si odcestovala?

• no mam vybitu baterku na mobile,musim koncit 😠
    ciaooooooooooooooooo

• eeka... sorry, som včera zabudla dať dobrú noc 😃

tak teraz DOBRE RANO 🙂

... to tak môjmu maličkému musím večer ak trikrát povedať "dobrú noc" a on mi na to trikrát poviem "dakujem maminka"... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Celé sa to tu zmenilo na BIELKOVINOFORUM 😃 , tak idem vybrať z mrazáka filé a dám si aj ja bielkovinu (smaily, díky za nápad)... a na večeru sa uvidí, ideme s tatinom do mesta, tak možno skončíme v nejakej reštaurácii alebo pizzérke... tak uvidíme, čo dáme do bruška 😛

• tak maminke odpustime 😉 a dufam,ze uz neodides bez rozlucenia,niekto si na to potrpi,napr.ja,lebo hned sa ti lepsie v dalekom svete zaspava,ked ti da niekto sladke snicky....napr.maminkaaaaaaaaaa 😃 😃 😃
    aj adamko maly si na to potrpi,tak vidis..
    ja mam dnes na obed cestovinku a dost.vcera vecer melon ,no a teraz mam hlad,ale uz tu moju bielkovinu nevypijem ani za nic na svete... 😶 😶 😶
    tak sa majte zatial....ja tu nakuknem este 😉 😉 😉 😉 😉

• adamko dnes mas volno?ze sa ides flakat aj s milacikom? 😃 😃 😃 😃 😃 ,ci si este na ocr.adamko uz dnes ok?

• ahoj, pekné ráno... 🙂

Dnes ideme na kontrolu ešte, nie je to celkom OK, v pondelok bude ešte asi doma s tatinom, ale ja už MUSIM 😞 do práce, ale dnes spravíme malý výlet aj s Adamkom, lebo vlastne od pondelka vôbec nebol vonku, tak už mu je treba vyvetrať sa a nemá teplotu, tak na hodinku môže 🙂

Stále som sa nedozvedela, či si na 9O-tke, alebo už iba na bielkovine 🙂?

• dobre ranko aj tebe.ja som bola na bielkovine,ale nie 3x denne ,iba raz,lebo moja bielkovina to neodporuca,lebo by som riadne pribrala,no a obedy som mala nie norm,ale napr.dnes cestovinka,zajtra vajicka a syr....len ovocny nie a ani vodovy,no a vecere melon alebo hrozno...ine nie...no a ked mam zjest povinne riadok coky,tak na obed a su z toho aj tri 😃 😃 😃 😴 😴 😴 😐 😐 😐 ,tak asi tak moja dietka...,ak sa mi podari zohnat bielkovinu dobru,tak urcite dodrzim struncika,lebo je to aj rychlejsie,ja adamko by som nevydrzala 90-tku,tak ako ty... 🤔 ,no bielkovina fakt spaluje tuky rychlo....

• adamko a ty po tych 90-dnoch mas este dalsich 90-dni?alebo ako si to ides udrzat? 🤔

• ahojte...
    tak dnes sa budem viac snazit, a na veceru si dam koktejl....
    eeka, mas uz mail...veru je to velka pravda bielkovina spaluje rychlo tuky v spolupraci lcarnitinu atd.....
    adamko tak pekny vyletik.... deti niekedy povedia velmi zlate vyroky..... 😃 😃
    a nezabudni si na rybku dat citronovu stavu....prebudi sa potom rastovy hormonik.... 😉 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém