Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • bam..no ja uz mam sprej na astmu..na rozsirenie pluc..a dnes som to musela aj pouzit 😒 normalne ma az pluca boleli..ale pri tom pocasi sa ani tak necudujem 🤔

• no o prdelke a velkych bokoch by som vedela svoje 😦 moj vecny problem kupit nohavice,ktore by mi sedeli v pase a zaroven v bokoch je nemozne... 😦 😦

• Kati ale už je dobre, nie? to musela už byť teda sila...

oznamká už sú stvorené? 😉

• Sponzor fóra
  • vio..tak som zvedava na teba,az sa dotrepes na stretko.. 😬

fifi..plne ta chapm..mam opacny problem 😬 ale zas kupim nohavice na prvykrat.. 😛

bam..uz ano..len najprv taky sok,ze co som si to strekla,kedze to bolo prvykrat,co som tento pouzila..je novy a druhy mam na pravidelne uzivanie..
    oznamka aj ano aj nie..mam 34ks..a chcem tak 80..no teraz by som sa uspokojila aj s 50..no budem dorabat na svk,lebo mi chyba material a tu tazko kupim.. 😒

• Fifi - a ešte aj tá dĺžka, nie? Mne sú vždy široké (odstávajú vzadu, keďže sú robené na figuríny) a dlhé, takže vždy sa skracujú... 😦

Kati - keď to má pomôcť, tak treba vydržať...
    a nejaké "vzorové" príp. "pracovné" nepridáš do albumíku? 🤔

• ahojte 😉
    joj, ale ste toho popisali.....stratila som prehlad 😃
    Co mate noveho? Mne sa teraz vobec nicoho nechce-asi jarna unava 😉
    Ja mam problem s bokmi 😞 Kupit nohavice ktore by sedeli a to skoro na mieru je skoro nemozne 😐

• bam..urcite nie..donesiem ukazat na stretko,pripadne podarujem 😉
    inac..ktore saty sa ti to pacia..nech sa na ne kuknem 😃

ahoj afra..no snazime sa vsetky schudnut 😃 ako pripravy?
    planujeme stretko..nepridas sa?

• Lea..ak budem takto pokracovat, tak sa tam ozaj len dotrepem..zeriavom🙂 Ale take zle to zase nebude, len po tom porode sa to akosi rychlejsie lepi na mna. fujtajbl!.-D Ale vies, cloveka to iba nastve, ze mate 55 kil a chcete sa tvarovat🙂 Tusim by si mi mohla trosku z tej tvojej choroby zazivacej dopriat, aby som dietovala. Alebo z vasich genov ( Janka a spol. 🙂 )

• vio..a kolko mas ty a aku vysku? inac ja mam blbe kosti a tie moc nevazia..ked mas pevnejsie,tak su urcite aj tazsie..zial..tie moje zlomis aj na trave 😬
    a navyse mas uz babo..sice to ma aj moja sestra..ale tu radsej nespominam..ta ma o desat kil menej ako ja.. 🤔

• rada sa pridam 😃 a tiez sa prisposobim vacsine 🙂
    Ja sa snazim schudnut uz od augusta a este stale nie som spokojna... 🙂 Stale to nie je ono 😐
    Pripravy? Zarezervovala som si saty, dnes drahy donesie papier na oznamenia, na konci tyzdna nam pridu fotky na oznamenia, uz mame vsetky zapisnice a obrucky nam pridu na konci aprila...uz aby bol september.🙂 .....teraz sa chystame riesit byvanie 🙂

• bam: aj dlzka, ale to uz je len detail, to neriesim 😃
    Evi: no mohlla by si prijst 😛
    Afra: caf 😎

• afra..no to ste sikovni..nas este kopec veci caka v aprili..hlavne dat sit saty pre druzicky..to bude problem..ale hadam to dobre dopadne..a tiez matrika a potom uz take,ze zajednat menu a kvety..a torky a zakusky..

fifi..donesiem aj vahu 😃 ? a krajcirsky meter? 😃

• Afra: dobre naplanovane 😉 a ake si si vybrala? a co byvanie?

• Kati - tá 5ka posledných je úžasná! tak to teda určite prídem na stretko, aby som (aj) videla oznamká 😵
    Vio - po bábätku sa vôbec nepozastavuj nad váhou, čo si? nepoznám ťa síce osobne ešte 😃 ale na fotos zo svadby vyzeráš OK...
    Fifi - 😉 ale aspoň raz by som chcela nohavice, ktoré sadnú ako uliate...
    Afra - tak to dobre pokračujete, šikovníci ste 😉

• lea: ja by som tiez chcela, aby mali druzicky..aspon tie najmensie rovnake saty, ale asi nic z toho nebude.Priatelova neter totizto vyhlasila, ze ona nechce nic take....ona si da riflovu suknu........ 😞 co uz....nutit ju nemozem
    Ja musim zohnat vhodne spodne pradielko pod saty.... a kedze moja fotografka, kadernicka a kozmeticka su na moj termin na Mallorke, tak musim rychlo zohnat nieco ine 😞

• Sponzor fóra
  • afra..fotku,fotku,fotku..aspon na 5min 😉

• veru afra,kde je album? 😉

• treba vsetko vybavit co najrychlejsie....drahy ma bakalarske skusky, a ked zacnemem prerabat,tak nebude casu.Chceli by sme si prerobit bytik, v ktorom teraz sme.....uz nam staci najst architekta, lebo tento priestor si to naozaj vyzaduje a peniazky 😐 Chceli by sme ist do noveho hned po svadbe
    Moje satocky su smotanove a ma ich aj durni v albume....sice nie na sebe, ale na figurine za sebou 😃
    Bambulka: ja by som chcela to iste 🙂

• OK...dam 😃

• afra..kukni quelle..idem odtial objednavat saty pre male..s maslickami na suknicke..obom sa pacia 🙂 a jedny stoja 450Sk..co je super cena 😉

• afra, šup šup... my sme strašné baby, že? 😃 zvedavky 😃 😵

• jeeeej, afra 😵 😵 😵 (reakcia na foto 😵 )

• afra: kocka si v nich, pristanu ti 😎

• dala som 🙂
    Nechcela som si ich vyzliect....bola som v nich hodinu 🙂

• afra..krasnucke si si to vybrala.. 😉

• dakujem 😃

• lea: Ona ma 10 rokov.....a tazko jej uz teraz nieco povedat 😐 Chcela som,aby aspon niesla obrucky, ale tvarila sa pri tom strasne.....tak to asi necham vsetko na sesternicinu malu-ta ma 9.....bude rada 😃 Dufam

• kráááásne 😃 to ti verím, že sa nedali vyzliecť 😉

• aj v pondelok som ich bola pozriet a chytit si ich......ako male dieta 😃

• afra..mne by mal niest segrin maly..bude mat dva v maji..tak uvidime,ako pochodime..a inac mam dve 4 a 5 druzicky 🙂
    ale skus jej ukazat..mozno sa chyti 😉
    no to si poskusala aj nejaku bizu k nim,ked si bola v nich tolko? a skusila si si aj sadnut?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

Bratislava
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného