Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
muma..aj tebe..bola si pekna..uz sa tesim na dalsie fotky.. jani..ja som tam tiez bola(na priehrade)..a sa zo mna smiali,ze ako mi to nejde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, neboj, to sa vytrénuje... Ja tam niekedy až kukám, že kto všetko tam korčuľuje. Videla som tam niekoľko tiet, ktoré majú nejakých 60 rokov a frčia na korčuliach ako draci 8-)
Odpovedať
Ahoj Danyela, Ja tiez zijem v zahranici a mam svadbu na buduci rok v Auguste na Slovensku a bude to v Zilinskom kraji a uz som tiez zacala organizovat teraz.Uz mame zajednanu salu v Hotely Branica ktory je nedaleko Terchovej.Je to velmi pekny hotel s krasnym vyhladom na hory a tento rok pristavili novu konferencnu salu,ktora je velmi pekna...ale ak nemas moc ludi tak svadbu mozes mat aj v restavracii pri kotrej je nadherna tersa,kde mozes mat pripadne aj BBQ. Svadobny obrad budeme mat na Hrade Strecno a mozes to mat na namesti alebo tam maju aj malu kaplnku ak by si to radsej chcela mat vo vnutri,alebo ak by nahodou prsalo. Tak zatial ti mozem dat len tieto informacie a dufam,ze ti pridu na uzitok. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak ked bude pekne a budes uz ok mozme ist :-) ja som nestala na korculiach ani nepamatam
Odpovedať
Profilova fotka
Super, už sa teším, neboj, to sa nezabúda. To je ako byciklovanie ;-) Tak si trochu oprášiš korčuliarske skúsenosti ;-) Už nech je pekne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co nove s domom...my pomaly napredujeme ale stale sa vyskytuju nove a nove pikosky , co treba ale naj je ze ked je nieco uz hotove tak sa to musi prerabat ako teraz digestor ...je nizsko 8-(
Odpovedať
tak az budem vytrenovana,tak sa pridam k vam na to kolieskove stretko :-D muma..a kedy budete byvat v dome..ci uz byvate?
Odpovedať
Profilova fotka
No s domom je to také všelijaké. Ja raz z tých úradov asi zošediviem. :-( Už sme mali mať všetky projekty sietí hotové teraz, len stále sa tam vyskytuje niečo nové. Niekto si vždy zmyslí, že potrebuje nejaký papier a stále vybavujeme len dodatočné papiere. :-| Ale vraj do konca augusta by sme mali mať stavebné povolenie už na domy. Už máme doma projekty a každý deň v nich listujeme a kombinujeme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: danyela je zakladatelka temy a je vydata uz nejaky ten mesiac 8-) ale kludne s tebou pokecame aj my, ak chces ;-) baby... vcera som bola na dome mojej sefovej... maju to pekne... ide o stavbu so spolocnou stenou so susedom (blbe), ale inak pekne miesto na Boriku. Ked mi zavalili sumu, co dali do domu - ze 6,5 mil plus pozemok, skoro som umrela :-S :-S ja pocitam so sumou do 4,5 mil. Jani, aky planujete rozpocet na vas domcek?
Odpovedať
jani..a kto ti teraz neda pokoj s papiermi? fifi..no pekna to suma :-N az sa mi prevratili oci niekolkokrat =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea plan je do 1.oktobra ze sa tam nastahujeme, mame vypovednu dobu na byte. jani ani nevrav my sa len napajame na kanalizaciu a papierovaciek a platieb jedna radost.... zuzi dom sa vzdy predrazi neveim cim to je...vsetci co stavju a prerabaju tak hundru ze neratali ze to bude tak vela...ako aj my ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
nuz viem, ze par veci tam maju fakt take, ze boli extra drahe... ale aj tak je to vela, kedze to ma len malinku pivnicku, dole obyvku s kuchynou a kupelnou a hore spalnu, dve detske a este jednu kupelnu. pozemok cca 450 m2 .... som zufala ;-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to je fakt strasne vela .... :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, teraz riešime vyňatie pôdy a k tomu siete v ceste, kde sa vyskytol problém s tým, že tam stojí prečerpávačka. Takže to treba nejako poriešiť. A nie je to jednoduché, lebo každý si stojí za svojim a nikto nechce v ničom ustúpiť ]-( Zuzka, náš rozpočet je 1,5 mil. na hrubú stavbu s tým, že základy do toho nepočítam. Zatiaľ urobíme len spodok a vrch necháme neomietnutý, nebudú tam podlahy. To budeme dorábať postupne. Ale ja som počítala, že na celý dom by to mohlo byť tak okolo 4 milióny aj so zariadením. Tak uvidíme
Odpovedať
muma..no tak dufam,ze sa to podari bez problemov..a s tymi peniazmi je to fakt tazke..vzdy na nieco treba.. fifi..no bude treba asi riadne premyslat nad vsetkym,co sa da do stavby a do domu..
Odpovedať
Profilova fotka
no pri nasej prerabke my pride naj najst dobrych a ochotnych majstrov.... ;-)
Odpovedať
ja sa drzim toho,ze radsej si za niektore veci priplatim ako sa stresovat..zaludocne vredy sa daju ziskat velmi lahko :-S
Odpovedať
Profilova fotka
uplne suhlasim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nájsť šikovných a ochotných ľudí je v dnešnej dobe dosť veľký problém. A keď by sa aj našli, tak sú zvyčajne už na veľmi dlho dopredu zajednaní :-|
Odpovedať
Profilova fotka
naj je to v zime..vtedy su vsetci ochotní :-D ...ale ako sa blizi leto je ich menej a menej
Odpovedať
Profilova fotka
No len škoda, že v zime to všetko dlhšie schne a ťažšie sa robí. A každý chce všetko robiť v lete :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to :-D
Odpovedať
no ak bude pekna zima,tak sa bude robit aj cez nu :-D vdaka nasmu globalnemu oteplovaniu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
normalne zvazujem, ze to bude asi montovany dom, kamarat ma tiez montovany a je uplne spokojny.... moj manzel tomu nie je prilis nakloneny, ale co uz... Jani, ja som tiez myslela, ze bez pozemku nam bude stacit 4,5 mil aj so zahradou... dufam, ze to tak aj bude :-N
Odpovedať
fifi..no ved uvidis..ved este nejdes hned stavat..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby...tak som si vytvorila album maleho marcela...zatial len zopar fotiek..tu je adresa...http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=174897&vReferer=
Odpovedať
ahoj marcelka..gratulujem ku drobcovi..hadam sa prides coskoro pochvalit s nim.. ako sa citis ako cerstva mamicka? musim zas zorganizovat nejake stretko..kym som este tu..
Odpovedať
Profilova fotka
vsetko je v pohode...len sem tam mi maly neda v noci spat...ale potom cez den to krasne dospim..aj spolu s nim ;-) inac je to uplne super mat takeho drobca doma.....
Odpovedať
tak to som rada,ze si zatial spokojna..ale pridu aj horsie dni,tie len s nim vydrzat..viem,ze sestrin maly mal dost tazke obdobie,ked mu rastli zubky..
Odpovedať
Profilova fotka
macka: maly je zlaty, ma strasne rozkosnu pusinku x-) kati: prave sa bojim toho, ako to pojde hore, kym zacneme stavat :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?