24.4.2021 Hľadáme fotografa - Ilava

Na 24.4.2021 hľadáme fotografa. Ak o niekom viete napíšte prosím. ďakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozrite si prosim nasu profesonalnu foto a video produkciu. V pripade, ze sa Vam bude pacit nevahajte nas kontaktovat. Prajeme prijemne svadobne planovenie timFOTOSUCHY
Odpovedať
Profilova fotka
@miadca Pekny den, Skuste si pozriet moju pracu na fb: Miqo Cash Photography Mam za sebou cez 250 svadieb, ponukam uplne nieco ine. Pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný 😊 Obaja sme rodení Dubničania, takže okolie poznáme veľmi dobre 😉 Viac info na našom webe 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@miadca už ste ma našli, som tu :) :) :) Nahliadnite prosím na moju tvorbu na webe pre všetky info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň, termín mám voľný aj ja ... posielam ponuku do internej pošty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miadca Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@miadca Dobrý deň, písal som Vám správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Info som poslal do správy. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny večer, ja mám Váš termín voľný. Ak sa Vám páči moja tvorba, neváhajte ma kontaktovať....rada zodpoviem Vaše otázky :).
Odpovedať
Dobrý deň, termín mám ešte voľný. Cenovú ponuku som Vám poslal do správy.
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný v ponuke máme aj fotokútik aj krátke video
Odpovedať
Profilova fotka
Tomas Vesely, odporucam - priamo z Ilavy
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zdravím, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. V prípade záujmu cenník viem poslať súkromne do správy. Momentálne mám 10 percentnú zľavu na celodenné fotenie svadby pri rýchlom zabookovaní termínu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Doby deň, rád Vás privítam na svojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše fotografické služby. Termín máme voľný, ak Vás naša práca zaujme rady poskytneme viac informácii.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, cenovú ponuku Vám posielam do správy :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?