Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ja som taka stastna, ze som sa do tych siat vobec dostala :-) Z toho som mala najvacsi strach :-| Ale som na seba hrda :-) A zistila som ze som z konf.velkosti skoro 46 presla az k 38,40 :-D :-D :-D :-D :-D :-D Joooooj, to je super a do septembra to bude este hadam lepsie :-D
Odpovedať
tak to mate dobre rozdelené u nás to je kalsika ja lietam po nákupoch a on samozrejme so mnou ale neruvje ho ked si niečo obzerám hodinu :-D prosste neviem s kým iným by som šla nahodou mi hned povie narovinu a chcem sa mu páčiť tak pre mna je jeho názor dôležitý samozrejme musia sa páčiť aj mne ;-)
Odpovedať
afra držíš dietu? tak z konfekčnej 46 si teda dobre skosila velkosti tak to gratulujem tak vidíš vošla si do šiat a bola si v nich pekna ;-) ja som sa tiež bála ale nakoniec mi boli velké takže teraz sa bojím zase toho aby mi aj nejaké sedeli :-)
Odpovedať
moj tiez chodi radsej po nakupoch ako ja....a aj sa dlhsie pozera do zrkadla ked si nieco kupuje ako ja :-D
Odpovedať
no ked si kupuje môj drahý tak sa bude obzerať aj hodinu kolko krát ale ked sa ja obzerám tak to sa mu už neche čakať povie no krásne je to krásna si v tom pod ak chceš si to kup a ideme dalej :-D
Odpovedať
ja som tiez mala problem s kym ist, v ZA som bola s maminou, to bolo OK a v BA nakoniec s kolegynou co sa tiez bude vydavat...inak som mala tiez tento problem, s kym ist :-.
Odpovedať
durni: teraz uz nedrzim ziadnu. a ked som ich prestala drzat, tak az vtedy som schudla a dost rychlo :-).
Odpovedať
ja som bola najskor s maminou, ale teraz uz nema volno v praci, tak nemohla......a ona sama mi navrhla draheho :-)
Odpovedať
no ja by som s tym problem nemala, ale svokra by to neprezila, keby ma videl v satach skor...aj tak ma uvidi pre obradom,v sak bude u nas spat :-D
Odpovedať
ja by som sla asi so segrou keby namala babo.....mozno by som s nou sla :-)
Odpovedať
ja som hcela ist s Michalovou segrou,a le bola chora
Odpovedať
no teraz v piatok pôjde hadam so mnou mama a sestra a možno kamoška ak sa uvolní a ja mám tiež problém kedy ísť lebo ma nechcu pustiť z práce ale hádam niečo nájdem v piatok a potom sa už len rozhodnúť :-) a ak nebudú môcť tka pôjde zase môj drahý so mnou sama by som nešla na to nie som ja som taký bojazlivček :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jej no sama ani ja nie, vsak kto by ma okomentoval :-D
Odpovedať
ved to :-)
Odpovedať
kocky tak za chvilku uz mam odvoz domkov :-)
Odpovedať
a kde robis durni?
Odpovedať
ja v bytčici ok baby ja tiež končím papa zajtra musím využiť príležitosť že ma už pustili ahojte :-)
Odpovedať
ja tiez paaadim, pa, mozno vecer ;-)
Odpovedať
papa :-D
Odpovedať
ahojte baby..tak vidim,ze ste dostatok toho poskusali..a niektore saty su velmi pekne.. v ziline sa dav sade fotit,az na salon nikol..ale je tam mila predavacka a vacsinou dovoli ;-) inac..prvykrat som bola skusat s polovickou..a teraz v dec,ked som ich uz zajednavala,tak mi povedal,ze on nechcem vediet,ake budem mat.. :-D no psycho :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
normalne nestiham citat :-D
Odpovedať
fifi..ani ja nie..ale uz som docitala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja nemam sancu :-D ale isto mi v kocke zreferujes
Odpovedať
no afra..sa mi zda..ze bola skusat saty..ma ich v albume..a durni sa chysta tiez :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oooooo idem kukuc :-p
Odpovedať
oka
Odpovedať
Profilova fotka
Afra a Durni: wow, ake kocky, velmi vam to vo svadobnych satach pristane ;-) Kati, ale rekord v skusani siat stale drzis ty :-D
Odpovedať
fifi..no snazim sa..a to este planujem kuknut kolekciu la sposa,co dostali :-D ale naj sranda bude,ked na svadbe budem mat uplne ine saty :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hm, zatial su to Nicol? :-)
Odpovedať
ano..ale bez vlecky ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?