Fotograf, 20.06.2020, Malacky

19. dec 201916

Hledam na svoju svadbu volneho fotografa/fotografku, idealne v case 13.00 -21.00, pripadne dle dohody. Dakujem vsetkym za odporucania!

• Dobrý deň, Váš termín mám voľný, skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem

• Dobrý deň, termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe 🙂

• @mignons  termín mám voľný. Nahliadnite na môj web pre všeky info pre Vás. 🙂

• Sponzor fóra
  • @mignons
    ahoj, termin mam volny. Pozrite si moje portfolio a referencie na webe.
    Tomas
    .

• termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem zasielam aj správu

• Pekný deň,rád ponúknem svoje služby , viaceré výhodné časové balíčky
    Viac info i na mojom webe.V prípade záujmu ma prosím kontaktujte, Ďakujem, Milan

• Dobry den, termin mam volny, pisal som Vam spravu.

• Dobry vecer,
    v pripade ze Vas zaujme moja tvorba (specializujem sa na svadobnu reportaz), nevahajte ma kontaktovat. Termin 20.6.2020 mam zatial volny, ponuku aj zvyhodnenych balikov foto+video najdete na webe.
    Prajem prijemne svadobne planovanie
    Marek

• Dobrý deň.
    Termín mám ešte voľný 🙂

• @mignons  tiez mam dany termin este volny. Pozrite si aj moju webstranku

• Dobry den. Pokojne nahliadnite do mojho portfolia a v pripade zaujmu Vam rad poslem cenovu ponuku 🙂

• Dobrý deň. Vaše fotky budú vyzerať dokonale pred našimi fotopozadiami. Sme z Nitry/Trnavy a viete si pozrieť našu ponuku v albumoch.

• Dobrý deň, moju ponuku nájdete tu http://www.mojasvadba.sk/catalog/vendor/tobinka33/

Cena by bola ako vo 4tom balíčku.
    Balíček 4: *fotenie pred obradom, obrad a gratulácie po obrade, hostina do 22,00h /počet fotiek cca 1500ks/ *25ks vyretušovaných fotografií z fotenia pred obradom + čb verzia *dodanie na Dvd nosiči *plus 25ks vytlačených fotiek v rozmere 10×15cm a foto na plátno v rozmere 30×40cm
    400€

S pozdravom Ľubka

• Dobrý večer, aj ja mám voľné zatiaľ 🙂

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše služby. 🙂
    V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem.
    Ďakujem
    S pozdravom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov