Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak vidíš to - a to už pritom ceny riadne klesli...minulý rok by si za tú cenu kúpila možno neprerobený dvojizbák vzadu na Rybníkoch... :-p rosannar neboj, ten správny pocit možno príde až ke´d sa tam nasťahujete a zariadite si to podla svojho...ja keď som bola prvýkrát v našom bytíku - bol ešte v pôvodnom stave, tak som si nevedela predstaviť, že by som tam bývala...no a keď sme si ho potom prerobili, už by som ho nedala za nič... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova a kde ste vy kupovali byt, nevieš mi poslať fotky? nech si to pokukám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar môj drahý mal ten byt už od 2004(vtedy sme ešte neboli spolu- až od 13.11.2005 :-D , ale čo viem tak ho kupoval priamo od majitela-toho tuším poznal jeho otec alebo tak nejak) - dával ho do prenájmu, no a minulý rok v januári dal výpoveď nájomníkom a v máji sme začali s prerábkou, takže ti link poslať neviem... len foto z našej prerábky- mám doma v compe... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova tak mi pošli fotky z prerábky..ja rada pozerám byty, aspon môžem odkukať niečo... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ok...a pofotím aj teraz ako to máme ;-) jediné čo mi je lúto, že sme neofotili pôvodný stav- menili sme tam total všetko...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova jeeeej super, teším sa na fotky...a ten pôvodný stav, to je fakt škoda, že to nemáte pofotené...ale nevadí, hlavná vec, že to je tak spravené ako ste vy chceli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haaaallooooo, je tu niektooooo? alebo pracujeteeee? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tuuuuuuu a snažím sa aj pracovať.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no aspon niekto...a nepracuj, škodí to :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar :-D :-D :-D máš pravdu, netreba to s tou prácou preháňať...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova dneska idem zavolať za ten byt, čo som ti včera spomínala, a budúci týžden by sme ho chceli ísť pozrieť...no uvidíme či nám to výjde...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...tak to držím palce...potom daj vedieť čo a ako... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jankavladkova no jasné, že dám vedieť, len dúfam, že aj mne aj môjmu drahému a každému sa bude páčiť a bude to ten byt s velkým B :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar hlavne aby sa páčil vám dvom, na ostatných sa môžeš vykašlať...veď bývaťa tam budete vy, tak hlavne vy sa tam musíte cítiť príjemne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no neviem neviem...poslala som ti IP
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...no iná haluz...tiež máš IP... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova niečo mi o tom hovor...máš IP
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar IP..tak to ti potom o to viac držím palce, aby vám to vyšlo... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova vdaka...budeme ho potrebovať... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ;-) neboj, bude to dobré...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ja by som ani byt nechcela kupovať, len škoda je tá, že teraz sme len v jednoizbovom a ked aj niekto príde nevieme ho poriadne kde usadiť, vlastne len v kuchyni máme rohovu lavicu a tam si zvykli sadnút a zase čo máme manželskú postel tak na nej sedíme prípadne ležíme celý den (sedačku nemáme, lebo by sme ju nevedeli kde dať) a byvame len 9 mesiacov sami a už tá postel vyzerá ako po 10 rokoch spania...tak takto ju len ničíme, tým že stále sedíme alebo ležíme na nej, ked kukame telku....
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ..no a bude to mať aj ďalšiu výhodu- nielen prietorovú- takto platíte podnájom a tak budete v tej výške splácať hypotéhu a ten byt bude váš... ;-) lebo aj s jednoizbákom by sa dalo niečo poriešiť ak by bol váš...ale čo už s prenajatým, no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova presne tak...teraz platíme nájom 7 000 sk a to by sme mohli kludne platiť hypotéku, teraz už ani auto nemáme na platenie, tam nám odpadlo 6000 sk, takže od tohto mesiaca máme 6 000 sk k plusu, preto sa nám to teraz viacej opatí, lebo vlastne ak budeme mať byt budeme mať 13000 sk k plusu (nájom + auto) tak by sa to dalo
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...presne ako hovoríš... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova teraz som bola doma na obed a s drahým sme sa rozprávali a tak naznačil ako keby som chcel ísť už bývať do vlastného...aj jeho sere že stále musíme platiť také peniaze za prenájom
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...no vidíš to, takže tentokrát sa asi nedá nikým odradiť... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no dúfam že máš pravdu...ale zase nie je dobre stále bývať len v podnájme...to sa nedá donekonečna...ked sme brali ten podnájom vraveli sme si, že maximálne na polroka no ale akonáhle sme mali ten podnájom na vlastný byt sme zabudli, lebo sme boli radi, že už bývame sami a spolu...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar presne- podnájom je len dočsné riešenie... aj ja som sa nevedela dočkať kedy budeme bývať sami- je to uuuuplná paráda... ale som rada, že môj drahý bol tvrdohlavý a chcel ten rok počkať kým si našetríme na prerábku aby sme nemuseli brať úver...o nič sme za ten rok neprišli a teraz máme bytík pekne prerobený a zariadený a nemusíme nič splácať... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no to máte dobre...a tie fotky ešte nemáš? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar mám a aj pofotím, len včera som nestíhala boli sme s drahým v Nr v kine - mala som 3D zážitok... :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?