Fotograf + kameraman na 3.10.2020 (okres Galanta)

Ahojte, hľadáme fotografa a kameramana na našu svadbu, ktorá sa uskutoční 3.10.2020 (okres Galanta). Dokopy v cenovej relácii cca 750€ drahšie ponuky sú pre nás nereálne |-|. Najlepšie by bolo, ak by chodili ako dvojica nie samostatne. Chceli by sme predsvadobné fotenie v iný deň, celodenné fotenie počas svadby (od odobierky až po čepčenie, bez priprav od cca 13-tej do 1:30 rána a tak isto aj video v rozsahu max. 45 min. Bližšie informácie ohľadom miesta poskytnem v správe.. Vopred vám ďakujem za vaše ponuky, resp. kontakty. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vrcula
Odpovedať
Profilova fotka
Máte správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vrcula tento termin mam zatial volny,pokojne mi zavolajte, dohodneme sa 😉 som z GA
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, nejdem Vam ponukat nase sluzby (mame uz obsadene) ale skor dat dobru radu a zadarmo. Ano urcite najdete niekoho kto Vam vyhovie, ale je tu niekolko ALE. Suma 375 eur na sluzbu a to vratane predsvadobneho fotenia je cena za amaterske sluzby a nie profesionalne. Skutocny profesional plati dane, odvody, amortizaciu techniky atd. atd. a zo sumy 375 eur mu vela neostane. Viem, ze to vacsinu neviest nezaujima. Takto by som to mohol rozobrat este podrobnejsie, staci si precitat moj blog kde sa pise o foteni, ale plati to aj pre video. Video je este narocnejsie, cize 375 eur je v tomto pripade este menej. https://www.fotosuchy.sk/kolko-stoji-... Moja rada pre Vas a aj pre ine nevesty, pri rozpocte cca 750 eur budete mat slusneho fotografa, alebo so stastim slusneho kameramana a to PROFI. V ziadnom pripade nie oboch ak sa mame bavit vobec o nejakej kvalite a nie o nejakych fotkach a nejakom videu. Vyberte si pre Vas to dolezitejsie len JEDNU SLUZBU a budete spokojna, alebo si vyberte oboje a budte naozaj nenarocna a to velmi nenarocna. To co pisem je velmi realne :-) Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
@vrcula Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ponúkam iba foto, ale ak Vás fotky zaujmu kludne sa ozvyte.
Odpovedať
Profilova fotka
@vrcula Pekný deň,rád Vám ponúknem Video i Foto služby v zohranej dvojici a výhodných balíčkov ,,2 v 1,, Termín ešte voľný, Viac i na mojom webe-sú tam 4 základné časové balíčky + individuálny prístup. ;-) V prípade záujmu ma prosím kontaktujte.Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Chápem ze nemáte peniažky nazvyš aké 9zaj za tu sumu si vyberte bud jedno alebo druhé 😁
Odpovedať
Profilova fotka
@vrcula je to nerealne. chapem, ze nemate dostatok informacii a vasa poziadavka sa vam zda uskutocnitelna. no bohuzial nie je tomu tak. aby ste tomu lepsie rozumeli, pouzijem priklad - pozadujete kavovar, ktory zomelie kavu a urobi dokonale kapucino stlacenim jedneho gombika. mate vsak peniaze iba na kapsulovu masinu. proste nezozeniete vysnivany kavovar ak nan jednoducho nemate.
Odpovedať
Profilova fotka
@vrcula Dobry den, termin mam volny, ponukam foto sluzby, Pozrite si moj web kde najdete cennik a aj viac info
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@vrcula Ponúkam Vám svoje služby.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?