Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
takto si kradnut, sa nehambite?????? a verejne??????? ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
si kradnut :-( to secko onaa, drziacka jedna :-N :-N a vraj bru noc a supki do albumu :-N :-. :-x
Odpovedať
veru...to tak byva..tu sa rozluci a za sklom kradne kytice :-D
Odpovedať
tak a ja som ukradla tiez 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
cela ona ;-)co si slohla ty? sak slnecnice nemam, aale myslela som na teba minule frajersku kyticku som videla....a to som este len poznala tvoj albumik ;-)
Odpovedať
ja som slohla od nej srdiecko na auto....ved ja zbieram napady rozne a potom sa tam len dolozia slniecka ;-) heeeeej? a aku si videla? si mila, ze si na mna myslela x-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo ak stretnem tak supnem do albumiku a mozes slohynat potom x-) ...dam echo ;-)
Odpovedať
dobre, tak ak ju stretnes tak ju posli aj za mnou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) 8-) 8-) budes musiet kradnut, bude u mna ;-) ;-)
Odpovedať
dobre, tak povedz ked ju ukradnes ty niekomu aby som sa zas ja rozhybala :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D no kradosky......videla som! :-D :-D :-D miriama,ale to srdiecko ti nedam,no este neviem kde ho zohnat..... :-D :-D papapapapapa :-D
Odpovedať
smaily, smolaaaaa :-D uz ho mam a aj viem kto mi ho vyrobiiiiiiii x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nooo kedze bruzdam posledne weddingchannel a modern bride a bride.com :-N :-N =-) a x dalsich, tak len tam niekde :-N ;-)
Odpovedať
jaaaaaj, no tak brazdi dalej.,..ja si idem pustit nieco z archivu a lahnut lebo mi je zima velmi :-S
Odpovedať
Profilova fotka
zimka??ziadne topenie :-N =-) =-) to ti nezavidim
Odpovedať
pre dnes uz vraj stacilo ]-( ]-( ]-( tak sa musim ist zamotat do deky a to uz tazko budem pisat..a mam aj stuhnute prsty tak sa mi tazko :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak zvlaadni, dobruu ;-)
Odpovedať
dobruuuu, uz fakt idem..lebo eeka sa teraz rozkecava :-N :-D 8-) x-) :-N
Odpovedať
tak teraz som ta vymakla.........ja ze idem dat dobru nocku mojim cicam..a ty taktoooooooooooooooooo :-D :-D :-D :-D :-D :-D to som od teba necakala....takto ma likvidovat..... :-D :-D :-D :-D :-D no co uz.....od teba to akceptujem..ty si moja oblubenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-N :-N :-D :-D ;-) ;-) tak sladke snicky....cice...zajtra..... ;-)
Odpovedať
jeeeeeee, tak to som stastnaaaaaaaaaaaaaaa cica 8-) :-) x-) a to nebolo v zlom...to v dobrom....ze sa rozkecavas a ja nemozem ist kukat lebo sa mi s tebou tak dobre pise...ale uz naozaj idem...toto je moja velka posledna bodka kym sa nevratim .
Odpovedať
miriama a kto ti to srdce urobi??? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
maminaaaaa 8-)
Odpovedať
mriama a neurobi aj mne????? :-D :-D :-D :-D bitte....
Odpovedať
kde ste vsetky??ja uz som papala pstrosa.... :-D je chutovo velmi chutny...ale rano bielkovinku..... zajtra iba bielkovinku....a kupila som si aj gumove vitam.medvediky....ked niekedy budem mat chut na sladke.....buduci tyzdnik.... :-D eeka,ako sa ti dnes dari? my to dnes vyriesime.....i ked myslim,ze je vyriesene....uvidime.. ;-) prajem pekny dnicek.....a vela nepapajte!!! :-D
Odpovedať
ahoj smaily....no ak myslis vazne, tak sa jej popytam ;-) inak, akurat sedim u mojej dvornej kadernicky s melirom na hlave..teda s alobalom na hlave :-D :-D :-D boze, ja budem zas krasna :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D pstrosa???????? =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
ahoj miriama,ano pstrosa..... :-D :-D :-D mnam bol vyborny.....chutil ako pecen..... :-D :-D aspon pre mna...inac to by bolo super s tym srdieckom...a kolko by stalo?? =-) :-D melirik??? no jo, chces sa niekomu pacit???? :-D :-D
Odpovedať
smaily, ako pecen???? no fuuuuuj, tak to fakt nemusim :-p srdiecko...no neviem...sa jej popytam na to, oki? ;-) melirik je hotovy a samozrejme....mojej polovicke x-)
Odpovedať
miriama,ale inac to je len moj pocit.....inac pstros je vazne super chude mäsko..... :-D a ty vazne tiez budes mat na auticko to srdiecko?? :-D :-D no ja idem do mrtvej soli sa polozit.....tak papa neviem ci sa este dnes objavim.... :-D
Odpovedať
este neviem..ale zapacilo sa mi to...zalezi ake afto budem mat..ale na 90% by som mala mat veterana alebo chrobaka stareho...tak tam by to asi nebolo pekne...tak neviem... mrtva sol?? to mas doma ci ako???? :-N =-) =-)
Odpovedať
miriama, sol z mrtveho mora mam doma,kupila som...je velmi dobre si urobit kupel.... a my budeme mat svoje auticko ;-) mne sa paci a srdiecko na nom bude super....BMW3 :-D ale ak by sa pritrafila sponzoracia od niekoho a bol by mercedesik....nebudem proti.... :-D :-D vy si poziciate?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?