Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • bam..no ja uz mam sprej na astmu..na rozsirenie pluc..a dnes som to musela aj pouzit 😒 normalne ma az pluca boleli..ale pri tom pocasi sa ani tak necudujem 🤔

• no o prdelke a velkych bokoch by som vedela svoje 😦 moj vecny problem kupit nohavice,ktore by mi sedeli v pase a zaroven v bokoch je nemozne... 😦 😦

• Kati ale už je dobre, nie? to musela už byť teda sila...

oznamká už sú stvorené? 😉

• Sponzor fóra
  • vio..tak som zvedava na teba,az sa dotrepes na stretko.. 😬

fifi..plne ta chapm..mam opacny problem 😬 ale zas kupim nohavice na prvykrat.. 😛

bam..uz ano..len najprv taky sok,ze co som si to strekla,kedze to bolo prvykrat,co som tento pouzila..je novy a druhy mam na pravidelne uzivanie..
    oznamka aj ano aj nie..mam 34ks..a chcem tak 80..no teraz by som sa uspokojila aj s 50..no budem dorabat na svk,lebo mi chyba material a tu tazko kupim.. 😒

• Fifi - a ešte aj tá dĺžka, nie? Mne sú vždy široké (odstávajú vzadu, keďže sú robené na figuríny) a dlhé, takže vždy sa skracujú... 😦

Kati - keď to má pomôcť, tak treba vydržať...
    a nejaké "vzorové" príp. "pracovné" nepridáš do albumíku? 🤔

• ahojte 😉
    joj, ale ste toho popisali.....stratila som prehlad 😃
    Co mate noveho? Mne sa teraz vobec nicoho nechce-asi jarna unava 😉
    Ja mam problem s bokmi 😞 Kupit nohavice ktore by sedeli a to skoro na mieru je skoro nemozne 😐

• bam..urcite nie..donesiem ukazat na stretko,pripadne podarujem 😉
    inac..ktore saty sa ti to pacia..nech sa na ne kuknem 😃

ahoj afra..no snazime sa vsetky schudnut 😃 ako pripravy?
    planujeme stretko..nepridas sa?

• Lea..ak budem takto pokracovat, tak sa tam ozaj len dotrepem..zeriavom🙂 Ale take zle to zase nebude, len po tom porode sa to akosi rychlejsie lepi na mna. fujtajbl!.-D Ale vies, cloveka to iba nastve, ze mate 55 kil a chcete sa tvarovat🙂 Tusim by si mi mohla trosku z tej tvojej choroby zazivacej dopriat, aby som dietovala. Alebo z vasich genov ( Janka a spol. 🙂 )

• vio..a kolko mas ty a aku vysku? inac ja mam blbe kosti a tie moc nevazia..ked mas pevnejsie,tak su urcite aj tazsie..zial..tie moje zlomis aj na trave 😬
    a navyse mas uz babo..sice to ma aj moja sestra..ale tu radsej nespominam..ta ma o desat kil menej ako ja.. 🤔

• rada sa pridam 😃 a tiez sa prisposobim vacsine 🙂
    Ja sa snazim schudnut uz od augusta a este stale nie som spokojna... 🙂 Stale to nie je ono 😐
    Pripravy? Zarezervovala som si saty, dnes drahy donesie papier na oznamenia, na konci tyzdna nam pridu fotky na oznamenia, uz mame vsetky zapisnice a obrucky nam pridu na konci aprila...uz aby bol september.🙂 .....teraz sa chystame riesit byvanie 🙂

• bam: aj dlzka, ale to uz je len detail, to neriesim 😃
    Evi: no mohlla by si prijst 😛
    Afra: caf 😎

• afra..no to ste sikovni..nas este kopec veci caka v aprili..hlavne dat sit saty pre druzicky..to bude problem..ale hadam to dobre dopadne..a tiez matrika a potom uz take,ze zajednat menu a kvety..a torky a zakusky..

fifi..donesiem aj vahu 😃 ? a krajcirsky meter? 😃

• Afra: dobre naplanovane 😉 a ake si si vybrala? a co byvanie?

• Kati - tá 5ka posledných je úžasná! tak to teda určite prídem na stretko, aby som (aj) videla oznamká 😵
    Vio - po bábätku sa vôbec nepozastavuj nad váhou, čo si? nepoznám ťa síce osobne ešte 😃 ale na fotos zo svadby vyzeráš OK...
    Fifi - 😉 ale aspoň raz by som chcela nohavice, ktoré sadnú ako uliate...
    Afra - tak to dobre pokračujete, šikovníci ste 😉

• lea: ja by som tiez chcela, aby mali druzicky..aspon tie najmensie rovnake saty, ale asi nic z toho nebude.Priatelova neter totizto vyhlasila, ze ona nechce nic take....ona si da riflovu suknu........ 😞 co uz....nutit ju nemozem
    Ja musim zohnat vhodne spodne pradielko pod saty.... a kedze moja fotografka, kadernicka a kozmeticka su na moj termin na Mallorke, tak musim rychlo zohnat nieco ine 😞

• Sponzor fóra
  • afra..fotku,fotku,fotku..aspon na 5min 😉

• veru afra,kde je album? 😉

• treba vsetko vybavit co najrychlejsie....drahy ma bakalarske skusky, a ked zacnemem prerabat,tak nebude casu.Chceli by sme si prerobit bytik, v ktorom teraz sme.....uz nam staci najst architekta, lebo tento priestor si to naozaj vyzaduje a peniazky 😐 Chceli by sme ist do noveho hned po svadbe
    Moje satocky su smotanove a ma ich aj durni v albume....sice nie na sebe, ale na figurine za sebou 😃
    Bambulka: ja by som chcela to iste 🙂

• OK...dam 😃

• afra..kukni quelle..idem odtial objednavat saty pre male..s maslickami na suknicke..obom sa pacia 🙂 a jedny stoja 450Sk..co je super cena 😉

• afra, šup šup... my sme strašné baby, že? 😃 zvedavky 😃 😵

• jeeeej, afra 😵 😵 😵 (reakcia na foto 😵 )

• afra: kocka si v nich, pristanu ti 😎

• dala som 🙂
    Nechcela som si ich vyzliect....bola som v nich hodinu 🙂

• afra..krasnucke si si to vybrala.. 😉

• dakujem 😃

• lea: Ona ma 10 rokov.....a tazko jej uz teraz nieco povedat 😐 Chcela som,aby aspon niesla obrucky, ale tvarila sa pri tom strasne.....tak to asi necham vsetko na sesternicinu malu-ta ma 9.....bude rada 😃 Dufam

• kráááásne 😃 to ti verím, že sa nedali vyzliecť 😉

• aj v pondelok som ich bola pozriet a chytit si ich......ako male dieta 😃

• afra..mne by mal niest segrin maly..bude mat dva v maji..tak uvidime,ako pochodime..a inac mam dve 4 a 5 druzicky 🙂
    ale skus jej ukazat..mozno sa chyti 😉
    no to si poskusala aj nejaku bizu k nim,ked si bola v nich tolko? a skusila si si aj sadnut?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    ponúkame dekorácie,svietniky,návleky na stoličky,mašle, okrúhle stoly a iný tovar na sviatočné príležitosti.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov