Foto a video, 29.8.2020

Ahojte, hľadám foto + video na svadbu v termíne 29.8.2020. Vopred ďakujem za ponuky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nahliadnite na náš web, ponúkame foto, video aj fotobúdku 😊 Termín máme zatiaľ voľný 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@michal_ea Dobrý deň. Máte odomňa súkromnú správu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michal_ea
Odpovedať
Profilova fotka
@michal_ea nahliadnite na môj web :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, termin 29.8.2020 mame zatial volny a ponukame foto aj video sluzby. Nasu tvorbu najdete na nasom webe, tak ako aj zvyhodnenu akciu v pripade objednavky foto+video. Prajeme prijemne svadobne planovanie tim FOTOSUCHY
Odpovedať
Profilova fotka
@michal_ea Dobry vecer, tiez mam termin volny. Som fotograf z Bánoviec, viac info na mojej webstranke alebo aj osobne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny pre blizsie info mi mozete poslat spravu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@michal_ea Pekný deň,rád Vám ponúknem Video i Foto služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku ,,2 v 1,, Termín ešte voľný, Viac i na mojom webe-sú tam 4 základné časové balíčky , v prípade záujmu ma prosím kontaktujte.Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Pokojne nahliadnite do mojho portfolia. V pripade zaujmu rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michal_ea ahij pozrite si moje portfolio a referencie na mojom webe. Tomas
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?