Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • no su to nohavice a nejaky top, ktory sa sklada z 2 vrstiev, spodna je na ramienka a dlzka asi do pasa a vrchna (taka priesvitna) je na jednej strane po kolena a na druhej asi do polovice stehna, ale zle sa to opisuje, ked to budem mat doma, tak to nafotim

• ja asi viem ake, tiez som chcela podobne nieco.. take sa mi paci 🙂 akej farby?

• je to take pieskovo kremove a vrch je svetlo hnedy az hnedy, aspon dobre vynikne, ze bude opalena (alebo natreta samoopalovakom) 😃

• Sponzor fóra
  • do solaria nechodis?

• nie, este nikdy som nebola, ale chcela by som, len samej sa mi nechce

• ani ja som este nikdy nebola a zvazujem, ci mam ist.. kamoska chodi a uz to na nej celkom vidiet, ale ja nemam velmi rada taketo "zasahy"

• ani ja moc, ale ked uz sa nestihnem prirodzene opalit, taks tym musim nieco robit, bo budem vyzerat ako reklama na vapenku

• Ahojte!
    Csikike urcite to vyvzera dobre, aj mne sa pacia take veci. Ale asi si to nekupila v Sa, vsak?

• ahoj kaprik
    csikike, ja si to tvoje predstavujem tak zhruba, ake je na jednej fotke v mojom albume, ten modry komplet
    kuknite sa

• ale ano kaprik, kupovala som to v SA

• Emkaa je to pekne. A kde v Sa, mamina by chcela nieco na ten styl.

• emkaa, je to nieco velmi podobne...sa tomu vytesujem. Mali to v classic-u (je to hore na poschodi, v tej novej budove, kde je dole obuv vedla DM-ky.)

• aha, viem, tam som raz zhanala suknu...

• zabka ma kedy termin svadby? kedze v profile ma napisane, ze 15.9. a ten nie je pravy..

• ale este celkom fajn vecicky maju aj pri byvalom barteri (teraz su tam koberce) za kauflandom...je to nova budova na spodku je martha ... (neviem co) tam mali fantasticke nohavice a aj topy (nie take klasicke)

• Sponzor fóra
  • emkaa, zabka ma 15.7. ozaj kde je v SA solarko?

• emkaa, vidim, ze ste zmenili datum svadby?

• ja som si myslela - podla vykladu, ze to je taky obchod skor pre starsie panie .... vnutri som este nikdy nebola

solarium je v Exedre, dalsie je pri Bunda pube za Tatra bankou a este viem o jednom v tom dvore pri Sehatexe

• aha, tak potom mam sancu si este zarezervovat restauraciu Lukas na 16.9. 🙂

• zmenili sme, lebo sme v pondelok boli tak, ze ziadna nebude a nakoniec sme sa udobrili a presunuli o tyzden 😎

• dik, asi budem musiet ist ked sa to pocko neumudry, a do lucasa radsej chod cim skor, lebo tam bude asi dost svadieb...
    no ja som ani nepozerala co maju vo vyklade, len sme tam naklusali a kym som si skusala nieco ine, tak sa mama pohrabala a nasla to...a panskych oblekov a kosiel tam maju neurekom

• vcera sme si boli informativne pozriet obrucky, v Sali ani nie su take drahe .. moj buduci manzelicek si myslel, ze to bude 10 tisic, ale vobec vobec
    tak sme si z tolkej radosti kupili velku kvetinu do bytu 🙂

• aku kvetinku ste si kupili?

• slonia noha sa to vola, taka palmovita v kvetinaci

• tu zboznuje moj drahy a ja tiez, vola sa nolina, mame doma 3 😃 , je fakt nadherna.
    Takze uz ste si aj obrucky vybrali?

• hej, je to nolina.. mali tam dva druhy, jedna mala tensie listy, druha take trosku hrubsie...
    len sme si vybrali, ze ake by sme asi chceli, ale este neobjednali
    vy mate odkial?

• nam ich zohnala znama ale uz davno, nosime ich od zasnub (2,5 roka)

• my take klasicke zasnuby nebudeme mat, o mesiac mam narodeniny, tak mi priatel kupi prsten s ockom a vyhlasime, ze tak toto boli nase zasnuby 😃

• my sme sa dohodli po mesiaci chodenia, ze dalsi rok budeme mat zasnuby, tak sme to aj dodrzali 😃

• my sme spolu len nieco vyse dvoch rokov .. ale ja nemam velmi rada take oficiality, uplne mi to takto staci

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov