Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
tak vylet do sveta sa nekona....skoncil skor ako zacal :-D
Odpovedať
tu totiz otvaraju obchody dnes aj od jednej a potrebovali sme sa ist po tescu prejs a nakupit...no co....pojdeme neskor..idem aspon varit a upratovat a zehlit ]-( :-S eeka, som tuuuuuuuuuuuua gratulujeeeeeeeem 8-)
Odpovedať
no vidis, ja takisto upratujem,kym pride milacik..... :-D no niekto ma aj tesco.... :-N my veru nie..... :-N tak zatial pa :-D
Odpovedať
x-) x-) x-) cice ,randite?????
Odpovedať
Profilova fotka
práve sme skončili, cica :-) došli sme návštevy = gratálácie, a celkom OK, aj ked som "dobla" tri bonbony z Tatiany, inak nič, ak nerátam slabý bavorák :-) teraz si idem opražiť rezník, kurcí a potom sa stavím... tu je to strašnééé, véééľa snehu, ktorý je viac voda, na ceste to riadne vozí a teraz už aj začína primrzať... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
adamko,ajoj,tak ja som tu mozno do deviatej......ak nepojdem pozerat tv do postielky... pozerala som na bazare nam.s. navleky na stolicky.....treba mi do kuchyne....aspon 10 a do obyvacky tiez.....chcem bielo-cervene......tak som pozerala nejake pekne....tu z katalogoch je to strasne drahe.... jeden navlek s maslou vyjde na 75 euro a tu od 45-65sk....to je rozdiel ,ze?????tak si ich objednam od niektorej baby odtialto........adamko,ty si si uz nieco objednala ztadialto???? =-) smaily,tak ako??este papate????? miri,uz si sa vratila zo sveta??? :-D adamko,tu mame vetrisko..... :-S tak trochu snehu nasho sk....by si nam mohla poslat...tak by som sa uz gulovala a smykala na sankoch...boze ,kde su tie casy...... ja som sa uz tak davno negulovala.......adamko sa iste tesiiiiiiiiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eeka.... to hej, Adamko sa teší, poobede sa zobudil s tým, že ideme sa sánkovať :-D :-D , no ale dal si vysvetliť zatiaľ, že sa na tom sánkovať nedá.. ja som si z netu objednávala osobnú váhu a digitálny tlakomer... lacnejšie, ako v obchodoch... ja sa stavím tu ešte, až pôjdem spať, rozhodla som sa dnes prvýkrát pozerať Superstár :-) tak zatím pááá PS: ten rezník na večeru som si urobila MNAMKY, na masle som si ho iba opiekla ... :-p :-p
Odpovedať
ahojte.. :-D eeka ja som papala len kusok z torty a kolacika tvarohoveho....ja sa uz velmi tesim na tento novy tyzden na bielkovinku,lebo budem sa snazit pit s vanile mliekom,alebo bananovym mliekom a to mi velmi chuti... dnes som sa dozvedela od maminky,bola u sestrenky,teda rodiny a pozerali na nete nase fotky z Kene a ze strasne hovorili,ze som schudla.... :-D :-D a to bolo len 5 kil dole pred dovcou...a netusia,ze na vianoce pridem 52-3 kilova!!!!!!to bude otvorenych ust........ :-D :-D :-D vsak????? adamko to bolo mnamky ze???????? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky :-) no ty ich riadne šokneš na Vianoce, počuj, smaily ;-) a veru, mnamky to bolo a teda hádam aj dietne 8-) inak pozerám Superstár, ale záááása dlhááá reklama, tak som sa šla pozrieť, čo tu nové :-) na zajtra som si pripravila zemiakové piré.... sa tešííím, dávno som nemala... :-)
Odpovedať
;-) ;-) ;-) cice...to je super.....tak ja som si stiahla vlc pl.a pozerala som uz popolusku...... x-) x-) x-) sladke snicky..cice..idem na icq..papapa
Odpovedať
sa mate..kukate superstar...ja musim cakat tak este dve hodky kym to bude v archive... ]-( lebo online to nehrozi...stale to pada ]-( eeka, ja som sa uz aj z prace vratila, som sikulka ;-) a tesco..no to bola dnes haluz ako vysita...sme sa rozbehli o dvanastej a zistili, ze otvaraju az o jednej, tak sme potom isli domov, varili, upratovali a tak...a potom som isla do prace a ze ked pojdem z nej, tak tam pojdeme...lenze o osmej uz bolo zas zatvorene ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
moja..aj dnes si bola v robote???tak to je sila..este aj v nedelu... ozaj...nevies odkial sa daju stahovat ceske komedie a rozpravky ????nepoznas nejake sito????
Odpovedať
Článok sa načítava...
no co uz..vcera sa mi nechcelo ist, tak som bola dnes...ale peto mi bol pomoct tak som rada, ze som tam nebola sama ;-) a komedie......hm....mozno torentz...ale neviem...ja to nestahujem..alebo CzDC :-)
Odpovedať
aha,tak sa na to kuknem .......dufam,ze najdem nieco.....dnes som kukala popolusku ..konecne.....po dlhokanskom case... x-) x-) x-) x-) x-) smaily mi nahrala aj princeznu so zlatou hv. na cele a neboj sa...tak zajtra kukam...podarilo sa mi stiahnut vlc player,lebo mediaplayer mi necital.... tebe sa nepacia....stare rozpravky????
Odpovedať
mne vobec nejde tato stranka ]-(
Odpovedať
mne sa to podarilo az teraz...stale mi vyhadzovalo vyhladavac a potom len prvu stranku..uz som ho chcela buchnut po stole..takze aj tebe????no neviem,co sa deje... =-) =-) =-)
Odpovedať
no to iste.... ]-( ]-( ]-( ideme kuknut archiv tak bru nocku a krasny zaciatok tyzdna 8-)
Odpovedať
ok..aj vaaaaaaaaaam....tak sa vyspinkajte do ruzova...... ;-) ozvi sa zajtra..co aako..papapa... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pááá, dobrú noc.... je po superstáť, čas isť hajať... lebo aj bruško už švrká, potvora jedna... do rána musi vydržať x-)
Odpovedať
sladke snicky aj vam adamko a aj smaily ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Tak ja som na nete aj cez tel :-D A moj drahy si myslel,ze ma odstavi pre dnes z neho..haha :-D 8-)
Odpovedať
ahojte cice :-D :-D no u nas uz je trosku bieeeelooooooooo :-D :-D ale v noci co sa to tu dialo,blesky s vichricou.....hroza... a dnes rano ked mily odisiel do skoly,ja som trosku este zaspala a zobudil ma buchot,obraz spadol z tene(mame ich viac)takze som vstala s adrenalinom v krvi :-D :-D a mozem chudnut.... :-D :-D ja uz dnes ani rozpravat takmer nemozem :-N idem sa pustit do bielkovinky,ale uz pijem caje..... adamko, to veru moja rodina zas bude mat o kom hovorit cele vianoce....zas len o mne... :-D tesim sa, uz viem ze si kupim super biele nohavice ale zimne, a ktore este super tvaruju postavu.....s peknou kosielkou a 52 kilova sa vydam po rodine.....so svadobnymi oznamkami.....ktore este musim dat urobit..neviem kde.... :-D :-D tak prijemne chudnutie dnes....ja asi budem doma..... :-( :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky..... smaily,dik za rady,skusim sa po tom mrknut a skusit to,ked uz to tolko chvalite... adamko....no,vyparila,lebo sa hanbim,ze 90-dnovka zlyhala,vobec sa mi nedari schudnut :-( :-( :-( ja hladovat proste neviem,ani nechcem......a mam pocit,ze ziadna dieta na mna nezabera....minuly tyzden som si povedela,ze budem jest iba zeleninku-aj tak bolo,naozaj som papala zdravo,malo a nie po veceroch a si predstavte,ze za 3 dni,som nemala dole ani 0,5 kg!!!Som to po tom vzdala,ako keby zo mna nic neslo dolu.... Tak odnes idem skusit opat 90-dnovku,skusim este tie bielkovinky......a uvidime.Uz si pripadam ako vecny dietar, ktory nikdy nic neschudne...... :-( A vy ako?dari sa vam?
Odpovedať
ahoj Klauduska. ;-) ano na mna nezaberaju ziadne diety,ale bielkovina je pre mna najlepsia....len tento tyzden nebudem mat vela pohybu,kedze som chora....aj tak verim,ze schudnem.... ;-) a pri nej by si veru necitila hlad...ja som prejedena :-D :-D da to zabrat vypit 0,5 litra vody,ci mlieka s bielkovinkou...a zatym este aj caj....potom jabko,alebo mandarinku,po obede bielkovinke zas ananas.....a vecera bielkovinka.... ;-) nehladovala by si......ani keby si chcela.... :-D
Odpovedať
baby neblbnite a nevyhadzujte peniaze za nezmysly....nevidite ze je to cista komercia...skuste sa zamyslet preco je len ta jedina bielkovina dobra a ked sa tu objavil iny nazor s inou znackou tak je ta najhorsia na svete...vsetko je somarina a len to vytahuje vase peniazky...tak kaslite na to a pekne zacnite cvicit a trosku si davat pozor co papate...ano bielkovina je potrebna ..ale nie umela...teraz cakam tak do 10 minut smaily ze sa do mna pustis..ale kludne..je to len moj nazor... a inak kocky..ked chcete navod tak skuste chudnutie-ako je perfektne spracovana a mate tam vysvetlene aj tieto "zazracne " drinky a tahace koruniek.... takze kocky..pekne teplaky a do fitka alebo si nechajte urobit zbytocny prievan v penazenke..je to len na vas....za pohodlie sa plati...kilami a prazdnou penazenkou...zle sa to zial pocuva ale je to tak....
Odpovedať
lenka5555 (a kto si vlastne) :-N :-N ked sa bojis sa ukazat? :-N herba? :-D asi nepoznas DR.Strunca....samozrejme.lebo ty mas iba svoj nazor a nechces sa nic nove ucit o ludskom tele.... :-N Dr. Strunc hovori doslovne :" schudnut neznamena menej,ale viac!Tucni ludia sa vzdy vidia ako priliz tucni,ze maju priliz vela.Prave opak je spravny: Ked ja vidim tucnych ludi ,myslim si,priliz malo.Tym nieco chyba.maju priliz malo a preto su priliz tucni...." jedna z mnohych hlbokych a pravdivych myslienok ktore hovori DR.Strunc.Ak chces mozes ho ist navstivit a vysvetli ti to lepsie ako ja...lebo ja nemam cas vysvetlovat vsetko dopodrobna,ale len to najdolezitejsie.... ma svoju privat praxis v meste Roth-Nemecko... :-D nie daleko odomna :-D bielkovinu ak najdes dobru na slovensku budu ti niektori vdacni....ale nato by si musela vediet co ma obsahovat pre zdravy chod tela aby si si nekupila nahodou prasok co je len pre kulturistov :-N :-N ja nic nepredavam,predavaju lekarne,ale na slovensku len väcsinou fitnecentra..... :-N tak prajem ti aby si si nasla tiez svoju cestu.....inac tu stranku poznam.... :-D ale ja sa ucim aj nove veci... no viem,ze niektori su neni proste otvoreni pre dobre nove veci....ale kazdy sme ini...no nie?
Odpovedať
tak lenka5555..smaily asi nie je ten typ......co sa pusta do niekoho.......ked narazi na nejaky iny nazor....co nie je v sulade s opacnym..... ale nechcem jej robit advokatku,tak ako robis asi ty herbalife.....draha..nie kazdy s nou chudne.....a ja so ju brala zopar mesiacov.....a poctivo...... ]-( tak a kazde 3 tyzdne som platila herbalife ...a to som jej clenkou tu v taliansku......250 euro......podla toho,ci som chcela aj tycinky zahanajuce hlad,co boli tiez cisto proteinove....tak mi nikto nemoze povedat a ani obvinit,ze bielkovina je komercia.....to skor herrbalife,ona si za kazdeho clena ,co je v tom bere peniaze.......amore,to si nevedella????? ]-( ja som za vstup zaplatila 200 euro.....co povies.... a neznasam ,ked niekto cicam hovori..neblbnite.....my mame uz dost svojich problemov a negativne osoby urcite nepotrebujeme...... ty nie si nasa matka.......sme vsetky uz ockovane a chlpate....co znamena,ze sme dospele..a nikto tu nikoho nenuti.......ja som za koktejl zaplatila 22 euro a v sept.som za herbalife dala len za koktejl 75 euro....a trpela som hladom.... jedinne,co ti mozem dat za pravdu..je to s cvicenim...... ale keby admin mal pocit,ze nieco reklamujeme,tak by nam vyskrtol prispevky..... tak ak nie si cica......vytvor si tvoju temu a nas nedemoralizuj,ok??????nevies o nas nic a uz nas obvinujes z biznisu.......urcite smaily..nie je chudera vyuzivat mojasvadba na taketo ucely..ona je jednou z nas....a ked pises proti nej ..pises proti nam...... adamko a miri a klauduska..megy..vero.. bezaz..a ine,co citali ..nemali pocit,ze je to komercia..... smaily nikdy nenapisala link ,tak ako ty.....moja..nerob reklamu niekomu,co si to ani nebude vazit.....papapa
Odpovedať
lenka5555 ani admin nemal proti tomu...ked veronica zalozila 90-ovu dietu.....a nikoho ani nenapadlo ,ze to robi koli reklame....... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mila lenka...... ja teda absolutne nie som leniva,cvicim tvrdo, 5 hodin do tyzdna!!!!Tak mi tu nerozpravaj,ze netreba byt lenive..... Ak ta bielkovinka pomohla par babenkam pri chudnuti,preco ju nevyskusat?U mna poriadne ziadna dieta nezabera,takze urcite vyskusam tuto bielkovinu...... smaily....teba poprosim-budes taka dobra a das mi dalsie info ako s tou bielkovinou zachadzat?teda myslim-ma to nejaky presny rozpis?diky moc A toto v ziadnom pripade nie je reklama - len sa snazime odovzdavat si skusenosti.... ;-)
Odpovedať
**klauduska, z toho si nic nerob....prave tlacim cestoviny so syrom a kecupom..co dokopy by nemalo..lebo tiez sa neviem za nic na svete dostat naspat na 90dnovku... :-( :-( tak by sme to mohli skusit spolu a moja...3dni nestacia..niekedy sa prvy tyzden nepohne ani deko.... smaily...vobec si nevsimaj prispevok od lenky5555...ved vidis..jediny prispevok, bez fotky..nic..asi ju niekto upozornil, ze TEN JEJ vyrobok tu nespominame... vobec ju nerieste...ak bude chciet poradit teda nieco lepsie, nech sa paci.... ja nevravim, ze som zastanca bielkoviny, ved som ju este ani neskusila a tiez v nu teda este neverim..verim na odskusane a to je 90dnovka... takze cice, do chudnutia ;-) ci uz s bielkovinou, ci bez nej....kazdej nieco ine zabera x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?