Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • pockaj..mozno sa mi podari nafotit dalsie..nasla som v casaku vypredaj..tak sa tam pojdem pozriet..ale myslim,ze budu mat skor velke cisla a zas otrasny vyber..
    tebe sa ako dari?

• ok som zvedava... 😉 u nas vsetko v pohode a po starom,akurat sa vonku ochladilo a uz aj snezi 😃

• vcera mi drahy pisal,ze snezi..tu je celkom dobre..ak neratam na tu burku poobede..a aj celkom teplo..
    mam kupenu letenku na slovensko..dohodneme zas nejake stretko?v decembri.. 🤔

• Sponzor fóra
  • to by bolo super 🙂 sice 1. a 7. decembra mam skusku a 14teho mame kapustnicu, ale inak si cas najdem 😃

• no ja mozem az po 15. lebo vtedy este len letim na slovensko..

• no to bude super, to uz budem mat po vsetkych "akciach" 😃 😃

• hadam sa podari stretnut..nie ako minule..
    dalsi tyzden,mozno skor,budem mat net..tak to by sme zas mohli dat do eteru info o stretnuti..
    a uvidime..ako to bude vyzerat.. 😃

• som prave zistila,ze najlacnejsiu letenku mam do viedne 🙂 a heatrow mam kusok od bytu..jeden bus..zrejme zajtra kupim letenku..lebo teraz mam len jednu cestu..na svk 😃 😎

• idem uz..prajem pekny vecer a zvysok pracovneho tyzdna..uvidime,kedy sa ozvem..uz z vlastneho pc..

• ahoj Kati a ozvi sa 😃

• ahojte..tak rano nam dosiel broadbrand..este ho aktivovat a vecer sa tu mozno objavim..uvidime..
    sa uz neviem dockat..

• Ahoj Kati, to je super, že budeš môcť už s nami častejšie komunikovať. 😉

• cafte baby....lea ako v londyne...prsi vam prsi 😃

• Marcelka, ako bolo na veceri?

• Ahoj Zuzi... 😉

• Sponzor fóra
  • ahoj Janka, opat v praci? 🙂

• zuzi, ako som uz pisala janke , nic moc. neodporucam,je to tam sice pekne moderne ale skor sa to hodi na bar ako na restauraciu...vsetko drahe....zla umera cena a obsluha...

• fiha fiha.... takze vravis, ze nemusime zbytocne minat prave tam... a varili aspon dobre?

• ale hej, bolo to chutne.....ja len ze poznam restauracie kde je to utulnejsie, lasnejsie a tak....necitila som sa tam dobre...nikto tam nebol, akurat jedna partia kamosov , co si pustili plazmu tak si to vies prestavit...

• hm jasne, tiez mame radsej rodinnu atmosferu... 😃

• Zuzi, zase v práci. Máme toho teraz strašne veľa, ale práve som na odchode. Konečne. Tak sa majte, pekný víkend (pre niekoho pracovný a pre niekoho školský) 😉
    Pa-pa

• to murinko:

PROVOKATERKA
    😉

• veru veru Jani, ja mam skolsky, ale buduci vikend mame volno 😃
    idem aj ja pomaly, uzite si to kocky - my budeme v nedelu oslavovat - moja krstna ma 40 a manzel meniny 😛 😃 😃 caute

• aj moj manzel...zuzi, ze prajem vsetko naj...

• ahojte..tak uz mam net..aka som rada..dnes asi nezaspim.. 😃 😃 😃
    mgu..dnes sme mali celkom krasne pocasie..slnko svietilo cely den..len fuka studeny vietor..ale prsalo vcera..a hadam tak skoro nebude..chcem ist nakupovat.. 😃

• matusik...tak uz to mas za sebou...krasne ti snezilo...dufam ze vsetko vyslo podla tvojich predstav a tesim sa na foto...prajem straaaasssneee vela lasky....

• Ahoj Marcelka, ešte si v práci?

• ahoj jani...no, este som ale sa mi to pomalicky krati.. 😃 konecne si zajtra oddychnem

• To ti verím, ja som tiež na chvíľu dobehla do práce. Musím niečo pripraviť jednej brigádničke. Ale snáď už o chvíľu pôjdem domov. Tak si zajtra uži voľno. A kedy si opäť v práci, nech viem, kedy si zase pokecáme 😉 😃

• v praci budem zasa streda-stvrtok...uz teraz sa tesim na nas pokec....vidim ze ty sa nudis...si vzorna pracovnicka, ked si v praci aj v nedelu... 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a