Nevesty z Košíc a okolia 2010. Pomôžte s prípravami

Zobraz úvodný príspevok
ahojte buduce pani manzelky :-) ... dufam, ze sa nas tu nazbiera viacej a ze si vzajomne poradime co ano a co nie v Kosiciach ... my planujeme svadbu na 28.8.2010 a zatial mame obehane len 4 saly, kde v 2 nam maju urobit kalkulaciu ... inak nemame vybavene nic!! Precitala som si uz par prispevkov v inych temach a tam uz maju dievcence povybavovane aspon saly, kostoly, urady, kameramana, hudbu, fotografa...takze prave teraz vo mne zacali poriadne ucinkovat stresy :-S ... vie mi niektora poradit este nejaku dobru salu pre cca 60-70 ludi? Taktiez privitam kontakt na dobreho DJ, fotografa a kameramana....dakujem vopred za vsetky prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
hello kosicanky, zohnala som ten fr. závoj!!!!!!!!! 8-) som happy jak blcha, vyzerá to proste bozsky. prilozila so si saty podobne ako budem mat, proste nadhera. a mozno bude este aj krajsi lebo majitelka salonu ide este do milana. proste v salónoch vyhral PO nad KE. pernicky robia na terase, a podla mna to urobí kazdá cukrárska výroba od kt. sa beru kolace, cena by mala byt okolo 0,5€/ks.
Odpovedať
Profilova fotka
Hviezda, kde si zhanala ten zavoj? V KE ho urcite maju v salone Maggie...
Odpovedať
vdaka za tipy, ale mam skusenost, ze v maloktorej cukrarni robia medovnicky a pekne ich vyzdobia... hviezda, kde na terase?? to je siroky pojem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v maggie som nebola a po obehnuti 5 ma aj presla chut. ...... problem je ten, ze ked som sa pytala na francuzsky, vsetci si mysleli ze chcem spanielsky. no myslim si ze asi ak ktosi robi v sv. salone, mal by mat jasno v zakladnych pojmoch a samozrejme sledovat nielen trendy, ale to je len moj nazor. ak sa v tom vie zorientovat nevesta pred svadbou a ma na to polroka-rok, tak clovek ktorého to zivý roky by mal zo seba sukať rozne typologie svadieb a neviest aj o polnoci. mam ho z vacsieho salonu v PO ;-) teda este ho nemam ale majitelka ma zatial nesklamala a slubila a vybavila co som zistovala. dokonca uvazujem ze aj saty, hoc tam neboli kupene, pojdem dat skratit tam- v KE v ceremony kazdy den navysovali cenu na cokolvek o co som prejavila zaujem. na terase tusim dita, viem ze boli na vystave v centrume vo februari a dávaju lepsie ceny ak od nich beries vsetko, ale samozrejme sa pernicky daju aj zvlast. vizitku mam kdesi doma, fakt si nepamatam presne. zas tolko cukrarenskych výrob na terase nebude. :-D nieco sa mi aj mari že je to za galerkou, oproti bielemu domu a tomu 1. veziaku od cesty.
Odpovedať
Ahojte nevesticky, co mate nove? My sme dnes boli v nasom hoteli kde bude svadba a dotiahli sme menu, plus prebrali mozne rozostavenie stolov a dotiahli priestory,lavicky a drobnosti na obrad vonku. tesim sa, postupne mi zo zoznamu ubuda :-)
Odpovedať
Bola som v Dite pozriet tie medovnicky - srdiecka, ale som veelmi sklamana :-| Tak by som si ich ozdobila aj sama..takze neodporucam co sa medovnickov tyka, inak viem, ze kolace maju dobre
Odpovedať
ja sa chystam na tyzden do Sagitty v Kosiciach poriesit svadobne oznamenia...
Odpovedať
tak bola som v Sagitte a som dost sklamana...kamaratky mali z tadial oznamenia ale mne sa ich ceny zdali privysoke. este pojdem do jednej tlaciarne v RV a potom sa rozhodnem. Podla mna este Pamas ma lepsie ceny ako Sagitta. (asi maju uz novsie a drahsie katalogy, co som sa tej pani pytala, povedala ze teraz od nedavna maju nove katalogy)
Odpovedať
ahojte, dnes sme si predbezne vybrali oznamenia v RV, pekne za 0,2 eur/ks, pozvanie k stolu za 0.07 eur/ks a menovka za 0.14 eur/ks, velmi pekne zlate. pacili sa mi viac ako v Sagitte v KE. kto chce kontakt na tlaciaren, mozem poslat do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
cauki bianca2, super cena, gratulujem :-) my mame z pamasu a som spokojna, vyuzila som februarovu výstavnu zlavu.ale aj manzelovi kolegovci brali odtial a spokojnost... ti to uz ale maju za sebou tak su spokojní so vsetkým :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby davte niekto darcek rodicov v pode dakovnej knihy,alebo nieco podobne?Ak ano tak kedy?Lebo dnes sme to kupili,ale nevieme kedy im to mame dat :-N
Odpovedať
ahojte dievcata, pripajam sa do diskusie a rovno sa aj pytam. Je tu niekto kto bude mat svadbu v teledome?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte mal niekto z vás svadbu v GLORIA PALAC?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sisa, ja som mala :) super uzasne, vsetko klaplo na jednicku
Odpovedať
Ahojte, ja budem mat svadbu az dalsi rok, neviete mi odporucit nejakeho dobreho fotografa?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Prosím vás nevie niekto aký je cenník a podmienky na svadbu v spoločenskom pavilóne? Ďakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte dievcatka, svadbu mam uz o tyzden (jaj! :D), ale este stale nemam topanky :'(. Saty budem mat tesne pod kolena (champagne s kremovo zltym opaskom/pasom), takze by som chcela nejake pekne... len zial, v KE je to bud hrozna bieda, alebo zle pozeram... neviete mi prosim poradit? na cene absolutne nezalezi...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj a skusila v salonoch? v ceremoni maju spanielske, nie vela ale su pekne. a stoja 50 eur. alebo je obchod na kovacskej s obuvou pri jazze.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kosicanky, prosím vás nevie niektorá z vás o nejakom sláčikovom zoskupení čo hrajú na svadbách alebo v kostoloch?
Odpovedať
bianca2...a kde je v ke ten Pamas?
Odpovedať
Pamas je na nete, nie v KE (objednas si online), myslim Sagitta je v KE.
Odpovedať
ahojte, potrebovala by som trošku poradiť. V októbri budeme mať svadbu. Snažíme sa ju pripraviť narýchlo, takže si nestíham popri práci urobiť nejaký dobrý prehľad o všetkom, čo potrebujem. Šaty už zabezpečené mám, ale nedarí sa mi zohnať svetlý biely (krémový) svadobný pánsky oblek. Neviete mi, prosím Vás, poradiť, kde by sa to dalo? Objednával si niekto niečo v Ginke? Čítala som niekoľko dobrých referencií, takže ma to oslovilo. Chcela by som si dať urobiť kompletnú výzdobu aj s kyticou. Vopred ďakujem:)))
Odpovedať
ahoj, ja som si nakupila vsetky veci na vyzdobu v ginke (kamienky, lupienky, organzu, sviecky, servitky duni, vrecuska...), vyzdobu si budeme robit svojpomocne, co som porovnavala vsetky ceny v kosiciach a okoli a na nete, oni to maju najlacnejsie a fakt siroky vyber. Pozicali sme si aj 2 brany, ikebanu na celny stol a na auto a venceky do kostola. Maju krasne kosicky pre druzicky na lupienky na zapozicanie, aspon som to nemusela kupovat:) fakt zlatucke))) Kyticu som si dala robit u nich, zatial tam mali vsetky kamaratky a vsetky boli velmi spokojne:) kytice vydrzali krasne este dlho po svadbe. ja budem mat ruze s kristalikmi. Aj rodicia a blizka rodina si tam dali robit vsetky gratulacne kytice, aby sme to uz mali pokope. co sa tyka toho obleku, neviem poradit, my mame kupeny cierny...
Odpovedať
Ahojte baby, som tu uplne nova a tak potrebujem poradit od odbornicok. Velmi by som chcela najst nejaku peknu salu resp. priestory na svadobnu hostinu pre cca 90 ludi v Kosiciach alebo v Roznave. Nasla som nejaku restauraciu Tri ruze v Roznave a ta sa mi celkom pacila, no nemam ziadne referencie... :-S Budem rada za kazde info. Vopred dakujem :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kkarolkaaa: fotograf oblečenie pre pár - od nohavičiek po závoj+popolnočné + topánky obom ak chceš kameramana hudba-DJ/živá? cena-stravná jednotka+miestnosť + zistiť ako je to s výzdobou ubytko ak potrebuješ koláče, torty, výslužky alko+nealko kvety-kytica, pierka, výzdoba kostola-sály? v Ginke som bola len kupovať ozdoby, ine skusenosti nemám. a na oblek si obvolaj svad. salony, je to rýchlejsie a lacnejsie ako lietat po meste. dzejkej: sál je veľa, musís sa rozhodnúť v akej cene sa chces pohybovať za stravú jednotku, prípadne celkovo aký štandard svadby chceš - lebo napr. my sme jedalen ani kult. dom nechceli, niekto ma na svadbu 100tis. takže s tými do hotela asi velmi ísť nemože lebo len za stravu dá od 30€.....potom ti dám tipy, ale ja len v KE
Odpovedať
hviezda21: dakujem velmi pekne za rady, na niektore veci som uplne zabudla... skusim sa opytat v salonoch, zajtra by som chcela skusat svadobne saty, tak dufam, ze na nieco narazim. Ak nenajdem v ke, zbehnem este do presova. Urcite by som chcela Nostalgiu ako fotografa, videla som niekolko fotiek zo svadieb a velmi sa mi pacili. Uz som nasla aj hudbu, skupina Esprit, len im este musim zavolat, ci maju volne. Uplne som zabudla na ubytovanie pre hosti :-) tak nieco este pohladam :-) inak som bola vcera v ginke, tak som si u nich vsetko dohodla, urobia mi celu vyzdobu a j kyticu :-) mam z toho skvely pocit, tie aranzerky boli velmi mile a poradili mi, bolo vidiet, ze su profesionalky :-) uz sa na to velmi tesim :-) vybrala som si levandulovo-ruzovu farbu :-) a kde ste si kupovali obrucky? presla som par zlatnictiev, najviac sa mi to pozdavalo na hlavnej pri velkej aide, mate niekto skusenosti?
Odpovedať
Dievcataa, kde najdem taketo topanocky, ale v bielom???? Prosim prosim, poradte... http://img.mimibazar.sk/s/bs/3/100129...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?