Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

11. feb 201354800
  • **smaily, tak si ich daj usit 🙂
    80 a 82 hovoris ty? idem kuk ale asi tusim.. 😵 😵 😵 😵

• skus prehladat leto a svadby na mojasvadba.sk
    a hod tej slecne question 😉
    mimi ja len z foteciek sudim, ....aky si v nich mala pocit, to musis potom rozklucovat ty😉

• tak smaily, 20 a 82 mi aj sadli NAJ ale tie 80 nemali vlecku a potom na fotkach som si trochu pripadala ako ta slahackova babika na torte 😃 ale krasne su aj tak 😵 no a vyhrali to tie 82 😵 😵 😵 😵 😵
    neviem ci to vidno ale su ruzovkaste 😬

• Sponzor fóra
  • ach atinka,ale ak nahodou najdes ty tu nevestu,daj mi prosim vediet....ale budem veru viac hladat.... 😃
    a keby som si dala usit,to by ma teda podla mna dobre stali..... 😞

• miriama, tie 82 su velmi pekne na tebe......moc nevidno takto zue su ruzovkaste,ale nazivo urcite 😃

• smaily, aj ja som si myslela..ale mozno nie.... 😬

• IP smaily

• smaily, dakujeeeeeem 😵

• aj ja dakujem..... 😵

• no nemas zac..este som nepomohla 😬 😃

• eeka si tu???? 😉

• nie, ale ja áno 🙂 😃
    ahojte Cice 🙂
    nazdrar "bielkovinová" smaily 😵

• jeeeeej adamko nas navstivilo...... 😃
    no co nase male.......ako si spinkalo? nejako dlho!!!!! 😃
    zatial mi pc ide...nejakych par minut....... 😠

• aké pekné privítanie 🙂
    a prečo by som mala spať... šak ja som bola dnes v práci... niektoí na SR musia chodiť pravidelne do práce 😃

• jej zdenka, no ja uz idem, stiahla som dnes novy film z netu,co sme este nevideli, je to nejaky mystery dracie sidlo,ci co.... 😃 tak pekny vecer, zajtra budem na nete,pokial mi to dovoli PC.....
    pekne chudnutie..... 😉 😃 😃
    aj niektori v zahranici musia pracovat 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • no tak vás zdravým, cice..
    ... akosi tu nikoho "nestretám"... 😞 😞 bud ste tu na man príliš skoro, alebo zasa neskoro 😞...
    tak nevadí, čo už..
    debatovali ste o šatečkách... svadobných 😉 hmmm, to sa ma veľmi netýka už, ale miri, ak môžem povedať aj ja, tie posledné, také s tou vlečkou "naružovkané" boli fakt KRASNE... 😉

o chudnutí a zdravej strave ste veľa nepopísali..
     😎
    tak ja som mala dnes "pokus" o vitamínový den... doobeda oriešky, a banán, na obed dusená kyslá kapusta a doma ku káve mrkvové šátečky so slivkovým lekvárom... tak som to nakoniec "dorazila"... no ale celý den som sa inak snažila 😃 😃 😃
    na zajtra mám kuracie mäsko a ryžu, ale podelím si to... zajtra mäso, v stredu ryža.. teda dúúúúfam 😃 😃 😃 , lebo ja mám vždy takéééé plááány a vždy sa niečo VYSKYTNE 😞

tak sa majte, manžela mám v práci, som nejaká "grogy", tak idem k synčekovi zaľahnúť...

eeeeeeeeekkkkáááááá... kam si sa stratila... ???? ... že by ťa bielkovina "pohltila"??? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 no šak napíš, ako to ide, nech viem, či sa mám dať "nahovoriť" 😉

pápa... nejako som sa rozpísala.... dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😴 😴

• 😉 ciao adamko,som rada,ze si sa ozvala.... 😉 tak vidis aspon mas snahu jest ako sa patri....snaha sa ceniiiiiiiiii 😉 😉 😉
    adamko,ja som od piatku vecera na bielkovine,citim sa super...len mi chyba papanie...nie jedlo...lebo som plna......bielkovina mi chuti vo vsetkom....... 😉 hlavne v yogurte...tak podla mna si ju kup aspon na dva tyzdne.. 😉 a uvidis.....ja som naozaj velmi,velmi,velmi...spokojna 😵 😵 😵 odporucujem...kazdemu

• no konecne eeka... 😃 😃
    ja veru uz nepopustim......iba proteiny....proteiny.....mnamky......uz nepoviem mnamky pri nicom....iba este ovocie a zeleninka..... 😉 my to dokazeme.... 😉

• 😉 tak to sa mi paci.... 😉 smaily...

• no aj mne 😃 😃 😃

• bru nocku cice 😵

• 😃 😃 brum,brum...chrrrrrrrrrrrrrrrr 😃 😃

• sladke snicky......kiss kiss kiss 😉 😉 😉
    do chudnutia,cice!!! 😵 😵 😵

• ... bre ranko...chudnuce cice... 😃
    ja som uz po bielkovinkovych ranajkach...a ked pijem rano bielkovinku,tak sa citim vazne skvele aj mam viac energie,ako zvycajne.... 😃
    prajem pekny den.. 😉

• ahojky cice 🙂
    ako sa dnes máme ??
    ja celkom OK, až na to počasie, takže to vidím dnes opäť na skorý spánok 😴 !!
    teraz práve idem večerať 🙂, dosť neskoro, lebo som akosi nestíhala... mala som "návštevy"... tak iba jogurt si dám...

• smaily...kde síííí? .. predpokladám, že pracuješ, alebo "rupol" PC..
    eeka, a ty??? vraj ma tu budeš čakať? 😐 😐
    no nič, idem "pobrušákovať", do sprchy a prídem ešte nakuknúť...
    tak zatím 😵

• dobrú cice, zasa som tu nikoho "nezazrela" 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠 😞 😠

• ajoj adamko,prepac,ze som sem nenakukla......
    tak pa zajtra...ja uz idem kukat film na dobru noc....ak nebude biela.... 😐
    papapa

• ahojte tak uz som tu...... 😉
    adamko,ja som robila do teraz..... 😒
    eeka si tu este??? na veceru bielkovinka...no konecne... 😃

• dobre ranko... 😃
    vecer nikoho,rano nikoho....... 😬
    ja po ranajkach samozrejme bielkovinka s kakaom.....to mi vazne chutilo.... 😃 a musim si vanilkove jogurty kupit...a vy co papate?????
     😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém