Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • hej..ale v za..stoja saty 10t..no nemaju taky siroky vyber.. 😬

• no ked porovnam nicole z polskom tak je to tiez biedny vyber 😃
    no som zvedava v akych sa nakoniec vydame 🙂

• no ja na 99% v Mansione 😃

• Sponzor fóra
  • no tak ja vymyslam ako sa len da 😃 😃 😃
    ale ja za to nemozem..uz som raz taka..a ina uz ani nebudem.. 😛 😎

• noa ja tiez to vidim na madeiru ale spekulujem staleeee 😃

• ked budem v ZA tak si mozno pojdem skusit tie nove modely, ale keby som povedala drahemu, ze platil 5tis. rezervaciu v nocil nadarmo tak mi ma asi "zabil", takze ak saty tak z nicol 😬

• luko..ja si podrzim saty v salone dost dlho..clovek nikdy nevie 😃
    len potom neviem ako vysvetlim,ze som dala za saty 20t a ani som ich nemala 😬

• a kedy budu tie nove modely? lebo vraj uz maju vsetky co mali dostat..niekto to tu pisal myslim

• utekam..mame obednajsiu prestavku 😛

• Balta a Basmoral a ostatne uz neviem 😶

• muma..vraj uz maju san patrick..takze sa tam mozes kludne zastavit..
    a vraj vymysleli novy sposob upravy..odstrihnulen spodnu latku a tu krajku,ktora je navrchu,tak tu ponechaju 😬

• no neviem ci je to naj riesenie..krajku znicis raz dva 😐
    to ich strihanie vleciek som stale nepochopila 😬

• to ani ja nie..podla mna si neuvedomuju ako znehodnocuju saty.. 😒
    ale mam pocit,ze ich chcu teda prisposobit tou upravou tej zilinskej cene 😬 ked odstrihnu vlecku,tak stracaju na hodnote 😬

• ahojte mne to ukazovala ako to chcú s tou vlečkou že ten spodok odstrihne a nechá tu krajku no neviem neni to bohvie čo lepšie by to bolo bud celé v kope alebo vôbec teda aspon podla mne
    povedala mi že to strihajú aj preto lebo tie saténové su trašne ťažké pre nevestu aj s tou vlečkou 🙂

• hm škoda dneska ste tu nikto neni 😢

• Sponzor fóra
  • no, ale nikde inde ich nestrihaju, ty si myslia, ze my so ZA kraja sme nejake citlivky a nezvladneme svadnu s vleckou, ci co?! 😃

• durni tak hodnotim, mas krasnu postavicku, ked ked som ta videla v tychto tak som si povedala Waaaaaaaaaaaaaaw:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=1209026#navigator
    nadhera, ako princezna, kralovna, cisarovna 😃
    potom sa mi pacia aj:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=1209020#navigator
    a
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1209035&vReferer=

takze pre mna
    c.1 http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1209026&vReferer=
    c.2 Rahman

budes kraaaaasna nevesta

• Durni: Rahman ti velmi pristanu 😉 mala ich aj Murinko a bola tiez nadherna nevesta v nich, kukni jej album na inspiraciu 😎

• nemozem si pomoct ale tieto sa mne pacia este viac na nej
    c.1 http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1209026&vReferer= 🙂

• ano luko, tie su tiez velmi krasne 😵

• vsak som aj dala na prve dva topy rahmany a tieto 😃
    ale dolezite je, v ktorych sa citi durni lepsie...ale aspon sa nemusi trapit, v ktorych bude menej krasna, v oboch rovnako 😵

• to mas pravdu, oba modely vyzeraju fantasticky 😉

• Ďakujem za hodnotenie 😉

• ste ma potešili tak tie čo sa vám pačia tak su z dagmary mne sa tiež páčili kvoli tej sukni že je ako princeznovská presne niečo také som chcela ale tie rahman ma tiež lákajú len by sa mi museli upraviť 🙂

• ja sa prihovaram vsetkymi 10timi za tie Dagmary, rahman je krasny, ale ma ho uz dost neviest...niezeby to bolo rozhodujuce, vsak hostia ich zrejme uvida prvy krat, aj manzelik, ale skratka by si bola ina 😉

• no ste mi pomohly ozaj lebo som v tom už mala taký mišung že som nevedela už ani ktoré ešte sa mi celkom páčili posledné z kristíny ale neviem fakt neviem tak teraz budem uvažovať nad tými z dagmary a tými rahmanmi ste mi to ozaj super zúžili hned budem mať menšiu dilemu 😉

• no, tak uz sa riad len svojou intuiciou a vyberies dobre 😉

• tak už budem ste ma dokopli k užšiemu výberu a teraz by to už nemuselo byť také ťažké 😃

• no vyber z dvoch alternativ je uz lepsi, ja vzdy tiez tak vyberam, ze vylucujem moznosti a nakoniec sa rozhodujem z dvoch troch alternativ 😉
    a ktore su tvojmu srdcu blizsie?

• no neviem svojím spôsobom obidvoje 🙂
    tie princeznovské su s takou suknou ako som chcela ako princezná a tie durhé su zase krásne celkovo tak krajšie na mna pôsobia neivem ale už to bude jednoduchšie ked mi ostali dve možno tri možnosti ako s tých všetkých teraz len pozvažovať ale zatial asi tie rahmani boli pohodlnejšie ale zase mi boli velké museli by mi ich prispôsobiť a bojím sa aby mi nespadli kedže mi nemajú na čom na vrchu držať 😐 ale ta pani čo tam bola povedala že sa nemám báť že oni ich prispôsobia tak aby mi perfektne držali že ešte lepšie ako keby tam bola šnurovačka

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...