Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
veru nasla som vas dom,ale je ich par na sebe....a vela zelene pre kozicky.... :-D perfektne sme vas videli... uz mam po ranajkach :-D chutili mi aj tebe jogurtiky? :-D :-D ;-)
Odpovedať
;-) mame zo zadu broskvinovu farbu a schody hore....a za nami je zlty dom a potom nic...pred nami je kostol asi 2metre....a za domom mame len pastvy...pozri si monteleone,to je taka dedinka 100 osob,a je tam naaaaaaaaaadherne jazero........oplati sa.. yogurt bol jahodovy....herbalife je uz davno v kosi... :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky... ... iba Vám želám krásnu nedeľu a teda každé ZVLAST dobrú chuť, lebo každá ste ju mali inú :-)! Ja mám práve naložený hovädzí vývar s veeeľa zeleninou :-p , tak si pôjdem dať... rajčinovú omáčku s mäskom si nechám na obed a knedľu na NEURCITO :-(!!
Odpovedať
:-p :-p :-p :-p :-p adamko,to ja varim sosovicu :-x v nedelu,zase skrobyky...... :-D :-D :-D moj mily mi uz tyzden huci za sosovicu,lebo ju nevarim casto,tak ale aj tak to nie je nasa sosovica,paneboze... :-| on si nepotrpi na nedelnajsie obedy,zato cez tyzden ano.....on je iba masovy....sme rozdielny aj v chutiach... tak sa casto stava,ze skoro nikdy nejeme narovnako.....aj do sosovice musim dat velavelavela maska... :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Odpovedať
aj tebe peknu nedelu.... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mnamky, ja šošovicu môžem, či už omáčku, polievku :-), strukoviny celkovo mám rada.... a chlapi sú v tomto asi podobní, môj manžel miluje šošovicovú omáčku (teda na kyslo :-)) ale musím do nej nakrajať minimálne jednu domácu klobásu :-)!!
Odpovedať
len pozdravim a letiiiiiiiiiiiiiiiim krasnu nedelu vam 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak šťastný leéééét miri :-D
Odpovedať
ciaooooooooooooooo :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o a prijemnyyyyyyyyyyyyy naaaaaaaaavrat.... adamko,to mas super,ze nie su vyberavy.......moj milacik ma55r.no je to takovej rozmaznanej fracek :-D ,fakt.....uz mi znicil 10 rokov zivota za jedlo, ]-( on chce,aby som jedla vsetko aj slimaky :-x :-x :-x ,priserky,a ine delikatesy :-D :-S ]-( ,no ja ani za nic na svete....a tak stale diskutujeme,ze som tvrdohlava,a ze neviem o co prichadzam.....uznaj =-) a ked niekam ideme na veceru,tak ja chcem stale len pizzu,lebo naco si mam objednat nieco co nechcem a potom doma naladovat aj klucky do seba ... :-D :-| ja viem,ze z potvoriek sa chudne,ale ked mne je zle uz len na pomyslenie... ked som bola pri segre,ta mi dala vsetko ochutnat,no najprv sa hadala 2 hodiny so mnou a potom som teda povolila,no zaprisahala som sa ,ze nikdy viac.... :-x :-x :-x :-x :-x aj keby mi mali zato zaplatit...
Odpovedať
Profilova fotka
eeka, asi máš pravdu, že mám "šťastie" že manžel zje hádam čokoľvek (príšerky sme nejedli ešte ani ja, ani on, tak neviem, či by sme si dali ;-) ), ale u nás je zasa vždy "problém" ČO variť, lebo na otázku ČO? dostanem vždy odpoved, že "mne je to jedno, ja zjem hocičo" (to ma sem-tam dostáva do vývrtky, ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( lebo nie vždy mi ohľadne jedla funguje fantázia :-D :-D ), a Adamko je tiež celkom dobrý papáč ;-) , nie je nejak preberavý, polievka u nás musí byť a on má rád hustú, s rožtekom, chlebom, takže bez problémov, akurát Adamko ešte stále veľmi nemusí moje "dobré" :-D :-D :-D koláčiky, ktoré rada robím a dá si radšej keksík niekedy ]-( ]-( ]-( (asi teda nebudú až také dobré :-(), ani neochutná... dnes som robila mrkvové šátečky plnené slivkový lekvárom... lekvár mi vyjedal a ked boli hotové, tak že "necem" ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( , ale možno prekvapí a až sa vybúva (spolu s tatinom si chrapkajú práve :-)), že preda len ochutná :-)
Odpovedať
jaki ste zlati... x-) tak ty mas idealneho manzelika ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
... nooo, to zase nie, to by bola nuda :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
eeka, idem sa za nimi na chvíľku natiahnuť |-| |-| |-| |-| ... tak hádam večer sa stretneme, lebo "po vyspatí sa" x-) :-D , pôjdeme k mojim rodičom ;-) ;-) Zatím pááá PS: Ak sa tu večer stavím, tak isto budem "veľká hriešnica" čo sa týka jedla, u mojej maminy sa jednoducho NEDA ODOLAT ]-( ]-( :-D :-D
Odpovedať
ok,tak vecer. ;-) ;-) ;-) a zhres aj za mna.... :-D :-D :-D v nedelu moozes.... :-D :-D :-D ciao zatial...
Odpovedať
:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
:-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
:-D :-D :-D aj ja uz mam po,cely den tu nikto nebol,vsetky vegetili,ze?adamko,co ti mamina dobre navarila? :-p ja uz pomaly pojdem,na dnes aj stacilo..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, varenému som odolala, pečenému nie :-), ku káve som si dala kúsok tortičky :-( a teraz doma 3 šátečky, čo som si ja napiekla... ale žijem :-)
Odpovedať
:-) tak ti si takto vypekavas...hmmm......ani ja by som neodolala maminkynej torticke... :-D adamko,ja uz idem,musiiiiiiiiiiiiiim,tak zajtra sa tu ozveme,ze?ved zajtra ides s adamkom na kontrolu?dufam,ze uz vyzdravel...... ;-) tak papapa a zazelaj nam dobru nocku aj ked je este skoro :-D prajem sladke snicky a krasnu noc.... ;-) ;-) ;-) eeka
Odpovedať
;-) smaily, miri aj vaaaaaaaaaaaam sladke sniiiicky... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eeka... ... pá, dobrú noc... .......... všetkým dobru... Zajtra už idem do práce :-( :-( :-( :-( :-( :-( , takže večer, manžel má poobednu, popri žehlení môžeme popísať... Adamko už ide zajtra do škôlky :-)
Odpovedať
;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
ahojte, tak mne sa az ted podarilo na net,lebo mily pocitacik sa rozhodol,ze nepojde ]-( ,no s novou instalaciou windu by mal zas nejako vydrzat... ;-) tak to uz tak skoro ste vsetky odisli spinkat? =-) =-) ale aj ja uz pojdem, zajtra poobede urcite budem na nete, ak nie, budem rozdavat kusocky nasho PC hej? mozte prist :-D :-D ja som dnes mala so svadobnej torty s krasnymi jahodkami.....no zas mi mily doniesol sladke ]-( ]-( ]-( :-D uz nech su pracovne dni... :-D :-D papa dobru nocku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, prajem krasny pondelok :-) Ja som tu od piatku nebola, tak pekne po poriadnku som si Vas precitala a odpovedam...Adamko nie, este nemam svoju vysnivanu vahu, este mi nejake 3-4 kilecka chybaju. Ono nezacala som chudnut kvoli svadbe, to som este o svadbe nechyrovala, ale inak padlo to vhod, lebo teraz si mozem obliect co len chcem. A ako som citala, Ty mas 58 kg, Ty dietu nepotrebujes! Teda jedine, ze by si mala 140 cm :-D No a k mojmu stravovaniu po 90 dnovke, rano ovocie, v tyzdni si striedam dni a delim stravu, toto mi z 90- dnovky zostalo, mne to chuti. Bud masko so zeleninou na obed alebo pizza so zeleninou alebo rizoto, ako co a kedy varim. Mozno by som aj nieco schudla, len zabijaju ma vikendy. Sestru mam prec, dokonca teraz aj draheho, tak sa moja mamina rozhodla,ze sa bude starat o mna a vyvara same dobroty a tento vikend som bola u nich oba dni na obede a veeelmi vela som papala. Tak tento tyzden budem napravat. Co sa cvicena tyka, tak v lete bicykel, teraz posilovna, musim trosku vyformovat postavicku. papa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
smaily... ako, už ide net?? lupienka... ... no som sa zasmiala na tých 140 cm... mám "okolo" :-D 168 cm, ale zasa nejaké to kilo, dve by bodli dolu, ale nebudem do už siliť, len si to chcem udržať... a to kilo nabrané späť ma chvíľami "vytáča", ale zasa, všetky veci sú mi OK, čo ma TESIIII :-D :-D :-D :-D ! Spýtam sa... striedaš tie dni presne ako boli v 90 tke, alebo iba "delíš"??? A vždy na večeru papáš to isté, lebo ja nie, ja si na večeru poväčšinou dávam dačo iné... Dnes na obed som mala rajčinovú omáčku a mäsko (bez knedle :-)) a na večeru mám v pláne opečené, iba tak nasucho, bez oleja, zemiačiky... môže byť, nie??? (ja nie som veľmi zeleninová, to je moja ooobrovská nevýhoda, ktorú si dosť uvedomujem, ale jednoducho, rajčiny, uhorky.... cvikla... to mi vôbec nechutí :-(... tak maximálne kapustka, karfiol, mrkva, kareláb... :-)... no čo už so mnou... A ako sa inak máte všetky? eeka... čo si dnes celý den robila... ??? ja som sa v práci riadne rozbehla,v eru tam mám toho dosť, za ten týžden, ked sa mi toho nikto nechytil :-(, ale šak porobím.. zatím páá, idem susede na kávičku :-D :-D :-D
Odpovedať
:-) ahoj adamko tak ja som mala dnes na houby den,ale aj take dni su,dnes konecne prsalo na velku radost nasich farmarov...tak mame trochu zimky,ale mne to vyhovuje...kde si?
Odpovedať
ahoj adamko, nezvestna ;-) :-D mne ide net,zatial aj PC.... zajtra musim zavcasu pit bielkovinku....to nemam rada,lebo potom musim pockat na to co zas povie moj zaludok.. :-D ale konecne sa mi zas upravi vyprazdnovanie.....a nebudem sa citit taka plna..... :-D :-D eeka,preco na houby?? to ja mozem povedat ze na houby bol moj dnesny jedalnicek... ]-( ]-( ale budem sa uz snazit :-) ;-) ved mam preco....
Odpovedať
Profilova fotka
tu som hviezdičky, tu :-)!! som tu nakúkala, nik tu nebol... dávala som hajať dieťa a teraz som docvičial brušáky... ale iba tie, iné sa mi už nechce :-| .... na večeru som mala mnamky zemiaky... dnes celkom úspešný den čo sa týka stravovania, teda si myslím... (ked odmyslím jednu malú želatínovú žabku, ktorú som si dala u susedy ku kávičke :-S )... mna to sladké raz ZABIJE... tiež ma zaujíma, pojem "na houby"... :-D :-D :-D :-D Ale inak, zima je aj tu, práve som "šmátrala" v skrini, dačo zimnejšie, lebo ráno idem busom (dnes som šla autom, to bol veget), tak nech nezamrznem... a hlavne, idem busom o 5.07 h. :-( :-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( , to vy ešte budete hajááááť ;-) Idem do sprchy, prídem ešte :-)
Odpovedať
:-D na houby....cakala som milacika na obed a dosiel o 4-poobede a potom o pitej sme sli uz spolu,dnes som ho ani nevidela....doobedu som bola dlho na poste vela ludi...tak som bola z toho hotova...je to malo ale ja mam take nevy ked musiiiiiiiiiiiiiiim niekde cakat.....
Odpovedať
o piatej.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?