Nevesty z Košíc a okolia 2010. Pomôžte s prípravami

19. aug 20104520
  • hello kosicanky, zohnala som ten fr. závoj!!!!!!!!! 😎 som happy jak blcha, vyzerá to proste bozsky. prilozila so si saty podobne ako budem mat, proste nadhera. a mozno bude este aj krajsi lebo majitelka salonu ide este do milana. proste v salónoch vyhral PO nad KE.

pernicky robia na terase, a podla mna to urobí kazdá cukrárska výroba od kt. sa beru kolace, cena by mala byt okolo 0,5€/ks.

• Hviezda, kde si zhanala ten zavoj? V KE ho urcite maju v salone Maggie...

• vdaka za tipy, ale mam skusenost, ze v maloktorej cukrarni robia medovnicky a pekne ich vyzdobia...
    hviezda, kde na terase?? to je siroky pojem 🙂

• Sponzor fóra
  • v maggie som nebola a po obehnuti 5 ma aj presla chut. ...... problem je ten, ze ked som sa pytala na francuzsky, vsetci si mysleli ze chcem spanielsky. no myslim si ze asi ak ktosi robi v sv. salone, mal by mat jasno v zakladnych pojmoch a samozrejme sledovat nielen trendy, ale to je len moj nazor. ak sa v tom vie zorientovat nevesta pred svadbou a ma na to polroka-rok, tak clovek ktorého to zivý roky by mal zo seba sukať rozne typologie svadieb a neviest aj o polnoci.

mam ho z vacsieho salonu v PO 😉 teda este ho nemam ale majitelka ma zatial nesklamala a slubila a vybavila co som zistovala. dokonca uvazujem ze aj saty, hoc tam neboli kupene, pojdem dat skratit tam- v KE v ceremony kazdy den navysovali cenu na cokolvek o co som prejavila zaujem.

na terase tusim dita, viem ze boli na vystave v centrume vo februari a dávaju lepsie ceny ak od nich beries vsetko, ale samozrejme sa pernicky daju aj zvlast. vizitku mam kdesi doma, fakt si nepamatam presne. zas tolko cukrarenskych výrob na terase nebude. 😃 nieco sa mi aj mari že je to za galerkou, oproti bielemu domu a tomu 1. veziaku od cesty.

• Ahojte nevesticky, co mate nove? My sme dnes boli v nasom hoteli kde bude svadba a dotiahli sme menu, plus prebrali mozne rozostavenie stolov a dotiahli priestory,lavicky a drobnosti na obrad vonku. tesim sa, postupne mi zo zoznamu ubuda 🙂

• Bola som v Dite pozriet tie medovnicky - srdiecka, ale som veelmi sklamana 😐 Tak by som si ich ozdobila aj sama..takze neodporucam co sa medovnickov tyka, inak viem, ze kolace maju dobre

• ja sa chystam na tyzden do Sagitty v Kosiciach poriesit svadobne oznamenia...

• tak bola som v Sagitte a som dost sklamana...kamaratky mali z tadial oznamenia ale mne sa ich ceny zdali privysoke. este pojdem do jednej tlaciarne v RV a potom sa rozhodnem. Podla mna este Pamas ma lepsie ceny ako Sagitta. (asi maju uz novsie a drahsie katalogy, co som sa tej pani pytala, povedala ze teraz od nedavna maju nove katalogy)

• ahojte, dnes sme si predbezne vybrali oznamenia v RV, pekne za 0,2 eur/ks, pozvanie k stolu za 0.07 eur/ks a menovka za 0.14 eur/ks, velmi pekne zlate. pacili sa mi viac ako v Sagitte v KE. kto chce kontakt na tlaciaren, mozem poslat do IP.

• cauki bianca2, super cena, gratulujem 🙂 my mame z pamasu a som spokojna, vyuzila som februarovu výstavnu zlavu.ale aj manzelovi kolegovci brali odtial a spokojnost... ti to uz ale maju za sebou tak su spokojní so vsetkým 😃

• baby davte niekto darcek rodicov v pode dakovnej knihy,alebo nieco podobne?Ak ano tak kedy?Lebo dnes sme to kupili,ale nevieme kedy im to mame dat 😬

• ahojte dievcata, pripajam sa do diskusie a rovno sa aj pytam. Je tu niekto kto bude mat svadbu v teledome?

• Ahojte mal niekto z vás svadbu v GLORIA PALAC?

• Ahoj Sisa, ja som mala 🙂 super uzasne, vsetko klaplo na jednicku

• Ahojte, ja budem mat svadbu az dalsi rok, neviete mi odporucit nejakeho dobreho fotografa?

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Prosím vás nevie niekto aký je cenník a podmienky na svadbu v spoločenskom pavilóne?
    Ďakujem

• ahojte dievcatka, svadbu mam uz o tyzden (jaj! 😃), ale este stale nemam topanky :'(. Saty budem mat tesne pod kolena (champagne s kremovo zltym opaskom/pasom), takze by som chcela nejake pekne... len zial, v KE je to bud hrozna bieda, alebo zle pozeram... neviete mi prosim poradit? na cene absolutne nezalezi...

• ahoj a skusila v salonoch? v ceremoni maju spanielske, nie vela ale su pekne. a stoja 50 eur. alebo je obchod na kovacskej s obuvou pri jazze.

• ahoj kosicanky, prosím vás nevie niektorá z vás o nejakom sláčikovom zoskupení čo hrajú na svadbách alebo v kostoloch?

• bianca2...a kde je v ke ten Pamas?

• Pamas je na nete, nie v KE (objednas si online), myslim Sagitta je v KE.

• ahojte,
    potrebovala by som trošku poradiť. V októbri budeme mať svadbu. Snažíme sa ju pripraviť narýchlo, takže si nestíham popri práci urobiť nejaký dobrý prehľad o všetkom, čo potrebujem.
    Šaty už zabezpečené mám, ale nedarí sa mi zohnať svetlý biely (krémový) svadobný pánsky oblek. Neviete mi, prosím Vás, poradiť, kde by sa to dalo?
    Objednával si niekto niečo v Ginke? Čítala som niekoľko dobrých referencií, takže ma to oslovilo. Chcela by som si dať urobiť kompletnú výzdobu aj s kyticou.
    Vopred ďakujem🙂))

• ahoj, ja som si nakupila vsetky veci na vyzdobu v ginke (kamienky, lupienky, organzu, sviecky, servitky duni, vrecuska...), vyzdobu si budeme robit svojpomocne, co som porovnavala vsetky ceny v kosiciach a okoli a na nete, oni to maju najlacnejsie a fakt siroky vyber. Pozicali sme si aj 2 brany, ikebanu na celny stol a na auto a venceky do kostola. Maju krasne kosicky pre druzicky na lupienky na zapozicanie, aspon som to nemusela kupovat🙂 fakt zlatucke)))
    Kyticu som si dala robit u nich, zatial tam mali vsetky kamaratky a vsetky boli velmi spokojne🙂 kytice vydrzali krasne este dlho po svadbe. ja budem mat ruze s kristalikmi. Aj rodicia a blizka rodina si tam dali robit vsetky gratulacne kytice, aby sme to uz mali pokope.

co sa tyka toho obleku, neviem poradit, my mame kupeny cierny...

• Ahojte baby, som tu uplne nova a tak potrebujem poradit od odbornicok. Velmi by som chcela najst nejaku peknu salu resp. priestory na svadobnu hostinu pre cca 90 ludi v Kosiciach alebo v Roznave. Nasla som nejaku restauraciu Tri ruze v Roznave a ta sa mi celkom pacila, no nemam ziadne referencie... 😒 Budem rada za kazde info. Vopred dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

• kkarolkaaa:

fotograf
    oblečenie pre pár - od nohavičiek po závoj+popolnočné + topánky obom
    ak chceš kameramana
    hudba-DJ/živá?
    cena-stravná jednotka+miestnosť + zistiť ako je to s výzdobou
    ubytko ak potrebuješ
    koláče, torty, výslužky
    alko+nealko
    kvety-kytica, pierka, výzdoba kostola-sály?

v Ginke som bola len kupovať ozdoby, ine skusenosti nemám. a na oblek si obvolaj svad. salony, je to rýchlejsie a lacnejsie ako lietat po meste.

dzejkej:
    sál je veľa, musís sa rozhodnúť v akej cene sa chces pohybovať za stravú jednotku, prípadne celkovo aký štandard svadby chceš - lebo napr. my sme jedalen ani kult. dom nechceli, niekto ma na svadbu 100tis. takže s tými do hotela asi velmi ísť nemože lebo len za stravu dá od 30€.....potom ti dám tipy, ale ja len v KE

• hviezda21:

dakujem velmi pekne za rady, na niektore veci som uplne zabudla... skusim sa opytat v salonoch, zajtra by som chcela skusat svadobne saty, tak dufam, ze na nieco narazim. Ak nenajdem v ke, zbehnem este do presova. Urcite by som chcela Nostalgiu ako fotografa, videla som niekolko fotiek zo svadieb a velmi sa mi pacili. Uz som nasla aj hudbu, skupina Esprit, len im este musim zavolat, ci maju volne. Uplne som zabudla na ubytovanie pre hosti 🙂 tak nieco este pohladam 🙂

inak som bola vcera v ginke, tak som si u nich vsetko dohodla, urobia mi celu vyzdobu a j kyticu 🙂 mam z toho skvely pocit, tie aranzerky boli velmi mile a poradili mi, bolo vidiet, ze su profesionalky 🙂 uz sa na to velmi tesim 🙂 vybrala som si levandulovo-ruzovu farbu 🙂

a kde ste si kupovali obrucky? presla som par zlatnictiev, najviac sa mi to pozdavalo na hlavnej pri velkej aide, mate niekto skusenosti?

• Dievcataa, kde najdem taketo topanocky, ale v bielom???? Prosim prosim, poradte...
    http://img.mimibazar.sk/s/bs/3/100129/11/c6482811.jpg

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

svadobné dekorácie
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov