Hľadám voľného fotografa na 24.8.2013 z okolia Žiliny

Profilova fotka
Poprosim ak je volny nejaky fotograf z okolia ziliny ,keby mi poslal na seba nejaky link,mail,pripadne dake foto na ukazky.....pomaham hladat najlepsej kamaratke,ktora sa toho 24.8.2013 vidava......dakujem
Odpovedať
Ahoj Mirka, ja som mala Lukáša Faturíka, je z Beluše, ale myslím, že dochádzanie mu vadiť nebude. Foto nájdeš na jeho stranke, ja som svoje fotky ešte nestihla pridať, ale snáď do konca týždňa to bude. :-) Ja som bola s fotkami max. spokojná a cena bola tiež viac než dobrá.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, skus moj profil tu na MS, prip. v kontaktoch najdes web, aktualne foto na blogu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj aj fotograf zo shotpro.sk Milan Surový, prídu aj do Žiliny
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, odporúčam Lukáša Ronca z Novej Dubnice http://foto.ronec.sk/ . pozri si aj moje albumy, máme od neho nádherné fotky. Je fakt šikovný ;-) http://www.mojasvadba.sk/katalog/firm...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Fotosluzby aj v Ziline, pozrite moj profil :-)
Odpovedať
Ahojte, nás fotil Juro Sucharda a môžem ho len odporúčať.....mrkni sa na jeho albumy :-) Mala som stresy, lebo mesiac pred svadbou sme ostali bez fotografa a nijakého som nepoznala a potom mi kámoška dala číslo na SuJu a dopadlo to super. Naozaj vrelo odporúčam, ak chceš zažiť veselé fotenie bez stresu s úsmevom na tvári.... a mať skvelé fotky :-) Skús http://www.mojasvadba.sk/katalog/firm...
Odpovedať
Profilova fotka
nie som zo Žiliny ale nie je to ďaleko ak by ste mali záujem na ten termín mám voľné ešte fotografiu som študovala a mám veľa neviest spokojných za sebou poprípade vám môžem zaslať referencie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ja mám Váš termín voľný. Celú svadbu nafotografujem za 400 Eur. Viac info na mojom webe. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, dany termin mam volny a vieme sa dohodnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den dovolil by som si vam ponuknut noase sluzby ukazku prace si mozete pozriet v mojom profile pre viac info ma kontaktuje emailom rad zodpoviem vsetky vase otazky
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád by som Vám ponúkol moje služby. Fotografie a všetky dôležité informácie nájdete na mojom webe.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam svadobné fotografovanie. Môžete si prezrieť moje porftóliu. V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ukážky našej práce si môžte pozrieť v našom portfóliu, alebo na našej stránke. Ak sa vám páči naša práca, kontaktujte nás :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miroslava28886 : niesom zo ZA ale pricestovat nieje problem...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín je zatiaľ voľný v prípade záujmu sa s vami veľmi rád stretnem.
Odpovedať
dobrý deň, tento termín mám doposiaľ voľný, neváhajte ma kontaktovať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prajem pekny den, ak chcete zazit krasne fotografovanie plné zabavy sme tu pre Vas.... V ZA mame uz nejake to zazemie...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?