Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Kati: 1202 m2 😎

• ahoj fifi..no to mate super 🙂

• tiez si myslime 😃 chce to ale trosku vyrovnat teren, tym, ze sme na konci, mame mierny spad... ale uz sa na tom pracuje, vyrovnavaju nam to z realitky 😉

• Sponzor fóra
  • aka ochota 😃

• no to vies, nebude to perfektne, ale to si uz dorobime potom sami, ked sa tam zacne nieco realizovat... oni nam tam akurat navazaju hlinu s kamenim na spevnenie svahu, bude to potrebne urovnat a naviest tam aj poriadnu hlinu na travnik.... ale ta mozno bude aj potom, co vykopeme zaklady 😃

• no ale aspon ti teda pomozu a ty mas o starost menej 😉
    dobre..utekam do prace..potom sa ozvem 😉

• ok Kati, ja neviem ako dnes, lebo poobede mam skolu a hned, ako pridem, ideme s manzelom a kamaratmi "zurovat"... 😃 ideme na latino noc, tesim sa na tanecky 😛

• no spominala si..tak to je super..sa odreagujete a dobre zabavite 😉

• ahojte ako sa dnes mate 🙂

• ja fajn 😃 ked zajtra nevstavam o 5:45 😃

• napodobnee 🙂 o tyzden sa chystam skusat eset saty tak uvidim.... ziadnej mojej kamoske sa nepaci madeira... 😒

• to nemyslil vazne???oni inak na obrazku nevyzeraju tak dobre ako v skutocnosti, na babach boli vzdy krasne, co som videla

• muma videli ich na tebe resp. aj inak ako na obrazku na modelke?

• no ja som sla spat pred pol tretou a este hodinu som buntosila,co som nemohla spat..a potom som sa zobudila,lebo som mala blby sen..takze som rada,ze zajtra netreba ist do prace..
    a navyse sa tu dnes aj tak nudime..uz sme si stihli zacvicit..chystame sa este na bike,ktory sme si dotriahli do preproomu 😛 😃

muma ..a kde mas fotky?
    najpodstatnejsie je,ze saty sa musia pacit tebe 😉

• teraz sa odfotim a dam vam na konzultaciu dufammm...nie len na modelke 😉

lea kde presne si v anglicku nejak som to nepostrehla..ja idem do manchestru cez velku noc 🙂

• Sponzor fóra
  • j asom videla fotky asi troch kociek, co si vybrali madeiru a vyzerali prenadherne, ja by som ju mala tiez len mi boli velke 😐

• muma..v zapadnom londyne 😉

luko..no vybrala si si krasne saty 🙂

• no mne sa tiez pacili na obrazku su ine halvne aj ta farba..im sa viac pacili broche st patrick 😐

• daj do albumu potom svoje..a my ti urcite poradime 😉

• ja viem lea, ale madeira ma uchvatila tiez 🙂 inak podla obrazka sa mi nepacili, na zivo su krasne 😵

• ok dam ..na obtazku sa nai mne nepacila vobec som ju neplanovala skusat... 🙂

• ani ja ale boli prenadherne

• hej...mnohe vyzaraju lepsie v skut..a niektore zas len na obrazku 😬

• no som zvedava ake budu foto
    lea a ty ako spoliehas na krakow ci ides mat tie posledne v albume?

• presne 😉 aj Nicol sa mi viac pacil na Vas co ste ho mali na sebe ako na modelke

• no nicol som si prvy krat vsimla na lea vyzeral uzasne ..predtym som ho vobec neregistrovala 😬

• no dakujem za pochvalu..fotky z leta sa mi celkom vydarili..teraz to uz nebolo ono..v tom dec..
    zvazujem tu olgu..je na predaj,ale je o 100libier drahsia..tak este neviem..

• kolko vychdaza teraz? urcite chod do toho krakowa aspon poskusat....nech mas istotu 😉

• 400libier aj s postovnym..
    napisem jej,ci je mozne ho vratit..ak cosi..ak nie,tak nechcem..mozno ho da neskor znova..len jedna baba z uk teraz predava tie iste saty,ale velkost 14 a chce za ne aspon 450 libier..tak to urcite preto aj ona zvysila tak vysoko sumu.. 😠 a okrem toho,sama som jej pisala,ci ich este ma.. 😴

• no to mas ako pozicovne v nicole 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov