Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to predtym nemala...az teraz to zacinam na sebe badat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute cice tak som tu po sto rokoch zas. :-D akosi sa neviem ovladat a jem vsetko co vidim.takze som sa rozhodla ze prezieraniu bude koniec. v sobotu idem na akupunkturu. inspirovala ma sesternicka, ktora si dala zaviest nejaku tu "nausnicu" niekde do ucha a za pat tyzdnov schudla 10kg.ale je pravda, ze treba pritom drzat nejaku dietu. vraj to tlmi chut do jedla a clovek ma skor pocit sytosti, tak uvidim co to urobi so mnou. a mozno mi pomoze , aj to , ze si vsugerujem, ze to naozaj pomaha a ze pomallicky chudnem. ved chudnutie vraj zacina v hlave... tak uvidim...
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz jablka nemozem ani citit... normalne sa mi z nich dviha zaludok :-D ponajnovsom si kupujem cerveny melon :-p treba mat stastie ale zatial boli chutovo vsetky mnaaamkove...len este dost stoja ]-(
Odpovedať
ja mam jablka velmi rada...denne dva jabka.aj melon aj hrozno...mnamky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to: emily23 no to letelo este tesne po pade totaca...kupila som si to - je to taka klipsnicka a dostanes navod, na ktore miesto na uchu si to mas dat...je to defacto na principe akupresury...mna z toho akurat tak pekelne bolelo ucho a hlava... to: zuziq mna asi fakt naduvaju...skusim ich chvilu nepapat to: usmejsa tiez ich mam rada...ale asi vsetkeho vela skodi
Odpovedať
Profilova fotka
gaia ale ja to nebudem mat ako klipsnicku.mne to napichne doktorka niekde do ucha,teraz neviem kde presne...no ved uvidim co to so mnou narobi
Odpovedať
Profilova fotka
to: emily23 jaj, cize to uz bude na baze akupunktury...
Odpovedať
Profilova fotka
babeny su banany vhodne pri diete?
Odpovedať
som pocula ze vraj ee :-N
Odpovedať
ibazeby: http://www.bananovadieta.cz/cz/Home/ :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko dakujem..........dobre citanie. ja rada ranajkujem banany......bolo mi povedane,ze maju vysoky obsah cukru a ze sa z nich dobre pribera :-( ale zrejme podla tohoto nie :-D
Odpovedať
no ja som vygooglila este nejake linky, lebo som to tiez citala a tie tvrdili, ze sa z nich zas nepribera, tak si vyber =-) :-D ja milujem banany x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a ja...........a o zeleninke ani nehovorim.tu k comukolvek a v akejkolvek uprave. len co ked ja rada vsetko a vela ;-(
Odpovedať
ja mam problem len s cokoladou, tej mam problem odolat :-N
Odpovedať
baby..da sa jest vsetko..ale s mierou ;-) podstatny je pomer medzi prijmom a vydajom energie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj banany maju vysoky glykemicky index, cize maju vela cukru, ale ak si date jeden dva banany na ranajky, je to tak akurat na pokrytie energie doobedu. horsie je ak sa clovek riadne naje a este si da banan, tak urcite neschudne :-D takze na ranajky si ho kludne dajte, telo potrebuje energiu na cele doobedie ;-)
Odpovedať
ahojte :-D tak uz sme tu zo svad.cesty a ja zacinam dnes chudnut.....ale podla slavneho DR.lemme z talianska, kamoska chodila za nim asi 2 mesiace a za mesiac zhodila 13 kil..... je to vsetko o bielkovine....asi 7 dni mam program s chudymi mäskami... a to na ranajky,obed aj veceru......medzitym doobeda citron aj poobede citron. ale v tom programe uz pridava na ranajky aj vajicka alebo cibulu oprazenu ale vsetko sa robi bez soli! a po 7 dnoch mam uz pridane na ranajky spagety s cesnakom a bazalkou....alebo zukinu,ci vajicka... Dr.hovori,ze pokial zjeme na veceru bielkovinu(chudu kuracinu,telacinu,hovädzinu,zajaca,rybie file...) tak doobed a aj keby sme zjedli kilo cestoviny,nepriberieme....tak som sa rozhodla to vyskusat.....ked kamoska mala s tym velky uspech....a k tomu DR. chodia herecky...spevacky......vsetci v taliansku,kto ma na naho peniaze :-) ;-) papa ;-)
Odpovedať
smaily a nieco nejaku podobnu dietku pre vegetarianov alebo ktory nechcu denne jest meso?
Odpovedať
usmejsa ;-) pre vegetarianov? to je tazko.....zalezi co nejes..... lebo bielkovina sa nachadza aj v mliecnych vyrobkoch,v strukovinach,v tekvic.a slnecnic.semiackach......ryby..... ;-)
Odpovedať
maso vobec nejem.obcas si dam sunku. ale fakt obcas....ani pasteky ani parky. :-x nejak maso som nemala az tak rada.tak som skusila zit bez masa ze ako to vydrzim a ci mi to nebude chybat.tak mozem povedat ze mi vobec nechyba.len by som mala jest tofu a soju co vegetariani nahradzaju maso. ale moc nechuti ta soja a tofu som este nemala ;-( kamaratka vegetarianka poradila ale asi zostanem pri tej mojej brokolici a zelenine.a zemiaky tiez. 90 dnovu som pozerala a citala vase prispevky ale zda sa mi moc drasticke.hlavne ten vodovy den. :-| ja si dam niekedy taky ovocny den ale umieram hladom. napr.od jabka este viac vyhladnem ako predtym ako som ho zacala jest. to asi nie je dieta pre mna :-( ale rada by som ju vyskusala
Odpovedať
ja 90 nedrzim,ale drzala som ju mesiac cez leto a schudla som.akurat mne chybali mliecne vyrobky.....preto robim bielkovinovu dietku....a tofu tiez nemusim,ale jedla som udene tofu a to sa zjest dalo...... ;-) a zemiaky su neni vhodne pri chudnuti.....ja zas milujem cestoviny...vcera som to nevydrzala,tak zacinam od pondelka,pretoze uz nebudem cez den doma.....som zvedava ako to budem znasat mäsko,file....ten prvy tyzden bude narocny,lebo na dovolenke sme papali dost.....na taliansky sposob :-N :-D peknu nedelu prajem
Odpovedať
usmejsa, tofu je skvele,d oporucujem, ja sice zatial robim len na dva sposoby, ale uz s amusim poobzerat aj po dalsich :-D este je skvely aj cicer, baklazan a cuketa x-)
Odpovedať
luko mas nejaky dobry recept na cuketu a tofu? ak ano tak mi hodis do ipcka? dik :-p
Odpovedať
vies co, ja to spisem v priebehu tyzdna a hodim ti to ;-) jeden taky rychly: - tofu, cibulka, sampiony, olivovy olej, muka, asi 6 lyzic sojovej omacky, bazalka, cierne korenie tofu pokrajat na kocky, hodit do misky a poliat sojovou omackou, kludne aj 5-6 lyzic, nechat odlezat v chladnicke, ak sa ponahlas aspon 2 hodky, ja to inak nechavam aj na noc, alebo od rana. Spenime cibulku, oprazime tofu, sampiony, mozeme zaliat sojovkou v ktorej lezalo tofu (ale opatrne potom so solenim, ja som to par krat presolila, som zabudla, ze uz sojovka je slana), pripadne este podlejeme vodou, chvilku dusime, kym tofu zmakne. Pridame bazalku a cierne korenie. V miske si pripravime nizkotucnu smotanu a do nej asi lyzicu hladkej uky (ja pouzivam celozrnnu), zamiesame, aby neboli hrudky a vlejeme do panvice, kde dusime tofu, zamisame, nechame prejst varom. Podavame s ryzou alebo cestovinami :-) podobnyms posobom pripravujem aj kurasie maso - ten isty recept akurat to maso nedavam odlezat do sojovky
Odpovedať
oprava: nie uky ale muky :-D
Odpovedať
dik luko. vyskusam urcite. tento vykend papam len zeleninku.caka ma karfiolova polievka a melon ;-) tak asi v sobotu. znie to dobre. peknu nedelu .ja sa idem korculovat teraz s kamoskou.este idem zjezt tu polievku/. peknu nedelu . tu je krasne pocasicko tak ma to taha do prirody . spojim uzitocne s prijemnym :-D
Odpovedať
Profilova fotka
usmejsa,su aj ovela drastickejsie diety ako 90dnovka,viem o com hovorim :-N ked si zvyknes,ja uz nezvladam zjest ani tie vecerne porcie,co som tak najedena..
Odpovedať
mama mojho snubenca drzala 90 dnovu a schudla 15 kg, teraz sa stravuje uz normalne, len striedmejsie, aby si to udrzala, zatial sa jej to dari a kilecka nejdu hore x-)
Odpovedať
ahojte :-) luko to veru pekne schudla tvoja mamina. ja dnes zacinam na 100%. lebo zacal aj moj studijny a pracovny zivot,tak dietu zvladnem lahsie rano som mala asi 50g kuracich prs....a na obed som si doniesla rybie file.o chvilku zjem citron. a vecer stihnem dnes neskor doma ale do 21,00h. a to kuracinku. prajem pekny den a uspesne chudnutie ;-)
Odpovedať
nee, to Michalova mamina ;-) drahy zacina vraj od 4. juna, kedy ide oapt k Dr. tak som s traaaaasne zvedava
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?