Fotograf, 15.5.2020, Prievidza

Dobry deň, hladam fotografa na 15.5.2020, svadba sa bude konat v okolí Prievidze. Máme záujem o celodenne fotenie od ranných priprav až do 01-02 v noci. Rozmýšľame aj nad fotením v iný deň - tak mi prosím napište pripadnú cenu aj za fotenie ak by sa konalo v iný deň ako svadba - to fotenie by ale bolo niekde na Liptove - necháme si poradiť. Katka
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň,rád ponúknem svoje Foto služby,termín voľný,viaceré výhodné časové balíčky :-) A Žilina je blízko i za operatívu. Viac info i na mojom webe. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte, Ďakujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@katkadie termín mám zatiaľ voľný :) nahliadnite na môj web pre viac info ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme zatiaľ voľný 😊 Tvorbu nájdete na našom webe, v prípade, že Vás zaujme, stačí napísať 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin 15.5.2020 mame zatial volny a v ponuke mame profesionalne fotograficke a video sluzby. V pripade, ze sa Vam bude pacit nasa tvorba, velmi radi posleme individualnu cenovu ponuka. Ponuku balikov najdete na nasom webe v casti SVASBY/CENNIK. Prajeme prijemne svadobne planovanie timFOTOSUCHY
Odpovedať
Profilova fotka
@katkadie Pekny vecer, Ponukam vam kvalitu, skusenosti, emocne fotografie, mam za sebou 250 svadieb za 5 rokov. Viac na mojom fb Miqo Cash Photography alebo webe. Pekny vecer Miqo
Odpovedať
Profilova fotka
@katkadie ahoj, pozrite si moje portfolio a referencie na webe, velmi rad budem sučastou vašeho dna. Tomas .
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň ... termín máme voľný ... posielam cenovú ponuku do internej pošty
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný, viac informácií posielam v správe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Voľné termíny 05/2020 - Banská Bystrica + okolie aj s Prievidzou a Liptovom :) - slušné ceny
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň sme priamo z Prievidze rada vám ponúkam aj naše služby
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. PS: Momentálne pôsobím aj na Orave. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, @lkatkadie rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Fotím svadobnú reportáž plnú emócií. Pozrite si moju stránku a zvlášť môj blog, kde nájdete veľa informácií pre nevesty a tiež článkov o tom, ako premýšľam. Veľmi rád budem Vašim fotografom. Keď je moja tvorba to, čo si želáte, kľudne sa pýtajte ďalšie otázky. Ďakujem a prajem Vám príjemný zvyšok dňa a skvelé svadobné plánovanie, Martin
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tomáš Paule - fotky aj prístup úžasný
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?