Menu Forum

Hľadám fotografa/ku na 15.9. 2018.. okolie Trnavy.

6. aug 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
adka1508 (25 r.)
2
Registrovala sa 10. septembra 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 7 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Slovenska Nova Ves, okres Trnava.
  • Svadba bola 15. septembra 2018
    Cifer, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
adka1508 (25 r.)
2
Registrovala sa 10. septembra 2017 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 7 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Slovenska Nova Ves, okres Trnava.
  • Svadba bola 15. septembra 2018
    Cifer, okres Trnava
 Ahojte hľadám fotografa alebo fotografku. Bývam v Slovenskej Novej Vesi...pri Voderadoch a svadbu budeme mať v Ciferi.. Veľmi pekne vám ďakujem za každý návrh. Keďže 15 -teho je sviatok tak by som chcela vedieť či to robí nejaký rozdiel cenovo? .. Ďakujem.
24. nov 2017 o 00:09  •  Svadba bola v septembri 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
andreivox
Andrei Vox
PRO

Foto a video - Okres Bratislava
1
fotoportrét
fotoportrét
andreivox
Andrei Vox
PRO

1
 Dobrý deň! Termin mam volny. Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio))
24. nov 2017 o 10:28  •  www.andyvox.com/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andy
Andrea a Tomáš Peško Photography
PRO

Foto a video - Okres Pezinok
2
fotoportrét
fotoportrét
andy
Andrea a Tomáš Peško Photography
PRO

2
 @adka1508 dobry den, byvame nedaleko Cifera a vas termin mame zatial volny emoticon prosim pozrite moj profil, kde mozete najst aj ceny na buduci rok. cena je ta ista aj v sobotu, ked je statny sviatok emoticon prosim pozrite aj nas web, kde su cele priebehy svadieb. v pripade zaujmu nas kontaktujte, rada sa s vami stretnem osobne a zodpoviem vase otazky. dakujem a zelam prijemne svadobne pripravy emoticon
24. nov 2017 o 12:36  •  Svadba bola v auguste 2005  •  www.svadobny-fotograf.com, www.peskophotography.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonross (41 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
13

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (41 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

13

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 5 rokmi)

Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
26. nov 2017 o 20:13  •  www.simonross.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (41 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

4

“Nový článok na mojej webke: Čo by mala nevesta vedieť: Krájanie svadobnej torty. Ku každej svadbe dnes patrí krájanie svadobnej torty. Ale odkiaľ sa toto krájanie vzalo a čo symbolizuje? Pripravte sa na prekvapenie! Viac na https://marosmarkovic.sk/krajanie-svadobnej-torty/”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (41 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

4

“Nový článok na mojej webke: Čo by mala nevesta vedieť: Krájanie svadobnej torty. Ku každej svadbe dnes patrí krájanie svadobnej torty. Ale odkiaľ sa toto krájanie vzalo a čo symbolizuje? Pripravte sa na prekvapenie! Viac na https://marosmarkovic.sk/krajanie-svadobnej-torty/”
(Pred 1 rokom)

@adka1508 Väčšina fotografov za vami príde v rámci Slovenska kamkoľvek - možno si vypýtajú náklady za dopravu, ale to mi príde zanedbateľná suma v porovnaní s cenou fotografa, prip. sumou za celu svadbu. Myslím, ze je teda lepšie sa orientovať na fotografa, ktorého práca sa vám páči, než na fotografa, ktorý je blízko vás. Samozrejme svoju úlohu zohrá aj cena za jeho služby a ďalšie faktory, ale jeho vzdialenosť od miesta svadby mne osobne príde ako najmenej podstatný faktor. AJ ked zrovna ja som z Pezinku, takze to mam k vam blizko emoticon

Držím palce, aby ste vyberali podľa správnych kritérií - ak by ste chceli nejakú napovedu, skúste pozrieť moje články na webe. Na webke nájdete aj môj cenník, keby som vás oslovila moja práca.
26. nov 2017 o 20:41  •  www.marosmarkovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

32

“Milé nevesty, no mojom blogu je jeden príbeh fotografie plnej emócií: https://martinalmasi.com/dakujem-ze-mozem-tvorit-fotografie-s-pribehom-a-dusou/”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

32

“Milé nevesty, no mojom blogu je jeden príbeh fotografie plnej emócií: https://martinalmasi.com/dakujem-ze-mozem-tvorit-fotografie-s-pribehom-a-dusou/”
(Pred 1 mesiacom)

@adka1508 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, som tu pre Vás emoticon Martin
27. nov 2017 o 12:43  •  www.martinalmasi.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (27 r.)
Foto-ateliér Nika a Fizzy
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres {name}
41
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (27 r.)
nikoleta jančichová PRO

41
 ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás emoticon sme mladá dvojka plná nápadov emoticon
11. dec 2017 o 13:59  •  www.nika-art.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajaku
Anna Kulacs - fotograf
Anna Kulacs PRO

8

“Ak ešte nemáte svojho svadobného fotografa, som tu pre Vás, nakuknite na moju prácu. Na otázky rada odpoviem.”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
ajaku
Anna Kulacs - fotograf
Anna Kulacs PRO

8

“Ak ešte nemáte svojho svadobného fotografa, som tu pre Vás, nakuknite na moju prácu. Na otázky rada odpoviem.”
(Pred 1 mesiacom)

Dobrý deň, skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem
11. dec 2017 o 14:59  •  www.fotoatelierrodfo.blogspot.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajaku
Anna Kulacs - fotograf
Anna Kulacs PRO

8

(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
ajaku
Anna Kulacs - fotograf
Anna Kulacs PRO

8

(Pred 1 mesiacom)

11. dec 2017 o 15:00  •  www.fotoatelierrodfo.blogspot.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dananai
photodananai
PRO

19
fotoportrét
fotoportrét
dananai
photodananai
PRO

19
 @adka1508 ahoj, termín mám volný. Moje kompletné portfolio si mozete prist pozriet do atelieru, ktory mám v Trnave.
11. dec 2017 o 18:33  •  www.photodananai.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný umelecký fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

Foto a video - Okres Revúca
29

“Krátky trailer z fotenia svadby: https://www.facebook.com/MiqoCashPhotography/videos/402721240601955/”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný umelecký fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

Foto a video - Okres Revúca
29

“Krátky trailer z fotenia svadby: https://www.facebook.com/MiqoCashPhotography/videos/402721240601955/”
(Pred 3 mesiacmi)

12. dec 2017 o 12:01  •  www.miqocash.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monikamolnarphotography
Monika Molnarova Photography
Monika Molnárová PRO

Foto a video - Okres Galanta
5
fotoportrét
fotoportrét
monikamolnarphotography
Monika Molnarova Photography
Monika Molnárová PRO

Foto a video - Okres Galanta
5
 Dobrý deň, Váš termín mám voľný 😊 žiadny cenový rozdiel nie je za sviatok u mňa. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať telefonicky alebo správou
19. dec 2017 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
3. jan 2018 o 17:32 • weddingmedia
fotoportrét
fotoportrét
foto_kopcani
Yvesphoto
PRO

Foto a video - Okres Trnava

“Romantické netradičné svadobné čepčenie tanečnej skupiny 2Dance. https://vimeo.com/253774545”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
foto_kopcani
Yvesphoto
PRO

Foto a video - Okres Trnava

“Romantické netradičné svadobné čepčenie tanečnej skupiny 2Dance. https://vimeo.com/253774545”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný. Ukážky prác si môžete pozrieť v profile alebo na fb. Som z Trnavy.
16. jan 2018 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (27 r.)
nikoleta jančichová PRO

41
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (27 r.)
nikoleta jančichová PRO

41
 Ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný
19. jan 2018 o 05:02  •  www.nika-art.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
19. jan 2018 o 09:15 • ankical
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (27 r.)
nikoleta jančichová PRO

41
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (27 r.)
nikoleta jančichová PRO

41
 termín máme zatiaľ voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás . Ponúkame aj do konca januára novoročné zľavy na balíčky poslala som vám správu
25. jan 2018 o 11:10  •  www.nika-art.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
5. aug 2018 o 13:55 • ezia
fotoportrét
fotoportrét
jm_photography (31 r.)
J&M Photography
Jakub Merganc PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jm_photography (31 r.)
J&M Photography