Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
no mne by ta sol bola na prd...v sprche si asi kupel neurobim :-D :-D tak na BMWcku to bude uuuuplne supeeeeeeer ;-) my mame slubene od kamky....jej dedinko ma taku zalubu v tychto starych aftickach....ale vraj ich budu asi aj takto na svadby prenajimat..neviem...
Odpovedať
miriama veru v sprche si neurobis kupel a ani ja ked sa prestahujeme do 2izboveho...ten ma len sprchovy kut.... :-( no tak aspon teraz :-D
Odpovedať
tak teraz si to riadne vynahrad a ako sa hovori, ze to potom dobehnes, tak ty to teraz predbehni :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte cice :-) 8-) ako víkendujete?? ja som dnes s jedlom na tom "re-la-tiv-ne" dobre... :-)... kuriatko s kapustkou - mnááám, to by som mohla aj každý den papať ... :-p :-p , ale mala som aj dva mrkvové šátečky, čo som piekla pre zajtrajšiu návštevu :-(... no ale šak hádam ma nezabijú :-D :-D :-D :-D ... a teraz si popri hraní sa s Adamko popíjam medíkový čajík.. ale akosi ma hlava bolí... hrôza :-|
Odpovedať
adamko, tak ahoooooj :-) ja som nabehla na pyzamovu kulturu..sama doma..no komu je lepsie... :-S akurat idem varit este veceru pre mojho pracanta a potom..asi budem nieco pozerat cez net :-S
Odpovedať
Profilova fotka
.. no to pozmám miri, mám rada "pyžamovú kultúru" od 7-mej, tiež sa nám niekedy zadarí... ale dnes to tak nie... malý tu ešte pobehuje, ale vidím to tak na pol hodinku a pôjde hajať, tak budem tiež troška vegetiť, tá hlava potrebuje tuším troška "vypnúť" :-D :-D , aby prestala bolieť!! čo dobré varíš?
Odpovedať
no ahojte,ja mam uz tiez pyzamkovu kulturku.....po super kupeli..... :-D :-D a idem lazkat aspon na chvilku....a potom keby som ja vedela.....ale dolezite s milym,nieco vymyslime....asi clovece nezlom sa na pocitaci je to super hra,nie ta obycajna..ale tie panaciky kricia....tocia sa...je to 3D... :-D ze by som niekomu poslala???je to vazne super hricka...a zapotite sa pri tom....ked vas PC dobehne paradne.... ]-( ;-)
Odpovedať
adamko, ja by som aj nekam vypadla sa bavit ale akosi nemam s kym a drahy je v robotke..uvarila som mu ryzu lebo kuriatko je odvcera a kupila som akusi hnedu ryzu a za svateho neviem ako ju urobit dobru...tak som ju vyhodila lebo bola stale tvrda a nedorobena aj ked som ju tam nechala dlhsie ako na prvy pokus... ]-( smaily, tak po super kupeli, co????? :-N :-p :-p :-p :-p :-p posli mne!! ja milujem clovece nezlob se, zajtra ak bude cas tak s mojim zahrame x-)
Odpovedať
miriama dobre poslem asi cez mail,alebo letecku postu.....cz zajtra doobeda,hej? moj mily mi hovori,ze hnedu ryzu nikdy neuvaris.....je ako diva ryza,vzdy chrumky,chrumky :-D :-D :-S tak isla si na zdravu zivotospravicku? no aj mne sa to nedari niekedy....s novotami....na zahran.trhu... :-D :-D
Odpovedať
dobre, dakujeeeeem x-) ved moj mailik uz mas, ze? :-N to nebolo koli zdravej vyzive...to skor preto, ze v Tescu inu nemali zrovna :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak som teraz dovarila obyc tescovu a des...zas mi prihorela cela...ja neviem...ved doteraz som nemala s varenim ryze ziadny problem.. ]-( ]-(
Odpovedať
miriama,ale poslem ti to uz hotove,ze kliknes na tu kocku,ak nepojde,vymyslim inac....lebo som to stahovala neviem odkial a uz je to odblokovane.... :-D no prave vyhral milacik...ja som najviac zomierala ]-( ]-( tak cez letecku p. poslem na mail.. inac dobru nocku,ja som uz tot.....papapa :-D
Odpovedať
oki, dobru nocku, ja sa idem asi predsa len zabavit na chvilu x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojky cice... tiež želám krásne sníčky... a teda miri, ak ideš "žiť", super zábavu... ja si idem asi dať "odťať hlavu", stále bolí... vidím to na tabletku, ktorú si tááák nerada dávam, ale asi by som nemohla ani spať... pápa
Odpovedať
adamko, a to si si este ziadnu neslahla???? cica, to treba bud nieco tvrde...ako alkohol alebo pirulu ;-) idem do disko baru ale nie na dlho kedze iri nie su moc zabavna krajina ked o jednej vsetky bary zatvaraju ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no nie, lebo ja vždy čakám, že to prejde, poväčšinou to prejde bez tabletky... :-).. pááá
Odpovedať
jaaaaaaj, tak vela stastia :-) bru nocku x-)
Odpovedať
tak sa majte zatiiiiim, ja vyrazam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko cice :-)! práve vstávame... síce hore sme už nejaké dve hodiky :-(, ale až teraz sme sa všetci vykotúľali z postele... premýšľam na raňajkymi, kedže na výber mám banán a jablko (alebo lekvárový šateček, či oškvarkový pagáčik :-D :-D ), tak uvidíme... čo ma "zláka"... Peknú nedeľu!
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, ako bolo na "žurke" x-) ?
Odpovedať
na bre ranko! :-D adamko,teda budes mi robit chutky!!!!!! na oskvarkovy pagacik,ktory dostanem len na sk a lekvarovy satecek...ojojoj, ja mam na ranajocky bielkovinku , na obedik bielkovinku, na veceru bielkovinku..... ale potajme asi spapam aj ten jeden malicky kusok bielk.mäska(nie pstrosa)so zeleninkou a potom este aj jablcka.... :-D no idem na moj prvy 0,5 l. poharik ....cim si ho dnes ochutim...skoricu musim kupit...... :-D pa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
no smaily ... :-) teda dnes hovoríš PESTRA STRAVA ;-) .... no ale zasa efektívna... ... na ranajky padol jeden šáteček (šak je plneným slivkovým lekvárom ;-) ... a čajík k tomu... už sa teším na kávičku, za pol hodinu isto manžel "navrhne" že "dajme si" :-D ! Teraz práve dusím jablká na jabčník... to zasa bude, dúfam, že návšteva ho zje veľa nezostane mi doma :-D x-) x-)
Odpovedať
adamko, ale tesim sa ze uz sa nebudem prezierat a budem stale najedena.... :-D aj tym,ze tato bielkovina je s krasnou vonou,ale viac neutralna....mozem si robit rozne koktejly.... dnes si dam do kapucinka bielkovinku..... a urobim si ovocnu misku z jablk,hrusky,kiwi...a asi aj pomaranca...dusit jabka sa mi dnes nechce....aj zajtra... :-D mnaaaaaam ten slivkovy satecek chcem aj ja!!!ach ja som strasne na slivkovy lekvar.....ale nie s cervickami :-D :-D :-D
Odpovedať
ciao cice..tak krasnu nedelu zelam...ja mam na chvilu cas..zachvilu dojde milacik.....tak musim... inac...zreferujem vam moje chudnutie......ale najprv.......odkaz pre smaily.......nemozem na icq.......blokuje mi pc.... ]-( ]-( ]-( tak neviem preco,normalne ma zapne a potom vypne..asi som mu nesympaticka... :-D a teraz k dr.struncik.... bielkovina je super ......vypada to,ze som zhodila na vahe 700 g.,,,,,,,myslela som,ze zhodim kilo,ale 700 g nie je na zahodenie7 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) taka som stastna...dnes mam za sebou uz 10 min.tapisu,chyba mi 20.min.,a 10 min.cinky.......tak cice je to trochu narocne.....ale to chce asi zvyk......bielkovinu si robim v mlieku,lebo vo vode brrrr,mi to nechutilo,ale neva ved tam je napisane ,ze v nizkot.mlieku...... ale co je najlepsie....ze nie som po kokteili hladna a este sa mi aj ,prepacte grcka :-D :-D :-D :-D :-D jak prasa.... :-D :-D :-D ale jedna vec je,ze mi chyba jest v tom zmysle ,ze mi chyba prezuvat a mliaskat a... :-D :-D :-D :-D :-D no to je asi zvyk.....najblizsi kokteil mam o 15.00 a hned aj 10 min.tapis-beziaci pas...preniesla som si ho zo studia do kuchyne,zby som mohla cez reklamy cvicit,ked pozeram tv. :-D :-D :-D :-D :-D tak a este musim chodit skoro spat,aby som mohla rano cvicit a byt svieza....a okolo februara marca vam poslem fotky..pred a po......bude niekto zvedavy....... :-D :-D :-D ale hlavne podakovanie ide smaily,lebo ona vie preco...a tak cice,ktore citate tentoo prispevok a mate nadvahu,napiste smaily a ona vam da potrebne info,kde a aku bielkovinu kupite....funguje to........a na trvalo.....tak do toho cice....... a musite ma povzbudit,nie chvalit,aby som to vydrzala,ok???? ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
joj eeka, to ma tak tesiiiiii :-D :-D :-D :-D :-D a pochvala musi byt,ze drzis 2 den! ja mlieko nemozem ani citit,preto to davam do vody,ale kto ma rad mlieko musi to chutit velmi v mlieku... ;-) ja na 100% od pondelka....a viem,ze za ten tyzden bude dost kil dole....inac eeka,mne sa bielkovinkou okamzite upravuje travenie.....a ked mam pravdu povedat,ked vypijem 0,5 l. bielkocvinky,tak sa mi normalne grga...ako malemu babu,ktore sa prave napapalo mliecka...... :-D :-D a to nikdy inac....len keby som vypila bublinky... :-D :-D a nemam problemy ist na zachod...bez bielkoviny mam stale problemy s travenim... a plus bielkovinka uzdravuje vnutorne chorobne procesy v tele....mne dost pomoze na moje kolena a aj aknoznu plet....bielkovina je zazrak... .....a moja maminka,ked bola mlada ako ja, bola velmi vazne chora,az tak,ze povedali jej maminke,mojej babke,ze je im luto lekarom,ale ze zomrie. maminka nepila mlieko ani ziadne mliecne produkty,lebo to od narodenia nezniesla...Babka sa rozhodla bojovat...a kazdy den jej mixovala tvaroh s ovocim a mliekom a nutila ju to proste pit.....a maminka musela pit, bola vtedy podvizivena a zrazu pribrala, nadherne sa jej vycistila plet, a ked prisli k lekarovi, pytal sa babky,a kde ste nechali tu choru dceru? ja nechcem vidiet vasu zdravu...... :-D :-D :-D :-D a aj vdaka tomu mi neskor mohla darovat zivot.... ;-)
Odpovedať
...to bol priklad, na pribratie a na uzdravujuci proces v tele,ktory zacina pri prudeni bielkoviny do chorycych casti tela.... my chudneme bielkovinkou na chudnutie ;-) :-) eeka,to zvladneme......a super,ze cvicis..... ;-) ja som dnes tiez myslela,ze PC nakopnem,rozmliazdim a rozpucim..... ]-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
... CICE.... bielkovinový prášok menom ZAZRAK ;-) !!! Len čo by som ja robila s tou chuto na sladké??? :-( pá, idem sa ľahnúť na chvíľku, kým príde návšteva x-)
Odpovedať
ciao adamko,tak neboj.....ved rano ti nic zle jedlo neurobi..vecer je to podla mna nebezpecne..... a este smaily,zabudla som povedat,ze ja som za 1.den zhodila podla lemme 2,5kg.............za 24 h. ale to ma bolela hlava jak ..ani si nevies predstavit a on mi povedal,ze to je normalne,ze nech si dam aspiriiin,no uznaj....... adamko,ak mas moznost,tak tu bielkovinu ti odporucam,ved tebe treba len par kil schudnut..... mne ovela viac................no som zvedava ako zajtra rano...... zaludok mam sfuknuty a chodim len cikat.... :-D :-D :-D :-D :-D tak o dve hodiny mam kokteil...moj este o tom nevie..len vcera sa ma pytal,ze preco som prestrela len pre neho a ja ,ze ja som uz jedla.....,lebo som bola hladna....tak som zvedava,ze dokedy,mi to bude verit........ :-D :-D :-D miri,tak ako vcera si na bielu noc kaslala????aj ja lebo bola u mna kamoska do noci... :-| tak som nemohla ani pachnut k pc........ mozno dnes vecer,ale nie do druhej :-D :-D :-D ,lebo aj ja musim od rana pracovat.......na mojom tele.... :-D :-D :-D inac,ta zora je teda tazka..... smaily,ten sosej mi nejde stiahnut...neviem preco,co mam robit??????
Odpovedať
Zdenka, aj ja som strasne na sladke..... :-( ]-( ale nato je aj sladke ovocie....nastastie...a gumove cukriky.....no verim,keby mam deti,tak by to bolo dost tazke....neskusit,to,ci to :-( ;-) tak bru nocku..... :-D :-D
Odpovedať
eeka,poslem ti ten prehravac, stahujem ho uz a poslem ho cez letecku p. na mail a vyzdvihni si ho... potom len instalovat :-D
Odpovedať
adamko,mne hovor o sladkostiach,ale co je cudne,ja vobec nemam chut jest..len mi chyba ten zvyk...neviem ,ci som sa dobre vyjadrila..ale vcera mi vobec nedosla na um nieco sladke.. =-) :-. asi zato,ze som si rozrobila kokteil v ovoci......a pridala som skoricu..... tak a este k tomu traveniu,je to naozaj tak.... ;-) ja trpim prehankami...a ked nejdem aspon 4,5,6 x za den tak ani raz.....v piatok som mala naposledy a bolo to hroza a strach ,mala som aj krce a od piatka ziadne prehanky..... =-) tak zato som sa cudovala,ze co sa deje..aspon mily uz sa nebude stazovat,ze musi robit len na toaletaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?