Fotograf a videoklip, jún 2020, Sereď

Hľadáme fotografa na fotenie a zhotovenie krátkeho videa svadby v okolí Serede, na jún 2020.. Dikicko za ponuky 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@luzy36
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nie je problém, Sereď je na skok 😉 Pozrite si náš web a v prípade, že Vás naša tvorba osloví, stačí napísať 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@luzy36 pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
@luzy36 nahliadnite na moju fototvorbu na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Som prekvapený koľko fotografov ponúka fotenie a zhotovenie krátkeho videa. Pri tom, že sa prezentujú ako profesionáli mi to príde ako ťažko splniteľné. Krátke video neznamená krátke natáčanie.
Odpovedať
Profilova fotka
@tonobalucha presne tak. robia to, pretoze to zvysuje ich "predajnost". prirodzene, je to ciry nezmysel - jeden clovek nemoze profesionalne robit foto a video naraz. avsak vysvetlit to nevestam je marny boj s veternymi mlynmi....
Odpovedať
Profilova fotka
@luzy36 Pekný deň, rád Vám ponúknem kameramana i fotografa zvlášť alebo i v jednom výhodnom balíčku Viac info o jednotlivých balíčkoch i na mojom webe , v prípade záujmu ma prosím kontaktujte . Určite toto neriešte jedným človekom,nebudete mať totiž najpodstatnejšie chvíle svadby buď na Foto,alebo na Videu 8-) Minimálne na odobierku,obrad ,gratulácie a úvod zábavy sú nutní obaja! Pozdravujem - Milan
Odpovedať
@tonobalucha Prečo, hodí si gopročku na statív a nechá to bežať celý čas, ba aj na hostine. :-D To čo z toho vyprodukuje by som si pozrel :-D :-D Hlavne, že nevesta bude mať aj foto aj video a to najhlavnejšie, za rozumnú cenu . :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
Nie je tak dávno čo boli kameramani ponúkajúci video aj foto v jednom, tzv multiumelci "2v1" kritizovaní za nekvalitu, amatérčinu a neprofesionalitu. A ajhľa, karta sa otočila. Teraz budú 2v1 pre zmenu fotografi. Musia prejsť zasa aspoň 2-3 roky aby nevesty zistili že ani tadiaľ cesta nevedie a kto šetrí nemá za tri ale získa akurát tak odpadové amatérske produkty.
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň ... ja s mojím tímom sme Vám k dispozícii ... posielam svoju ponuku do IP 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, odporucam upresnit presny termin svadby, pomoze to vsetkym stranam a tiez pojem "kratke video". Moze to byt kratke video z fotiek z hudobnym podmazom. To si urobite pri minimalnej sikovnosti svojpomocne. Ked budu fotky podpriemerne tam uz nic nepomoze ani vlastna sikovnost. Ak si pod pojmom kratne video predstavujete video zaznam v trvani XY minut je to dobre napisat (upresnit). Samozrejme vela "dobrodruhov" hlavne neoficialne PRO Vam ponuknu aj modre z nema a tak to bude aj vyzerat aj 10v1 ... :-( Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
termín svadby je ešte voľný ak by ste mali záujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň. Dovoľte nám ponúknuť naše služby. Sme z Nitry/Trnavy a prenajímame krásne kvetinové fotosteny a zásteny za mladomanželský stôl. Našu prácu si môžte pozrieť v našich albumoch🙂. Ďakujeme
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?