Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

11. feb 201354800
  • 😃 😃 😃 robit na toaletak?? 😃 😃 😃

• lebo my sme dvaja a kotuc s 3 vrstvami nam vydrzi ani nie 1,5-2 dni...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tak musime mat zasobu aspon 30 kotucov 😃 😃 😃 ja mam caste prehanky,dr.mi povedal,ze to koli tym vajecnikom....ze to vsetko suvisi s tym...inac 😞 cyklus je nejaky cudny.......uz treti den a len kvapky,to som nikdy nemala..... 😞 uz som sa tesila 😞

• eeka, ved skus vyhladat tie bylinky....malo by to byt ucinne....a 2 dni...no teda...... 😃 😃
    mas IP....

• Sponzor fóra
  • cawte cice..., 😎
    na zurke bolo skveleeeee, konecne som sa vytancovala po dlhom case 😃

• no ahojkaj miriama 😃
    predstav si,ze mi jedna zlata osobka napisala,ze mi pozicia na svadbu srdiecko na auticko... 😃 😃
    suuuuper,vsak? 😃

• jeeeeeeeeeeeeeee, to vazne???? tak ta je zlata 🙂 a ake?

• ahojte cice 🙂
    tak yv si tu len zurujete, tancujete a srdieckujete 😃 a ja sa musim ucit...no super 😦 😒
    Uz ma to fakt nebavi....nemozu nam dat vypracovane temy, vyskusat nas z toho a dat nam pokoj???

inak vcul mam vazny problem.....nevidim poriadne cez okuliare a k ocnej mam ist az o dva tyzdne....sak dovtedy oslepnem!!! strasne ma z toho boli hlava v jednom kuse 😢

• ver, ahoj 🙂
    zas oci?? chudatko....ale ved vazne pripady beru hned, nie? cise si vysedis pol dna v cakarni ale mali by ta vziat 🤔
    mna tiez boli hlava casto z okuliarov...a tak ich radsej nenosim...
    som ich mala minuly tyzden v praci a som myslela, ze mi niekto pcha ihlicu cez celu hlavu..tak vystrely bolesti...a ked som ich dala dolu, prestalo 😒

• no ale vysvetli to v skole ze musim kazdy tyzden aspon jeden den presediet u nejakeho ineho lekara 😐 😠
    uz som sa aj s maminkou rozpravala ze asi vyskusam sosovky co to spravi....vsetky kamaratky a spoluziacky co presli na cocky si to velmi chvalia....

a inak co nove? co porabas v tento krasne zamracujuci sa den? 😎

• veronice, tak to neni sranda....a vazne stavy musia brat....hned!
    miriama, to bude presne to srdiecko ake mam v albume,ale nie s ruzami,ale s kalami... 😃 😃 😃
    joj,tak sa tomu teskam......
    ja tiez mam okuliare,ale nenosim,iba ked som v aute.....inac ma hned boli tiez hlava,a mna hlava boli viacmenej raz za uhorsky rok.... 😃 😃

• a o akom srdiecku je tu vlastne rec? mate fotecku toho zazraku? 😃
    mna keby bolela hlava len raz za uhorsky rok tak mi to zacne byt dost divne 😃 😒 😬 😵

jo ale musim sa vam pochvalit - zajtra idem do divadla na ANTIGONU 😃 som zvedava ake to bude 🙂 Aspon to nemusim znova citat 😃

• ver, tie cocky mozu byt dobry napad ale neviem ci by som si to ja dala....ked som videla kamku ako si to tam dava..brrrr 😬 😃 😃
    u nas vynimocne svieti slniecko...ale zima je aj tak riadna...

smaily, ja mam tiez okuliare na soferovanie ale kedze tu nesoferujem tak si ich obcas dam ked ideme v aute aby som videla do dialky.. 😃

• srdiecko...to na auto...mam ho v albume aj ja a aj smaily....a jej ho vraj niekto pozicia 😵
    mne by ho urobila mamina 😉
    a co je to ANTIGONA??? 😬 🤔 🤔 🤔 🤔 😕

• 😃 miriama,ja tiez veru nie casto soferujem,lebo nemam rada tych blaznov na mnichovskych uliciach....
    a nase auticko by som nerada naburala.... 😃 😃 ale si davam brile v aute,aby som tiez videla na dialku a zvlast znacky 😃 😃

• ahojte moje, tak mam dalsie kilo dole..dufam, ze to tak bude i zajtra 😬
    inak niekto tu je pstrosa 😬 😃 😃 booozinku chudik vtak 😕
    clovece by som tiez rada dostala.....neda sa ta letecka posta umiestnit priamo tu...mi pride ze je to jednoduchsie ako to posielat, kazdemu na mailik...teeda ak to neni supiskovo tajne 🤔 🤔
    a eeka na fotecky zvedava budem.... 😉 ja sa snazim maskovat, teraz svoj 20kg plusovy "uspech" ....vlastne s tymi 65kg ani neviem, ci fotecku mam 😬 teraz je to uz len 59 😉 a drzi sa to.....coz je fajn 😉

• Sponzor fóra
  • smailiku, ty si si sice fotecku slohla, ale napisala si si k nej, ze chces mudru 😬 nie modru 😉 tak to len na margo....kedze si dnes dopisujem sama 😬 🤔 😞

miriamka, dnes pridam do albumiku slunecnice 😉

• 😃 😃 atinka tak teda chudiatko vtak???? bol aj v Keni.....krasny vtak....
    ...ja nemozem zato,ze bol v milackovej restike, a to mäsko vyzeraloako chuda hovädzinka..... 😃 😃
    chutil ten vtacik...velmi.....ale tiez ho radsej vidim ziveho v safari.... 😃 😃
    a to clovece idem vyskusat....ma to vela mb,neda sa len tak poslat...
    miriama, nemas mail na centrum,len na centrum sa da posielat väcsie balicky....a letecka mi akosi dnes nejde vobec 😠 😠

• atinka, viem,ale co uz 😃 😃 preklep...odpustis mi? 😃 😃

• atinka, posli mi do IP tvoj mail,ale musi byt na centrum.... 😃 😃 a poslem ti suuuuprove clovece....zabijacke..... 😃 😃

• Antigona je taka jedna staroveka civadelna hra ktoru mame v povinnom citani na maturity 😃 😒 😃

teda ze pstrosie maso...no teda...ale ja uz na nic take nehovorim fuj odkedy ma vo francuzsku ukecali na slimakov v cesnakovom cesticku 😃 ale dobri boli 😵 😃 😎

no idem kuk na to srdiecko 🙂

• centrum nemam, nemam slovenske 😉 schranky mailove
    preklep ti odpustim ja som rada ak to kohosi inspiruje 😉 preto to tu je 😉 to bola infoska pre teba...aj ked mozes mat i muuudru 😃 😃 😃 😛 kyticku, jak len ty sces, ty si nevesta, ma byt secinko po tvojom😉mojik
    poslem mail 😉 ale myslim, ze by si mala mat, si mi totiz posielala dietu 😉 kukni 😉

• veronice,co????????????? slimacikov chudiatkov v cesnakovom cesticku....joooj,nie to nechcem jest.....aj ked mily bude papat ked ich nadabime....on papal v keni kraba a ja som cakala na kura.....ja mam inac strach z krabov...viete si predstavit,co som zazivala??ked ich tam obijali pri mne drevenymi klatikmi 😠 😞 😠
    idem von,tak papa zatial 😃

• smaily, chudatko....tak ty nemas rada krabov a tvoj mily takto...no pekne od neho 😎 ale zvladla si to, sikovna cica 😉

co sa slovenskych tych izeeee tyka, tak ja som totalne presedlala na gmail.com .... zatial som s nim nemala vobec ziadny problem narozdiel od centrum, post, pobox a inych 😐 😠

• veru napodobne 😉
    teraz uz moze dokonca ktokolvek bez pozvania mat ucet.....snad to neni reklama 😬 🤔 😕

• ja nikomu nerobim reklamu, len vyjadrujem svoju maximalnu spokojnost 🙂
    uz to ide naozaj aj bez pozvania? no super 🙂

inak miri, krasne fotecky s tymi slnecnicami 🙂 tusim tu ma na ne niekto slabost 😃

atinkaa idem omrknut aj tvoj albumcek a potom idem na biolu...genetika a taaaaak 😵

• veru dufam, ze nerobime 😉 da sa, sme zakladali tete 😬 🤔 tak viem
    kludne pokukaj 😉 mam jeden svoj a jeden pre holky ostatne...davam tam veci, ktore stretnem a lubia sa mi, alebo dokonca i pre niekoho 😉 konkretne

• genetiku ti nezavidim, ja sa este chvilu budem drzat bride 😬 😃 😃 com stranke 😉 co to snad vystracham dneska 😉

• juuuu, pjekne saticky mas v uzsom vybere, veru krasne 🙂 uz teraz sa tesim na svadobne foto 🙂🙂🙂

ako ono je to fajn, ja biolu moooozem, aj z nej idem maturovat z urovne A ale mala by som si to aspon zopakovat a prave to sa mi nechceeeeeeeee

mno ale idem......tak sa mavajte krasne a ja sa zas niekedy ozvem...paaa 🙂

• paa 😉 a diik 😉

• Ahojte cice! Tak citam, ze sa drzite...hlavne tie bielkovinove... 🙂 Ak to tu budete dalej takto pozitivne opisovat, mozno sa dam aj ja nahovorit! Moj jediny uspech tento vikend bol ten, ze na oslave 50-ky som delila stravu a normalne to slo...a co je na tom najlepsie, ze mi na rozdiel od niektorych hosti vobec nebolo tazko a mohla som trsat 😃 kolko som len chcela! Dala som si vzdy len prilohu bez maska, to som dala drahemu a ten mi na vymenu dal zeleninku...a nezjedla som ziaaaden kolacik, len slane...zato vcera som to pokazila tortou 😠
    Tak dnes som na ovoci...ale uz budem na seba prisnejsia!
    Pekny dnik Vam prajem!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém