Foto a video, 27.6.2020, Bratislava

16. jan 202021

Ahojte hladam fotografa+kameramana (nie v jednej osobe) na nasu svadbu 27.6.2020.

Co potrebujeme?
Nafotit cely pribeh svadby cca do 1 v noci.
Kratke video zo svadby (klip) 100% chceme + vacsi zostrih takisto by nebol zly 🙂
O svadbe: Vsetko sa kona na jednom mieste v hoteli, pripravy, obrad aj hostina.

Prosim o odporucania pripadne pre ludi ponukajucich tuto sluzbu o link kde si viem pozriet pracu a pripadny cennik. Dakujem!

• @babsicok
    Pekny den,
    Spolupracujem s vybornym kameramanom, sme zohrati a nezavadziame si 🙂
    Ponukam slnecne pocasie a skusenosti 🙂 Viac z mojej prace najdete na
    FB: Miqo Cash Photography vo fotografiach album NAHLAD a na webe.
    Pekny den
    Miqo

• ak by ste mali záujem termín svadby je ešte voľný 🙂 vieme spraviť krátky klip aj fotografie

• Ahoj, Váš termín mám ešte tiež voľný 🙂

• Sponzor fóra
  • @babsicok  píšem súkromnú správu 😉

• Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, robíme foto aj video 😊 Viac info o cenách a portfólio nájdete na našom webe 😊

• @babsicok  nech sa páči, nahliadnite na môj web 🙂

• @babsicok
    ahoj, pozrite si moje portfolio a referencie na webe. termin mam zatial volny.
    Tomas.
    .

• @babsicok  Dobrý deň, pozrite si aj moje svadobné fotografie, termín mam volný a viac info aj cenník na webe

• Pekný deň,rád Vám ponúknem kompletné Video i Foto služby v zohranej dvojici a výhodných balíčkov 2 v 1
    Ukážka je zo svadby ,kde tiež bolo všetko na jednom mieste - hotel Chateau Gbeľany.
    Viac i na mojom webe, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte.
    Pozdravujem, Milan

• Dakujem velmi pekne vsetkym za vsetky spravy a komenty. Vyber asi bude na dlhsie 😃 Dnes vecer si k tomu sadne a ozvem sa. Dakujem!

• Dobry den, termin mam volny. V pripade cenovej ponuky ma mozete kontaktovat, som z BA

• Ponúkam Vám svoje služby

• @babsicok dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia tu a na mojom webe. V pripade zaujmu rad poslem cenovu ponuku 🙂

• Dobrý deň. Keď nájdete fotografa co poviete na portrétové fotenie pred takýmito krásnymi fotostenami? Aj hostia budú nadšení🤪

• Dobrý večer, Váš termín mám voľný. Viac mojej tvorby vrátane ceny nájdete na mojom webe...príp fb a insta. Krásny večer

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše služby. 🙂
    V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň prajem Váš termín mám zatiaľ voľný. Ak ste si ešte nevybrali svojho fotografa skúste si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Na všetky otázky rada odpoviem. Cennik viem poslať súkromne do správy. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. Pekný deň. 🙂 😉

• Svadobný fotograf a kameraman na svadbu v Bratislave a okolí.

• @babsicok  Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ponúkam iba fotenie. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.

• Dobrý deň. Keby ste chceli svoje fotky oživiť krásnymi kvetinovými fototenami, radi poskytneme. Sme z Nitry/Trnavy. 🙂
    Krásnu svadbu!

• Dobrý deň, termín mám voľný, vieme vám ponúknuť aj video služby. Ukážky nájdete v mojom profile 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov