Hľadám fotografa na 10.5 2014 z okresu Skalica

Profilova fotka
Hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka, ktorý zachyti náš najkrajší deň. Ak sa taky niekto najde poslite mi ponuku s cenníkom
Odpovedať
Profilova fotka
@mihaila66 Dobrý deň. Spoľahlivý som a šikovný asi tiež, takže ponuku posielam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, cenovú ponuku som Vám už poslala :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ak hľadáte šikovnosť a spoľahlivosť to je aj u nás prioritou. A spokojnosť s našou prácou na najkrajšom dny života.Môžme zaslať ponuku?
Odpovedať
Profilova fotka
Rad vam ponuknem moje sluzby pozrite profil.
Odpovedať
Profilova fotka
@mihaila66 pozrite aj moje svadobné fotografie :-) cennik je na mojej webstranke
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby aj v tejto lokalite. Neváhajte si pozrieť ponuku na mojej stranke. Príjemný deň prajem, Luboš.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my sme mali kamošku z Holíča. Nevenuje sa tomu profesionálne, ale je veľmi šikovná a baví ju to. Ak chceš, pozri si moje svadobné fotky
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade záujmu Vám rada odpoviem na Vaše otázky na emaily. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam vám moje služby a budem rád ak si prezriete na mojom webe moju tvorbu :) Prajem krásny deň!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, radi by sme Vám ponúkli naše služby. Sme dvaja vyštudovaní profesionálni fotografi- manželia, ktorí ponúkajú originalitu a štýl do vašich svadobných fotiek. Pre viac info navštívte našu stránku, dopravu máme v rámci Slovenska zdarma. :)
Odpovedať
prosím Vás nemáta niekto kontakt na pána Gučka zo Skalice?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?