Hľadáme fotografa z blízkeho okolia na našu svadbu - Blatné -12.8.2020

16. aug 202030

Dobrý deň, hľadáme fotografa, ktorý by mal voľný termín na 12.9.2020. Svadba by sa konala v Blatnom. Máme obmedzený rozpočet. Radi by sme, aby bol fotograf z blízkeho okolia. Chceli by sme, aby nám nafotil: sobáš, svadobnu recepciu a svadobné portréty na nami vybranom mieste. Nad fotkami z prípravy stále rozmýšľame. Na svadbu máme taktiež zarezervovaný fotokútik. Portréty by sme radi fotili v iný deň ako svadobný, pokiaľ sa situácia s koronou nezhorší. V tom prípade by sme mali len sobáš a absolvovali portrétne fotenie, pravdepodobne bez pohostenia. Čo sa týka ceny, nájde sa tu niekto, kto by nám to nafotil za 250e az 300e. Poprípade vedeli by ste mi doporučiť nejaké iné stránky, kde nájdem niekoho v tejto cenovej kategórii. Ďakujem. Ostatné organizačné info, kde a kedy sa sobáš uskutoční, pošlem v správy.

 • Dobrý deň, ak by ste mali záujem o portréty v iný ako svadobný deň, som k dispozícii. V uvedenej cenovej kategórii na celú svadbu určite niekoho nájdete, avšak počítajte s tým, že to bude skôr nadšený amatér. Možno pozrite nejaké skupiny na FB.

 • Dobrý deň, Váš termín nám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie - a ak by Vás moja práca zaujala neváhajte ma kontaktovať - som Vám plne k dispozícii.
  S pozdravom a prianím pekného dňa
  skolnikphotography

 • Dakujeme všetkým za ponuky, fotografa sme si už našli.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Celá SR..
  Svadobné foto - video
  Rodinné foto - video
  Letecké foto-video DRONOM
  Book,glamour
  Fotoatelier
  Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
  Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov