Fotograf na svadbu - Terchová, 12.10.2019

29. jan 20198

Ahojte, hľadám fotografa na svadbu v termíne 12.10.2019 - Svadba bude v Terchovej..... sme ochotní zaplatiť tak do 400 €

• Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem

• Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný. Môžete si pozrieť aj moju prácu buď tu na mojom profile, alebo viac z tvorby mám na fb stránke : Michelle D. Photography. Do vášho rozpočtu sa určite zmestíme. 😉 Preto ma neváhajte kontaktovať. 🙂 Pekný deň prajem.

• @zuzka_79  písala som Vám správu 🙂

• Sponzor fóra
  • @zuzka_79  Dobry den Vam zelam, nahliadnite na moj web pre viac mojej tvorby a vsetky info. Ak Vas zaujmem, nevahajte ma kontaktovat 🙂

• @zuzka_79  
    Pekný deň,termín ešte voľný a Žilina je na skok. 🙂 Rád Vám ponúknem svoje služby,
     Terchovú veľmi dobré poznám,viac na mojom webe,Pozdravujem, Milan

• @zuzka_79  termin mam tiez volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe

• @zuzka_79  Dobrý večer, váš termín mám zatiaľ voľný a pokiaľ sa vám páči moja práca určite vám rád spravím krásne svadobné fotky 😉 Celý svadobný deň za 300eur 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Túžite po krásnych svadobných fotkách, ale neradi sa fotíte?
    Nafotím vám fotky plné emócií, s ktorými znovu prežijete tie najkrajšie chvíle.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov