Fotograf a kameraman Spisska Nova Ves 16.5.2015

30. nov 201419

Ahojte,

viete odporucit fotograf a kameraman, resp. kto ma volny termin 16.5.2015 Spisska Nova Ves?
DAkujem 🙂

• @bromid  Dobrý deň, u mňa zatiaľ voľno 😉

• @bromid  Dobrý deň, som fotografka z Košíc a zatiaľ mám voľný Váš termín. Do SNV chodím fotiť taktiež. Portrétne svadobné fotenie môžete mať v cene už od 250,- Eur. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

• @bromid  Skúste si pozrieť aj moju tvorbu, fotievam na Liptove, čo je SNV naskok 😉

• Sponzor fóra
  • Sme tu pre Vás!

• Dobrý den, tento termín máme volný a rádi za Vámi přijedeme. Na našich stránkách naleznete fotografie a veškeré informace o nás. Hezký den

• Termin mam volny. Viac info v profile alebo na stranke.

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• odporúčam Plutofoto Tomáš Hudáček zo SNV a kameramana Jara Dzurmana z LE alebo Nordcam z PP 🙂

• Dobrý deň, som zo Spišskej Novej Vsi a termín mám zatiaľ voľný veľmi rada prídem nafotiť Vašu svadbu. 😉 ...mám skvelé miesta na fotenie portrétov. 😉

• Ahoj, skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. 🙂 Pre viac info kľudne píš.

• @bromid  pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny

• @vlnkafoto   ahoj!
    A co 08.08.2015? Je to ešte voľne??
    Vďaka

• @lenkaronan  ahoj 🙂 Nuž 8.8.2015 sa žení môj kamarát, ktorý ma zatiaľ neoficiálne požiadal o nafotenie svadby. Dnes preverím, či to platí a hneď dám vedieť!

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @bromid  Dobry den, som fotograf priamo zo SNV a ponukam svoje sluzby🙂

• Sponzor fóra
  • Dobry den, tento termin mam volny...som z PP a budem rad, ak si pozriete moje portfolio 🙂

• ahoj, matus pramuka fotil nas, pozri si album 😉

• @ramsu  

Aj my sme si vybrali Matúša 🙂 Už sa teším na výsledok 🙂

• dobry den, poponahlajte sa a snad termin este mame volny 😉

• @foteniesvadieb_com  Poprosím Vás vo fóre zverejňovať maximálne 3 fotografie na ukážku, aby diskusie boli prehľadnejšie. Prípadne môžete z Vašich fotografií urobiť koláž a zverejniť len jeden obrázok. Nevesty tiež môžete odkázať na svoj profil Profesionála, ktorý je Vašou hlavnou prezentačnou platformou a z Vašej tvorby tam nájdu oveľa viac 🙂

Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásny deň 🙂
    4nets team

• Nech sa paci 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Túžite po krásnych svadobných fotkách, ale neradi sa fotíte?
    Nafotím vám fotky plné emócií, s ktorými znovu prežijete tie najkrajšie chvíle.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov