Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • ahojte
    trochu zmením tému, keďže dosť za vami zaostávam 🙂
    kaprik, ty odkiaľ máš šaty?

• Ja ich mam z galanta salon gabriela-mercedes.

• Vlastne mne sa zapacili ked ich mala zabka v albume, isla si ich vyskusat a uz ine som ani nechcela. Dakujem jej za to!

A co ty, ides dnes na dalsi lov?

• Sponzor fóra
  • ešte som len na začiatku, ale už sa mi do toho nejako nechce
    a som trochu nahnevaná, lebo práve v mojom termíne by som mala ísť na seminár do Bulharska... 😞

• ktoré sú to?

idem si ešte jedny vyskúšať a potom uvidím, či budem skúšať ďalej

• To je neprijemne ..., ale treba verit ze vsetko bude ok. Ja som v praci zahlasovala dovolneku na zacitku roku, to preto aby potom nebol problem.

• však uvidím, nemusím tam predsa ísť 🙂
    asi mám dnes len nejaký blbý deň

• ahoj emkaa, to je neprijemne, ale ved ty si sama hovorila, ze nie je problem termin posunut, tak ak chces byt tam aj tam

kaprik a nelaka ta ist si skusit aj nove? inak fotecku uz mas, ci este si nebola?

• Radsej nechcem ist. Mne sa pacili, a tak si to nechcem kazit. Fotit sa v nich budem len 2 tyzdne pred, ked ich pojdem este raz vyskusat aj s doplnkami.

• Ale tu fotku od teba mam tu aj doma v PC, a skoro kazdy den ich pozeram a zatial nelutujem. 🙂

• A ani som si nevsimla, kedy som prekrocila 1000 prispevkov.

• to je pravda, ale o tyzden neskor to by nebolo dobre ... byt cely tyzden v BG a potom mat svadbu... takze kaslem na to
    a ktore su to teda tie saty, kaprik? 🙂

• Ja ich sem na chvilu dam do albumu, ale len na sekundu.

• napis ak si si ich pozrela.

• jeeej tak gratulujem kaprik, k prekroceni hranice! 😃

• Sponzor fóra
  • Dakujem! 😎

• jeeej kaprik, vidis, este ze boli aj na figurine 😃 , takto vyzeraju krasne, na mne to az take super nebolo

• pozrela som, tieto sú pekné

• Mne sa pacili na fotke a aj v skutocnosti, takze som nemala tazky vyber.

• kaprik a ake budes´mat doplky? ze zavoj a rukavice si pamatam, ale co sperky? prelicky ci strasove nieco?

• Ahojte babenky, tak ja za hodku padam...dnes som len sliedila, dala som si zavazok, ze nebudem furt vypisovat, ale nevydrzala som to dlho 😒

• no teeeeda to nam nerob! aspon mame s kym kecat, takze pojdes domov ako ja a zmokeme jak kuriatka?

• A ja ze mas dovcu. No zabka, perlicky asi nie, skor tu druhe.

• ahoj csikike...

• podla mna by sa asi hodili skor tie prelicky ... no ved sama vies co chces 😉

• az na to ze nepojdeme domov, ideme nakupovat do ikei a avionu, snad sa nam tam podari nejaky ulovok...a trocha sa aj hanbim, ze som ti slubila nafotit tie pohariky a ja hlava pomazana som na to uuuuuuplne zabudla

• Neviem. Nieco doma mam, nieco maju aj v salone, a uvidim. Mozno ze si pojdem pozriet satocky este raz nazivo. Pravdu povediac moc si ich ani napamatam.

• inac ahojte vsetky 😉

• aha, ja som si tiez myslela, ze ides na R o 15:15

inak baby, ako sa vlastne voláte? lebo ja som tak premýšľala, že ked by som náhodou sa aj mala niektorej z vás pozdraviť na ulici, tak poviem: ahoj csikike, zabka, kaprik... ? 🙂

ja som Mariana

• ja som Tonka, ale na mna pokojne mozes zabka aj kricat 😃

csikike nevadi, ved pofotis a vidis, ja somzabudla, ze idete dnes, neviem preco ale ked sa povie piatok, tak pre mna to znamena az ten dalsi

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov