Fotograf, 15.5.2020, Prievidza

12. nov 201913

Dobry deň, hladam fotografa na 15.5.2020, svadba sa bude konat v okolí Prievidze. Máme záujem o celodenne fotenie od ranných priprav až do 01-02 v noci. Rozmýšľame aj nad fotením v iný deň - tak mi prosím napište pripadnú cenu aj za fotenie ak by sa konalo v iný deň ako svadba - to fotenie by ale bolo niekde na Liptove - necháme si poradiť. Katka

• Pekný deň,rád ponúknem svoje Foto služby,termín voľný,viaceré výhodné časové balíčky 🙂
    A Žilina je blízko i za operatívu. Viac info i na mojom webe.
    V prípade záujmu ma prosím kontaktujte, Ďakujem, Milan

• @katkadie  termín mám zatiaľ voľný 🙂 nahliadnite na môj web pre viac info 😉

• Dobrý deň, termín máme zatiaľ voľný 😊 Tvorbu nájdete na našom webe, v prípade, že Vás zaujme, stačí napísať 😊

• Sponzor fóra
  • Dobry den, termin 15.5.2020 mame zatial volny a v ponuke mame profesionalne fotograficke a video sluzby. V pripade, ze sa Vam bude pacit nasa tvorba, velmi radi posleme individualnu cenovu ponuka. Ponuku balikov najdete na nasom webe v casti SVASBY/CENNIK.
    Prajeme prijemne svadobne planovanie
    timFOTOSUCHY

• @katkadie
    Pekny vecer,
    Ponukam vam kvalitu, skusenosti, emocne fotografie, mam za sebou 250 svadieb za 5 rokov. Viac na mojom fb Miqo Cash Photography alebo webe.
    Pekny vecer
    Miqo

• @katkadie
    ahoj, pozrite si moje portfolio a referencie na webe, velmi rad budem sučastou vašeho dna.
    Tomas
    .

• Príjemný dobrý deň ... termín máme voľný ... posielam cenovú ponuku do internej pošty

• Dobrý deň, Váš termín mám voľný, viac informácií posielam v správe 🙂

• Voľné termíny 05/2020 - Banská Bystrica + okolie aj s Prievidzou a Liptovom 🙂 - slušné ceny

• dobrý deň sme priamo z Prievidze rada vám ponúkam aj naše služby

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu.
    PS: Momentálne pôsobím aj na Orave.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň, @lkatkadie  rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Fotím svadobnú reportáž plnú emócií. Pozrite si moju stránku a zvlášť môj blog, kde nájdete veľa informácií pre nevesty a tiež článkov o tom, ako premýšľam. Veľmi rád budem Vašim fotografom. Keď je moja tvorba to, čo si želáte, kľudne sa pýtajte ďalšie otázky. Ďakujem a prajem Vám príjemný zvyšok dňa a skvelé svadobné plánovanie, Martin

• Tomáš Paule - fotky aj prístup úžasný

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂