Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
kto potrebuje fotografa, tak mam kamosa ktory velmi pekne foti, myslim, ze za 200€ celu svadbu komplet, jedine, ze ak je mimo BA tak treba preplatit aj cestu, ale vzdy si myslim, ze je to ok suma. my sme za nasu svadbu dali na foto necelych 500€. jeho sme brat nemohli, bol host :) ak chce niekto kontakt rada poskytnem
Odpovedať
@anitt2312 Ahoj, Juraja ti mozem iba odporucit. Velmi mily, ustretovy,flexibilny, zodpovedny,krasne ta ucese a poradi ti,co sa ti hodi.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Len strucne k menu DJ Brano Halama (levice), mily, super hudba, fakt hra vsetko, ale davajte pozor aby sa velmi neopil, na kamoskynej svadbe sa s nim po polnoci nedalo, triasla sa cela sala, osobne by som notorickym DJ nedavala ani alkohol, oni su v praci nie v krcme ;-) , bolo to fakt smutne.Tesim sa, ze mate s nim aj lespie skusenosti :-) .
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
My budeme mat Rastia Brezinu z Tekova, je to mlady chalan a robi to fakt pekne/moderne, berie okolo 200-250E, co je za 2 kvalitne DVD na dnes fakt nie vela.
Odpovedať
My budeme mat Petra Ližicu , peli video. Má na svojej stránke super ukážky a robí to aj na DVD a aj na BluRay. Naisť sa dá cez google. Ale toho R.Brezinu som nevedela naisť
Odpovedať
Profilova fotka
V pripade zaujmu pozrite moj profil. :-)
Odpovedať
Z vlastný skúseností môžem iba odporúčiť firmu Artpro. Nebudem sa tu rozpisovať, lebo je to zbytočné. Skús si pozrieť ich prácu na webe.
Odpovedať
Profilova fotka
@nikaveron__2 Ahoj, prosim ta ako si bola spokojna s Maximom? Planujeme s priatelom tiez teraz svadbu a ten Maxim sa mi celkom paci. Diik
Odpovedať
@medulienka45 ahoj a kedy mate svadbu???
Odpovedať
Profilova fotka
No my mame az 4/2013, ale uz teraz chcem zajednat salu. Zistila som totiz ze v LV nemame az tak navyber. Chceme mat 70-80 hosti a najradsej vsetko v 1 miestnosti a takych sal v LV nie je az tak vela.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojky, ak sa Ti pacia fotky v mojom profile na tomto portali, tak sa ozvi. nie je problem ;)
Odpovedať
caute baby, hladam dobreho kameramana v okoli LV, neviete nahodou poradit? dakujem :-)
Odpovedať
@bobolienka781 Miloš Willem je skvelý..Ja neviem nájsť fotografa,prípadne fotografku..chcela by som nieco moderné..nové,svieze..
Odpovedať
@medulienka45 Ahojky..Presne,ze tu nie je ideálna sala..kde si bola zajednat ?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@frenata ďakujem..akurát pozerám,že úzasne fotky..koľko pýta a kedy Ho treba kontaktovať,aby bol este volny? :)
Odpovedať
@pelone Ahoj..kde sa daju nájsť ukážky od Rasta?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
bobolienka@j_cucu dakujem, a nemas na neho nejaky kontakt? popripade stranku,kde by som si mohla pozriet jeho pracu? nas bude fotit Dada Vecanova, fotila moju kamosku, mali velmi pekne fotky :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
viete mi poradit nejaku skupinu z okolia?aby hrali aj ludovky aj vsetko a najlepsie by bolo, keby mali aj harmoniku...dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Pochádzam s Partizánskeho a ak by ste mali záujem, fotografiu som študovala venujem sa jej roky a tiež už bolo mnoho párov spokojných rýchle dodanie príjemná cena mnoho rekvizít a nápadov po ruke asistentka všetko pre váš výnimočný deň príjemné plánovanie svadby
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň sme síce z Nitry, ale Vaša lokalita nie je ďaleko, takže vieme prísť :-) Ponúkame svadobné fotenie a termíny máme voľné. Fotíme živé fotky, na spôsob príbehu, fotíme dvaja v kombinácii reportáž+umelecké foto a býva s nami počas fotenia celkom sranda. Ponuku máme tu v profile na http://www.mojasvadba.sk/katalog/firm... a momentálne ponúkame aj rôzne akcie a zľavy. V prípade, že sa Vám bude naša tvorba ľúbiť, neváhajte nás kontaktovať a fotografa budete mať tým pádom vybaveného :-)
Odpovedať
@helabela mala by som zaujem o kontakt na Ervína Szalmu ak mas a napisala by si mi kolko by to stalo nemam ani tušenie :)
Odpovedať
Profilova fotka
Mile zatial slecny.... :) rad Vam ponuknem nase fotosluzby v Leviciach. Ak chcete zazit vela zabavy pri foteni dajte nam vediet... o vsetko sa postarame....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?