Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
hej..ale v za..stoja saty 10t..no nemaju taky siroky vyber.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ked porovnam nicole z polskom tak je to tiez biedny vyber :-D no som zvedava v akych sa nakoniec vydame :-)
Odpovedať
no ja na 99% v Mansione :-D
Odpovedať
no tak ja vymyslam ako sa len da :-D :-D :-D ale ja za to nemozem..uz som raz taka..a ina uz ani nebudem.. :-p 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
noa ja tiez to vidim na madeiru ale spekulujem staleeee :-D
Odpovedať
ked budem v ZA tak si mozno pojdem skusit tie nove modely, ale keby som povedala drahemu, ze platil 5tis. rezervaciu v nocil nadarmo tak mi ma asi "zabil", takze ak saty tak z nicol :-N
Odpovedať
luko..ja si podrzim saty v salone dost dlho..clovek nikdy nevie :-D len potom neviem ako vysvetlim,ze som dala za saty 20t a ani som ich nemala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy budu tie nove modely? lebo vraj uz maju vsetky co mali dostat..niekto to tu pisal myslim
Odpovedať
utekam..mame obednajsiu prestavku :-p
Odpovedať
Balta a Basmoral a ostatne uz neviem :-x
Odpovedať
muma..vraj uz maju san patrick..takze sa tam mozes kludne zastavit.. a vraj vymysleli novy sposob upravy..odstrihnulen spodnu latku a tu krajku,ktora je navrchu,tak tu ponechaju :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ci je to naj riesenie..krajku znicis raz dva :-| to ich strihanie vleciek som stale nepochopila :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
to ani ja nie..podla mna si neuvedomuju ako znehodnocuju saty.. :-S ale mam pocit,ze ich chcu teda prisposobit tou upravou tej zilinskej cene :-N ked odstrihnu vlecku,tak stracaju na hodnote :-N
Odpovedať
ahojte mne to ukazovala ako to chcú s tou vlečkou že ten spodok odstrihne a nechá tu krajku no neviem neni to bohvie čo lepšie by to bolo bud celé v kope alebo vôbec teda aspon podla mne povedala mi že to strihajú aj preto lebo tie saténové su trašne ťažké pre nevestu aj s tou vlečkou :-)
Odpovedať
hm škoda dneska ste tu nikto neni ;-(
Odpovedať
no, ale nikde inde ich nestrihaju, ty si myslia, ze my so ZA kraja sme nejake citlivky a nezvladneme svadnu s vleckou, ci co?! :-D
Odpovedať
durni tak hodnotim, mas krasnu postavicku, ked ked som ta videla v tychto tak som si povedala Waaaaaaaaaaaaaaw: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... nadhera, ako princezna, kralovna, cisarovna :-D potom sa mi pacia aj: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... takze pre mna c.1 http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... c.2 Rahman budes kraaaaasna nevesta
Odpovedať
Profilova fotka
Durni: Rahman ti velmi pristanu ;-) mala ich aj Murinko a bola tiez nadherna nevesta v nich, kukni jej album na inspiraciu 8-)
Odpovedať
nemozem si pomoct ale tieto sa mne pacia este viac na nej c.1 http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano luko, tie su tiez velmi krasne x-)
Odpovedať
vsak som aj dala na prve dva topy rahmany a tieto :-D ale dolezite je, v ktorych sa citi durni lepsie...ale aspon sa nemusi trapit, v ktorych bude menej krasna, v oboch rovnako x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu, oba modely vyzeraju fantasticky ;-)
Odpovedať
Ďakujem za hodnotenie ;-)
Odpovedať
ste ma potešili tak tie čo sa vám pačia tak su z dagmary mne sa tiež páčili kvoli tej sukni že je ako princeznovská presne niečo také som chcela ale tie rahman ma tiež lákajú len by sa mi museli upraviť :-)
Odpovedať
ja sa prihovaram vsetkymi 10timi za tie Dagmary, rahman je krasny, ale ma ho uz dost neviest...niezeby to bolo rozhodujuce, vsak hostia ich zrejme uvida prvy krat, aj manzelik, ale skratka by si bola ina ;-)
Odpovedať
no ste mi pomohly ozaj lebo som v tom už mala taký mišung že som nevedela už ani ktoré ešte sa mi celkom páčili posledné z kristíny ale neviem fakt neviem tak teraz budem uvažovať nad tými z dagmary a tými rahmanmi ste mi to ozaj super zúžili hned budem mať menšiu dilemu ;-)
Odpovedať
no, tak uz sa riad len svojou intuiciou a vyberies dobre ;-)
Odpovedať
tak už budem ste ma dokopli k užšiemu výberu a teraz by to už nemuselo byť také ťažké :-D
Odpovedať
no vyber z dvoch alternativ je uz lepsi, ja vzdy tiez tak vyberam, ze vylucujem moznosti a nakoniec sa rozhodujem z dvoch troch alternativ ;-) a ktore su tvojmu srdcu blizsie?
Odpovedať
no neviem svojím spôsobom obidvoje :-) tie princeznovské su s takou suknou ako som chcela ako princezná a tie durhé su zase krásne celkovo tak krajšie na mna pôsobia neivem ale už to bude jednoduchšie ked mi ostali dve možno tri možnosti ako s tých všetkých teraz len pozvažovať ale zatial asi tie rahmani boli pohodlnejšie ale zase mi boli velké museli by mi ich prispôsobiť a bojím sa aby mi nespadli kedže mi nemajú na čom na vrchu držať :-| ale ta pani čo tam bola povedala že sa nemám báť že oni ich prispôsobia tak aby mi perfektne držali že ešte lepšie ako keby tam bola šnurovačka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?