Hľadám fotografa a kameramana na 9.9.2017 v Košiciach

4. júl 201690

Ahojte, hľadám fotografa a kameramana na dátum 9.9. 2017 Košice - okolie. 😉 Viem, že si niektorí môžete myslieť, že je ti priskoro ale všetko dobré je už rýchlo obsadené 🙂 Tak ak by ste vedeli niekoho odporučiť ...ďakujem 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @marta_9  Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Ahoj, v kazdom pripade ti oporucam hladat kameramana ktory nataca minimlne HD ale idealne 4K. Ja som mala v kvalite SD a je to uz zastarale. Technologie idu dopredu, takze jednozncne 4K odporucam.

• Sponzor fóra
  • Termin mam volny

• @marta_9  Dobry, termin volny 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Váš termín mám voľný. Ak by Vás zaujala moja práca, neváhajte ma kontaktovať.

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• @marta_9  Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Ak by sa vám páčila naša tvorba taktiež sme vám plne k dispozícií

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetky podstatné okamihy, emócie, detaily a nech sa tak každá fotka stane Vašou večnou spomienkou.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov