Fotograf a video, 8.8.2020, Senica

8. júl 201914

Ahojte vedeli by ste mi odporucite fotografa a kameramana v okoli Senice?
Datum svadby 08.08.2020
Dakujem

• @nevesta2019  Nech sa páči, nahliadnite na môj web. Želám všetko dobré & be happy 🙂
    Kajo

• Dobrý deň, Váš termín mám voľný, fotím na celom Slovensku aj v zahraničí. nájdete ma na FB: Kyria photography 🙂

• Dobrý deň, pozrite si náš web, kde nájdete cenník aj portfólio 😉 Okrem fotenia ponúkame aj fotobúdku a krátky svadobný klip 😊

• Sponzor fóra
  • @nevesta2019  pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe

• @nevesta2019
    ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa vám budú páčiť, velmi rad poslem viac info.
    Tomas

• Dobry vecer, termin 8.8.2020 mame zatial volny. V ponuke mame fotograficke a aj video sluzby. Specializujeme sa na svadobnu reportaz, zachytenie emocii, neopakovatelnych momentov, tvorime svadobne pribehy. Staci si len vybrat z nasej ponuky. V pripade objednavky oboch sluzieb mozete ziskat zaujimavu zlavu.
    Prajeme prijemne svadobne planovanie
    Marek & Adam

• Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Zameriavam sa na svadobnú reportáž a tvorbu príbehov. Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu, kde nájdete zaujímavé informácie.
    Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem.
    Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. 🙂 Martin

• dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Urcite dostanete ponuky od mnohych fotografov, ale odporúčam vám orientovať sa na profesionálov. Maloktory z fotografov je naozaj profesional, v tom zmysle ze sa plnohodnotne venuje foteniu a vie vam garantovat cas dodania fotiek a kvalitu fotiek z priebehu celej svadby (nielen pár krasnych fotiek z portretoveho fotenia).

Ak by ste sa pripadne aj rozhodli pre neprofesionala, urcite si ho dobre preklepnite a odporucam, aby ste si vypytali a pozreli fotky z niekolkych celych svadieb, tj. vsetky fotky ktore klientom dodal, aby ste ziskali predstavu o celkovom výstupe zo svadby.

Ono totiž pár krasnych portretoviek fotených so zaplatenými modelmi na fotografickom kurze, kde všetko nastavili lektori može na webke fotografa trochu zahmlievať pravdu o skutočných kvalitách fotografa.

Držím palce pri výbere.

• 😉

• termín svadby je ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Video-produkcia, foto
    FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe, oslave, party, večierku či festivale nudiť rozhodne nebudete !
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk