Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte..to tu dnes cely den nikto nebol..si asi vsetky uzivate statny sviatok.. ja som makala ako fredka..zas..a este aj s tymi bacilami..uz to vyzera na nadchu spojenu so zapalom..dutiny upchate..oci nevladzu..priedusky melu z posledneho a hrdlo uz asi ani nie je =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... nejako to tu zanedbávame :-D Je ešte niekto dnes v práci? Ja musím makať ]-( , ale zase na druhej strane aspoň šetrím dovolenku na lepšie časy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, aj ja som dnes v praci....vlastne cely vikend aj ked sa mi straaassne nechce..... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Marcelka, takže nie som sama, aj keď pre mňa je to v tej práci asi ľahsie. :-| Aké bolo cvičenie? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja makam dievcata :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani, cvicenie bolo super....bola sranda....to vies vsetky s bruskami...si to vies predstavit....
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, veru ani si to neviem predsaviť, ale môže to byť naozaj zábavné... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby mnaaaam... napchavame sa svadobnymi kolacmi :-D :-p :-p kolegyni sa zajtra zeni brat, tak poslal pre nas dievcata pre potesenie nieco sladke, su vyborne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj, Zuzi, asi ťa prídem pozrieť :-D Ja zbožňujem koláče a svadobné zvlášť. My ideme zajtra na oslavu starkého 80-tky, takže tiež budú nejaké. Len nebudú svadobné
Odpovedať
Profilova fotka
keby si videla, ake su krasne, s mini obruckami navrchu x-) inak sa po nich zaprasilo :-D
Odpovedať
čautééé. Máte sa?
Odpovedať
Profilova fotka
pracovne Evi, a zajtra aj skuskovo ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
no super..takze nic moc. Ja dovaram obed, idem budit malu a bezime na ockovanie, takze vikend tiez budeme mat super- manzel v robote a ja s malou s teplotami:-( papa
Odpovedať
Profilova fotka
ojojoooooj, mate chorobu na krku? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No po svadobných sa vždy zapráši. My sme doniesli zo sestrinej svadby celý velikánsky kartón a ani som si z nich nestihla poriadne dať a boli preč :-N My sme tiež mali s takými obrúčkami. Jedny s kovovými a ďalšie s takými z niečoho ako zlatý alobal Evi, tak to ti nezávidím. Ja si pamätám, keď sme chodili s bratom na očkovanie. Vždy bol potom strašne mrzutý až na nevydržanie. Ale deti s tým musia vyrastať :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hm veru, je to neprijemne, hlavne pre male deticky a ked je vonku pekne a teplo a musia byt doma v posteli...
Odpovedať
Profilova fotka
evi, tak to ma uz pripravujes na to co ma caka s babom?...super...ockovanie, teploty, doma bez manzela....sa mam na co tesit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru marcelka, jedine dat manzelovi gulu na nohu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka, tak to je skvelý nápad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: :-D a poriadne tazku, nech neujde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
haha...sa vam smeje, baby co?.......ved aj na vas dojde.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, nesmejeme sa, hladame alternativy do buducna, dobre je, ked to niekto oskusa, ci to funguje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, my to nemyslíme zle, Zuzka ti len dáva rady do života a ak to bude fungovať, tak potom to budeme aj my praktizovať, že Zuzi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak ;-) overene praxou je najlepsie 8-)
Odpovedať
ahojte baby..tak uz som doma..som myslela,ze dnesok bude horsi..ale bolo to celkom v pohode..mozno preto,ze nas tam makalo tolko :-) sa tesim na pondelok..kopec nervoznych ziakov..mozno aj bledych :-D
Odpovedať
ahojte ;-) lea aj ja som mala dnes super skolu...cele doobedie sme sa profesionalne ucili nordic walking..... konecne som doma,ale mam co robit aj domacu ulohu....popisat nemecky to,co sme sa dnes naucili =-) :-N inac pocitac mi nejde.....neviem zas dokedy vydrzi..... papa
Odpovedať
ahoj..no ja som si upratala medzi oblecenim..tak som spokojna..len vecer sa mi akosi pokazil..nejdem to vsak rozoberat..nemozem.. v pondelok idete na svadobku..zavidim :-)
Odpovedať
Lei a co sa udialo? :-. treba len predychat..
Odpovedať
Katka,nemusis zavidiet,ved aj vy pojdete raz na svadobku :-) ;-) :-D mna este caka upratovanie.....ja ked vecer neskor pridem domov,uz som vazne taka utahana...... prajem krasny vecer......papa ;-)
Odpovedať
...krasnu svadobnu cestu smaily x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?