Hľadáme fotografa na 14.10 2017

14. mar 201714

Hľadáme fotografa na svadbu termín 14.10.2017. Západné slovensko, najlepšie okolie NR a SA.

• Dobrý deň
    Váš termín máme momentálne voľný
    Skúste si pozrieť aj našu prácu a v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať
    Bližšie info s cenníkov som Vám zaslala do internej pošty
    S pozdravom
    Mirka

• @jankaaaaak  Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie info 🙂

• Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.

• Sponzor fóra
  • Pekný deň,
    skúste pozrieť moje práce. Váš termín mám zatiaľ voľný 🙂

• @jankaaaaak  ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.

• Dobrý deň, kľudne prezrite môj web. Ak by Vás práca oslovila, stačí napísať.

Prajem pekný deň

Rado

• @jankaaaaak  pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe alebo osobne

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Ahoj @jankaaaaak , držím palce pri hľadaní fotografa. Ja mám ešte tvoj termín voľný. Môžeme sa aj osobne stretnúť. Fungujem medzi Bratislavou a Žilinou kďekoľvek.

• Dobrý deň,

nech sa páči, viac z mojej práce môžete vidieť na mojom webe. Bývam v okolí Nitry.

Miqo

• váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem počas marca máme aj zľavy na svadobné fotenie 🙂 sme mladá dvojka plná nápadov ak by sa vám naša tvorba páčila neváhajte nás kontaktovať 🙂

• @nikoletka258  dobry den, prosim vas mohli by ste mi poslat do spravy cenovu ponuku na svadobne fotky. Mame zaujem o balik, ktory bude obsahovat fotky od priprav, portretove foto, odobierku, obrad, gratulacie, hostinu, zabavu...tak cca do 01az 02 hod. Dakujem

• termín voľný ... posielam ponuku do IP

• S potešením Vám chcem ponúknuť svoj pohľad na Váš príbeh. Prosím neváhajte ma kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok. Malá ukážka mojej práce:

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov