Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
heh dakujem :-) byt maminkou mi dava novy rozmer a pohlad na zivot z uplne inych uhlov :-) na den matiek mi povedala mamamama ! boze ako som sa len tesila,aj slzicka mi vybehla-vola sa Emmka ta nasa princeznicka :-) noo vrabciak taak a uz si v chomute chichi ... ako si zvladla toto pocasie?duufam ze si mala nieco na seba a neprechladla si,normalne som na teba silnooo myslela celu sobotu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte som pani :-D bolo perfektne aj počasie nám na chlp vzšlo, stihli sme sa ja pofotiť a hneď po sobáši začalo poprchávať. Hovorí sa, že keď prší vo svadobný deň, tak to prší šťastie...asi ho ozaj budeme mať...aj vták nám oynačkoval čerstvo umzté svadobné auto a aj cestou na sobáš som mala na sebe pavúka. Som veľmi spokojná. Luci vobec sa ničoho neboj, ja som sa celý deň len usmievala od rána. Ani nebudem mať žiadnu vážnu fotku, dokonca aj na sobáši som bola vysmiata, len keď nám neterka hrala na klavír, tak sme sa obaja rozcítili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby x-) vrabciak veru aj my sme na teba mysleli celu sobotu,boli sme akurat na ceste z IT na SK.. ;-) tak super ze vam to vyslo,tesim sa s vami,fajn ze aj pocasie vam vyslo,aj my dufame ;-) ze sa umudri trochu,ale uz hlasia zlepsenie,tak bude urcite super :-p si herecka ze si uz hned hodila fotky,su krasne fakt :-) ste bolin zlaty,tak vsetky znaky ktore prinasaju stastie tak parada,mate to poistene 8-) dakujem za podporu,no tieto dni su este trochu chaoticke,lebo este sa ukazalo ze toho teda nam este dost ostalo dovybavovat..ale uz vela sme vyriesili,tak zitra znovu v meste a vybavovat :-D ale sa nastavujem tiez na sobotu,ze potom uz vypnem,a budem si to uzivat :-) trdielko jasne urcite je to krasny pocit, :-) pekne meno Emka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak krasne fotky riadne herecka z teba,dufam ze prezijete cely zivot taky stastny ako bol vas svadobny den :-) lucka neboj vsetko stihas :-) a v sobotu ta prideme okukat aj s malou :-):-)uz mam napisane v kalendari ze lucka 14.30 svadba ist! hihi a dakujem to meno sme dali dva dni pred porodom cele tehotenstvo sme mali meno Lilly (ja som Lívia ale cely zivot ma vsetci volaju Lilly tak to malo byt po mne chichi) ved aj vy raz zistite ake to je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak som rada, že vás baby poznám aj naživo :-) Emka je zlatučká a budúci manžel sympaťák ;-) luci, ty si bola nádherná, krásny sobáš to bol. Chcela som tvojmu manželovi zagratulovať po Polsky, ale zabudla som , že ako sa to povie...vypadlo zo mňa len ž...ž...ž...blahoželám :-p Totiž stretla som dve vaše svadočanky, ktoré sa stratili, tak som ich zobrala ku kostolu a vtedy som si od nich zisťovala, že ako sa to povie a vidíš, aj tak som zabudla. Aj preto som ti dvakrát volala v deň svadby, aby som ich vedela nasmerovať. baby, ďakujem vám za krásne priania, dobre to padlo ĎAKUJEME :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej Erika dakujem :-) si zlata naozaj som moooc rada ze som ta spoznala a samozrejme aj Lucku :-D fakt krasna nevesta Lucka si bola cely cas som drahemu vravela zlatko aj ja chcem take krasne saty,zlatko aj ja chcem taku krasnu kyticu :-) :-)
Odpovedať
ahojte levicanky. mozem vas poprosit o kontakt v IP na pani Dagmar Vecanovu? alebo Misku Vlacuhovu? na starejsieho Ervina Salmu? na kameramana Milosa Viléma.. pomozte prosiiim.
Odpovedať
ahojte a neviete mi este poradit dobreho a lacneho DJ? sme nasli za 330 a zda sa mi to dost vela.
Odpovedať
babika, poslala som ti IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vedel by mi prosim niekto pomoct s dobrou vizazistkou?? velmi pekne dakujem!!
Odpovedať
ahojte chcem sa spytat ci ste mali niektora svadbu vo vinarskom dome na margite
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte baby, s potešením sa pridávam k Vám...niečo o našej svadbe: termín zatiaľ predbežne 11.11.2011 alebo 19.11.2011 podľa toho či vybavím sobáš v kostole na piatok (11.11. je piatok) ak nie tak 19.11. :-) Zatiaľ kvôli nejasnému termínu nemáme nič fixne dohodnuté, ale miesto hostiny predbežne vieme, bude len do 40 hostí... DJ viem koho chceme, aj starejšiu máme dohodnutú, kameru tiež viem aj fotografku...len to ešte všetko zarezervovať, ale dnes chcem dotiahnuť ten kostol... držte palce, prípadne poraďte či mi v LV urobí niekto v kostole sobáš aj v piatok...poznám pána diakona Dežka Szabo, ten je veľmi zlatý, mala by som sa s ním stretnúť a porozprávať...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte kocky prosim Vás mate niektora nejake skusenosti s kadernikom Jurajom Harmadym???
Odpovedať
ahojte, viete mi poradit dobreho kameramana z Lv alebo okolia?? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@kahlann posielam ti do IP môjho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gál Robert Tula Fero Stanko Boris Ja osobne som si vybrala kameramana zo Zlatych Moraviec, je to profesional, má neskutočne dobrú prácu a ani cenovo nepatri medzi najdrahšich a tu na mojasvadba.sk som sa o nom dopočula len samé dobré ;-) pán Gejdoš Dúfam,že som tebe aj iným nevestám čo zháňajú kameramanov pomohla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky.. neviete mi poradiť ako je to teraz v hoteli Lev?? je to tam pekné? ake jedlo tam robia a koľko stojí prenájom tej veľkej sály?? Bola by som vám veľmi vdačná za hociaké info ohladom Leva lebo nad ním uvažujeme..
Odpovedať
@mishuu, prosim ta porad nejake miesta pre hostinu do tych 40 ludi v LV. Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@liett do 40 ľudí je to pekné kdekoľvek, napríklad Fajka, Golden Eagle, Maxima (na Margite) aj reštaurácia Družba, alebo podľa termínu aj čoskoro novootvorená Biela Hus (majiteľ je p. Vlačuha, čo má teraz Družbu) tam bude krásne... ťažšie sa vyberá keď máš veľa hostí, ale s týmto číslom ľahko vyberieš, skočte si omrknúť tieto miesta a uvidíš, že vyberiete :-) držím palce.
Odpovedať
Profilova fotka
@vacica59 ja som bola na svadbe v Leve ale to už bolo dávno no mne sa tam páčilo bolo to honosné vela ludi a tak. Podla toho kolky budete. Ale ved sa skus tam ist opytat a skocit na obed uvidis ako varia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinkam No asi budem musieť.. bude nás veľa.. okolo 80.. diky za radu
Odpovedať
Profilova fotka
Chcem sa s vami podelit o neprijemnu skusenost " pekne povedane" so spolupracou kameramana pana Villema, nakolko preslo uz 9 mesiacov, a DVD nikde, stale len same sluby, ze uz bude. . . To sa uz neda pocuvat, 2/ 3 ceny zaplatenej... no co by ste robili na nasom mieste? Poradte...nestastna rodina ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Miska = super fotografka Vecan = tiez pohodovy fotograf, mozem len odporucit
Odpovedať
Profilova fotka
Chcem sa s vami podelit o neprijemnu skusenost " pekne povedane" so spolupracou kameramana pana Villema, nakolko preslo uz 9 mesiacov, a DVD nikde, stale len same sluby, ze uz bude. . . To sa uz neda pocuvat, 2/ 3 ceny zaplatenej... no co by ste robili na nasom mieste? Poradte...nestastna rodina
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky ;-) , potrebujem nejaké info o dobrom kameramanovi, fotografovi a bolo by fajn keby ste mi poradili nejakeho fajneho DJ. budem vďačná za každú info :-)
Odpovedať
@nikaslusna Ahoj. Vyhľadaj si v google: mestskainzercia kameraman levice
Odpovedať
Profilova fotka
babenky čítam tu o nejakej fotografke Vecanovej, viete mi na nu poslat kontakt...Dakujeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte prosím neviete mi poradit nejake miesto na svad. hostinu. Budeme mat okolo 80 ludi. Netuším kde tolko ludí natrepeme...a chcela som sa vyhnut nejakemu dedinskemu kulturaku :)
Odpovedať
Profilova fotka
nevestičky z Lv, viete mi poradit kameramana?? väčšinu som uz obvolala ale bud su obsadeny, alebo neskutočne drahý... :-( neviete mi poslat kontakt na kameramana Gejdoša ? dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?