Hľadám fotografa/ku na 15.9. 2018.. okolie Trnavy.

Ahojte hľadám fotografa alebo fotografku. Bývam v Slovenskej Novej Vesi...pri Voderadoch a svadbu budeme mať v Ciferi.. Veľmi pekne vám ďakujem za každý návrh. Keďže 15 -teho je sviatok tak by som chcela vedieť či to robí nejaký rozdiel cenovo? .. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Termin mam volny. Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio))
Odpovedať
@adka1508 dobry den, byvame nedaleko Cifera a vas termin mame zatial volny :-) prosim pozrite moj profil, kde mozete najst aj ceny na buduci rok. cena je ta ista aj v sobotu, ked je statny sviatok :-) prosim pozrite aj nas web, kde su cele priebehy svadieb. v pripade zaujmu nas kontaktujte, rada sa s vami stretnem osobne a zodpoviem vase otazky. dakujem a zelam prijemne svadobne pripravy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@adka1508 Väčšina fotografov za vami príde v rámci Slovenska kamkoľvek - možno si vypýtajú náklady za dopravu, ale to mi príde zanedbateľná suma v porovnaní s cenou fotografa, prip. sumou za celu svadbu. Myslím, ze je teda lepšie sa orientovať na fotografa, ktorého práca sa vám páči, než na fotografa, ktorý je blízko vás. Samozrejme svoju úlohu zohrá aj cena za jeho služby a ďalšie faktory, ale jeho vzdialenosť od miesta svadby mne osobne príde ako najmenej podstatný faktor. AJ ked zrovna ja som z Pezinku, takze to mam k vam blizko :) Držím palce, aby ste vyberali podľa správnych kritérií - ak by ste chceli nejakú napovedu, skúste pozrieť moje články na webe. Na webke nájdete aj môj cenník, keby som vás oslovila moja práca.
Odpovedať
Profilova fotka
@adka1508 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, som tu pre Vás :-) Martin
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás :) sme mladá dvojka plná nápadov :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@adka1508 ahoj, termín mám volný. Moje kompletné portfolio si mozete prist pozriet do atelieru, ktory mám v Trnave.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný 😊 žiadny cenový rozdiel nie je za sviatok u mňa. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať telefonicky alebo správou
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný. Ukážky prác si môžete pozrieť v profile alebo na fb. Som z Trnavy.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
termín máme zatiaľ voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás . Ponúkame aj do konca januára novoročné zľavy na balíčky poslala som vám správu
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry vecer, ponuku som Vam poslal do spravy :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?