Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

11. feb 201354800
  • takto si kradnut, sa nehambite?????? a verejne??????? 😠 😠 😠 😠

• si kradnut 😞 to secko onaa, drziacka jedna 😬 😬
    a vraj bru noc a supki do albumu 😬 😕 😶

• veru...to tak byva..tu sa rozluci a za sklom kradne kytice 😃

• Sponzor fóra
  • tak a ja som ukradla tiez 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

• cela ona 😉co si slohla ty? sak slnecnice nemam, aale myslela som na teba minule frajersku kyticku som videla....a to som este len poznala tvoj albumik 😉

• ja som slohla od nej srdiecko na auto....ved ja zbieram napady rozne a potom sa tam len dolozia slniecka 😉
    heeeeej? a aku si videla? si mila, ze si na mna myslela 😵

• noo ak stretnem tak supnem do albumiku a mozes slohynat potom 😵 ...dam echo 😉

• dobre, tak ak ju stretnes tak ju posli aj za mnou 😵

• 😉 😎 😎 budes musiet kradnut, bude u mna 😉 😉

• dobre, tak povedz ked ju ukradnes ty niekomu aby som sa zas ja rozhybala 😃 😃

• 😃 😃 no kradosky......videla som! 😃 😃 😃
    miriama,ale to srdiecko ti nedam,no este neviem kde ho zohnat..... 😃 😃
    papapapapapa 😃

• smaily, smolaaaaa 😃 uz ho mam a aj viem kto mi ho vyrobiiiiiiii 😵

• nooo kedze bruzdam posledne weddingchannel a modern bride a bride.com 😬 😬 🤔 a x dalsich, tak len tam niekde 😬 😉

• jaaaaaj, no tak brazdi dalej.,..ja si idem pustit nieco z archivu a lahnut lebo mi je zima velmi 😒

• zimka??ziadne topenie 😬 🤔 🤔 to ti nezavidim

• Sponzor fóra
  • pre dnes uz vraj stacilo 😠 😠 😠
    tak sa musim ist zamotat do deky a to uz tazko budem pisat..a mam aj stuhnute prsty tak sa mi tazko 😒

• tak zvlaadni, dobruu 😉

• dobruuuu, uz fakt idem..lebo eeka sa teraz rozkecava 😬 😃 😎 😵 😬

• tak teraz som ta vymakla.........ja ze idem dat dobru nocku mojim cicam..a ty taktoooooooooooooooooo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 to som od teba necakala....takto ma likvidovat..... 😃 😃 😃 😃 😃
    no co uz.....od teba to akceptujem..ty si moja oblubenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😬 😬 😃 😃 😉 😉 tak sladke snicky....cice...zajtra..... 😉

• jeeeeeee, tak to som stastnaaaaaaaaaaaaaaa cica 😎 🙂 😵
    a to nebolo v zlom...to v dobrom....ze sa rozkecavas a ja nemozem ist kukat lebo sa mi s tebou tak dobre pise...ale uz naozaj idem...toto je moja velka posledna bodka kym sa nevratim

.

• miriama a kto ti to srdce urobi??? 😃 😃 😃 😃 😃

• maminaaaaa 😎

• mriama a neurobi aj mne????? 😃 😃 😃 😃
    bitte....

• kde ste vsetky??ja uz som papala pstrosa.... 😃 je chutovo velmi chutny...ale rano bielkovinku.....
    zajtra iba bielkovinku....a kupila som si aj gumove vitam.medvediky....ked niekedy budem mat chut na sladke.....buduci tyzdnik.... 😃
    eeka,ako sa ti dnes dari? my to dnes vyriesime.....i ked myslim,ze je vyriesene....uvidime.. 😉
    prajem pekny dnicek.....a vela nepapajte!!! 😃

• ahoj smaily....no ak myslis vazne, tak sa jej popytam 😉

inak, akurat sedim u mojej dvornej kadernicky s melirom na hlave..teda s alobalom na hlave 😃 😃 😃 boze, ja budem zas krasna 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

pstrosa???????? 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔

• ahoj miriama,ano pstrosa..... 😃 😃 😃 mnam bol vyborny.....chutil ako pecen..... 😃 😃 aspon pre mna...inac to by bolo super s tym srdieckom...a kolko by stalo?? 🤔 😃
    melirik??? no jo, chces sa niekomu pacit???? 😃 😃

• smaily, ako pecen???? no fuuuuuj, tak to fakt nemusim 😛
    srdiecko...no neviem...sa jej popytam na to, oki? 😉
    melirik je hotovy a samozrejme....mojej polovicke 😵

• miriama,ale inac to je len moj pocit.....inac pstros je vazne super chude mäsko..... 😃
    a ty vazne tiez budes mat na auticko to srdiecko?? 😃 😃
    no ja idem do mrtvej soli sa polozit.....tak papa neviem ci sa este dnes objavim.... 😃

• este neviem..ale zapacilo sa mi to...zalezi ake afto budem mat..ale na 90% by som mala mat veterana alebo chrobaka stareho...tak tam by to asi nebolo pekne...tak neviem...
    mrtva sol?? to mas doma ci ako???? 😬 🤔 🤔

• miriama, sol z mrtveho mora mam doma,kupila som...je velmi dobre si urobit kupel....
    a my budeme mat svoje auticko 😉 mne sa paci a srdiecko na nom bude super....BMW3 😃
    ale ak by sa pritrafila sponzoracia od niekoho a bol by mercedesik....nebudem proti.... 😃 😃
    vy si poziciate?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém