Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka to sa da...ja tazko ]-( ...inak, lorinko nam pripominala, aby sme o stretku napisali aj witchke...das jej potom vediet, vsak? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. ja teraz asi budem chudnut, nemam chut do jedla. dnes som sa dozvedela ze k 15.6. mam vypoved v robote. no uzastne. potrebuju tu miesto a ja musim ist. neviet mi niektorá povedat kde si najdem pracu? može to byt asistent, referent, sekretarka
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: jasne dam ;-) adka: to mi je luto :-( ale nevesaj hlavu, pracu novi si urcite hned najdes - to su profesie, kde nie je problem ;-) poslem ti do IP nejake webove adresy, jo? hlavu hore :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka gasulka
Odpovedať
Profilova fotka
cice, zajtra vecer mam dohodnutu schodzku s tlaciarom - ideme spachat oznamka
Odpovedať
Profilova fotka
jaj som sa fajne napapala - mliecna polievka so zelenej fazulky a poru mnam :-p na zajtra som si chcela robit kelovy privarok so zemiackami a nikde u nas nemali cerstvy kel ]-( gaia potom hod foto do albumu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: zuziq to ideme zatial robit len navrh :-D ...ale podklad by mal byt taky, ako mam v druhom albume ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam dnes uhlohydraty, takze moje celiaticke spagety s baklazanovou omackou - veeeelka mnamka, najma, ked je cerstva!!! :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam ovocny den...pfuj...trpim ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: mna to caka zajtra :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka no mariskatneky...to je po dni vody asi ten najhorsi ]-(
Odpovedať
ahojte baby.neviete nahodou ci sa od detskej krupice pribera? mam to docela rada,hlavne ked doma nemam nic na jedlo, je to take bejby kasicka ani tuky neobsahuje vela len ci to je takto aj v skutocnosti. pocula som vselico...diky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no pokial viem vsetky kasicky a krupice sa davaju detom prave ked nevedia pribrat :-D skus pozriet aku to ma energeticku hodnotu ;-) ale asi by som sa tym velmi nenapchavala :-x
Odpovedať
energeticka hodnota je na vyrobok bez pridania mlieka.ja len obcas by si dala.neviem jest jednotvarnu stravu. je to hrozne.preto ani nedrzim dietu len obmedzujem vecerne jedenie a sladke a chlieb a vela korculujem....to je dobre na zadok a stehna co potrebujem
Odpovedať
Profilova fotka
usmej sa a kolko to ma bez mlieka na jednu porciu? a tiez cukry treba kukat.. =-)
Odpovedať
ja viem ze by som mala pocitat kalorie ale ja vobec nepocitam.ma to asi 330 kcal na 100 g a necely jeden gram tuku na 100 gramov. cukor si ja pridavam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmm tak ak ti na jednu porciu staci 100 g a nizkotucne mlieko tak to neni take hrozne, resp. to je celkom fajn... az na ten cukor :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, som tu nová a hned k tejto teme... dnes som si skusala sukne z minuleho roka a je to katastrofa, do nicoho sa nevlezem a co vytrca, vyzera strasne ]-( a to som sa ani tolko nenapchavala cokoladou, ako zvyknem. hanba... no nic, hlasim sa do klubu chudnucich. k tej krupicovej kasi - podla mojich vedomosti by nemala nejako velmi uskodit, ale skor ju papaj doobeda. vecer sa uz treba orientovat skor na bielkoviny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
usmej sa...myslim, ze kasa neskodi...ale ani to nie je strava, ktora by mala nahradit dospelacku...jak energeticky..tak obsahovo je vhodna najma pre babatka ;-) inaaak babuchy...citaj aj ty smailiku.....59,9 vceera konecne x-) x-) 8-) po dlhooom case, gut nie? inak sa praje dobreee ranko :-)
Odpovedať
ahojte tak ja teraz papam kasicku. prijemny vikend kazdej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mojik, tak to je parada!! gratulujem!! No vidis a ty si sa bala, ze to nepojde dole..pojde a coskor ma aj prebehnes, uvidis ;-) ;-) gaia: ....ja akosi nerozumiem tomu slovu "no mariskatneky" :-N :-N :-N asi som blbecek, ale nehapem =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka to som si tak zanadavala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty brdo, ze 59,9 - tolko som mala naposledy na zakl. skole nasi v 6. triede :-x tak ale nemozeme byt vsetky chude a krasne, niektore stacia ze su len krasne :-D atinkaaa len tak dalej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - jaaaaaaaajjjjj :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka xexe
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja mam zase dnes ovocny den... na ranajky ananas, desiata: hrst mandlovych jadier v supke, obed: bude ananas a banan a vecera bude cerveny grep :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka ja som mala na ranajky a obed jablko + na obed este hrst bananov susenych...na veceru trosku pistacii...a som jak delo ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak ta asi jablcko nafuklo... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka hm...zeby som ich mala na chvilu prestat papi?
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem, mne sa to tiez niekedy s jabkami stavalo, teraz uz nie... =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?