Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

11. feb 201354800
  • lupienka, to je aka ta bielkovinova 🤔

• ahojte, tak ja som od dnes na 100% nabielkovinkovej dietke....
    vcera som bola poobede pazrava pazravica..... 😠 😠 mily mi doniesol ale naposledy tak suprove kolaciky...
     😃 😃 a takto cely tyzden budem....chudnut,chudnut s eekou...... 😃 😃 😃
    eeka ako????? uz vie tvoj manzelik,ze chudnes??? 😃

• Qietocek, to sa treba spytat smaily, ona je odbornicka na bielkovinu!!! 🙂

• Sponzor fóra
  • smaily 🙂
    prosim, kde najdem viac o bielkovinkovej dietke....

• qietocek, tak pozri si stranku 104,105,tam som popisala strucne z knihy,co to je bielk.dietka... 😉
    a ak mas dalsie otazky staci napisat 😉

• no mile chudnuce cice,kde ste dnes??? 😃
    ja uz doma...eeka sa mi dnes pochvalila,ze sa jej dari..... 😃 😃
    no ja sa tesim tiez,ked uvidim lepsie cislo na vahe v nedelu,ci sobotu.... 😃
    tak pekny vecer... 😉

• no aj ja budem zvedava na vysledne cislo na vahe 😬 ..uz vo stvrtok 😉

• heeej? tak to sa tesim ako sa ti dari....ja zas predpokladam,ze koncom buduceho tyzdna by som mohla mat konecne zatial 58...a do vianoc to popjde pekne na aspon 53....najviac! 😃 😃 😃
    takze tento tyzden si az tak nefandim,kedze som sa po dovolenke prezierala 😠 😞 😉

• no vidis, tak to by sme mohli mat v nedelu rovnaku vahu 😬 ..i ked budem domka, to sa vzdy neda odolat 😉

• 😃 no atinka,super...ja sa inac dnes uz veru lepsie citim,ale zajtra este lepsie.......mala som chut na sladke,ale dala som si ovocie a do bielkovinky skoricu...a chutila mi dnes ako krupicna kasa,ktoru milujem.....
     😃

• smaily, nevies, kde je eeka? zase sa stratila?? 😃

• smaily tak to je dobre, ze sa citis lepsie 😉 toto ja s vami nemozem rozoberat, lebo dietkovat nedietkujem 😕 ...len som sa trochu vratila k svojmu predchadzajucemu zivotnemu stylu a teda trosku sportujem 😉
    ide to pomaly ale je to 6kil menej, tak je to lepsie 😉 😉

• francy, aj ja hladam eeku,asi robi pre manzelika super veceru,aby nezistil,
    ze ona vlastne pije bielkovinku 😃 😃 😃 😃 eeka,kde si???????????????????????????????
    atinka, 6kil menej je super,pred dovcou som mala 6 kil menej a zacala som na asi 65 kilach.... 😉

• no tak to sme zacali rovnako 😬 😉

• to ano 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ciao cice,tak ako dnes....??????ja sa nemozem stazovat 😃 😃 😃

smaily,tak ako to ide????dostala si icq??????

• eeka,po na icq.... 😉

• eeka,veru nemozes sa stazovat..... 😃 😃 😃
    no co mam povedat nato,ked mi mily povedal,ze mi donesie z uzasnej visnovej torty......pritom ma zakaz!!!
    no neni mily????? 😠 😠 😠
    ach,ked ja ho tak milujem.... 😃 😃 😃 😉 esteze zacina skolu....tak to zvladnem ale bez slahacky!!!!!!!!!
     😉

• 😃 😃 😃

ozaj smaily,zabudla som ti povedat,ze tie rozpravky😛ysna princezna a 3 oriesky pre popelku 😃 a neboj sa ,co si mi poslala na dvd mi vobec nejdu 😠 a neda sa mi stiahnut ani vlc player..no a dne s som zistila,ze tie rozpravky maju prenos 116kbps a ja mam len 115,2... 😒 tak myslis ,ze to suvisi s tym?????

inac tak ja tortu si dam az na vianoce.,smaily.... 😃 a to dufam,ze sa mi podari upiect,lebo ja som len na kolace.... 😃 😃 😃 torty si objednavam..... 😃 😃 😃 tak ked ma niektora z vas recept na tortu napiste mi ip... 😃 😃 😃 😃 😃
    adamko ...ty tak vypekavas.. 😉 co je s tebou dnes....si sa ani neozvala.....

• antikaa, idem cumnut 😬

• cice, ja idem buvat....som akasi mimo...to dnesne nakupovanie v tescu o desiatej vecer ma zmohlo... 😒 alebo zeby ten hamburger co som prave dotlacila?? 🤔 😕 😬 😃
    dnes tusim u nas otvarali new tesco tak nechod 😃 😃 😃

• 😬 tak aj ja som bola po obchodoch,aj som unavena,ale co uz......miri tak ty si chodis len minat a minat,bodaj by si nebola unavena z tych hanbacov 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 take chute mi robis.....
    a co si si kupila okrem hanbaca...?? 😛 dnes ani biela noc nebude??ja idem kuknut..tak papapa 😉 😉 😉 sladko sa vyspinkaj... 😉

• eeka, aaaaaale co by som minala..bola som si kupit konecne zehliacu dosku!!! 😬
    biela noc bude ale pre mna v posteli..je mi dost zle..teraz som sa premohla a idem na wcko ale potom opat zapadnem do postele a budem sa modlit,aby som aj zaspala skoro 😒
    tak papa

• ajoj mia.....tak sa zababuz a skus dychacie cvicenie,to ta uvolni a ukludni..hned zaspis.....neleze na te ba nieco,nejaky virus???

• nie moja...kramy na mna lezu 😒 😞

• o boze ,to tak zle znasas?zober nejaku tabletku,tak sup do postielky...aj ja idem ...dnes ta nebudem maminka rozculovat...uz nechcem byt zly priklad..... 😃 😃 😃 papapa a sladke snicky 😉

• dakujem moja...no to mam dostat prve od vysadenia HAK..tak su z toho trochen mimo..cele moje telo sa s tym akosi vyrovnava zle 😒 😠 😠 😠
    bru noc..uz idem buvat...teda lezat...alebo objimat vcko..je mi akosi blbo z kazdej strany.. 😒

• smaily, dakujem idem citat 🙂

• ... 😃 😃 no niekto zas ponocoval....
    no ja sa tu objavim ak nakopnem pocitac,ale uz nie stym ze nieco odpadne 😠 😃 😃 😃
    tak poobede ...
    eeka pekne pracuj dnes na svojom telicku,aj ja budem,uz mam bielkovinku zasebou 0,5 litra a som z toho hrozne prezrana... 😃 😃 tak prajem pekny dnicek..... 😃

• no ahojte, kde ste vsetky???? 😞
    ...zatial mi ide PC....ale dokedy.....
     😉
    a idem si urobit proteiny.....kedze som uz ale ten kusok torty zjedla 😠 😠
    tak zatial papa 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém