Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ahojte trochu zmením tému, keďže dosť za vami zaostávam :-) kaprik, ty odkiaľ máš šaty?
Odpovedať
Ja ich mam z galanta salon gabriela-mercedes.
Odpovedať
Vlastne mne sa zapacili ked ich mala zabka v albume, isla si ich vyskusat a uz ine som ani nechcela. Dakujem jej za to! A co ty, ides dnes na dalsi lov?
Odpovedať
ešte som len na začiatku, ale už sa mi do toho nejako nechce a som trochu nahnevaná, lebo práve v mojom termíne by som mala ísť na seminár do Bulharska... :-(
Odpovedať
ktoré sú to? idem si ešte jedny vyskúšať a potom uvidím, či budem skúšať ďalej
Odpovedať
To je neprijemne ..., ale treba verit ze vsetko bude ok. Ja som v praci zahlasovala dovolneku na zacitku roku, to preto aby potom nebol problem.
Odpovedať
však uvidím, nemusím tam predsa ísť :-) asi mám dnes len nejaký blbý deň
Odpovedať
ahoj emkaa, to je neprijemne, ale ved ty si sama hovorila, ze nie je problem termin posunut, tak ak chces byt tam aj tam kaprik a nelaka ta ist si skusit aj nove? inak fotecku uz mas, ci este si nebola?
Odpovedať
Radsej nechcem ist. Mne sa pacili, a tak si to nechcem kazit. Fotit sa v nich budem len 2 tyzdne pred, ked ich pojdem este raz vyskusat aj s doplnkami.
Odpovedať
Ale tu fotku od teba mam tu aj doma v PC, a skoro kazdy den ich pozeram a zatial nelutujem. :-)
Odpovedať
A ani som si nevsimla, kedy som prekrocila 1000 prispevkov.
Odpovedať
to je pravda, ale o tyzden neskor to by nebolo dobre ... byt cely tyzden v BG a potom mat svadbu... takze kaslem na to a ktore su to teda tie saty, kaprik? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja ich sem na chvilu dam do albumu, ale len na sekundu.
Odpovedať
napis ak si si ich pozrela.
Odpovedať
jeeej tak gratulujem kaprik, k prekroceni hranice! :-D
Odpovedať
Dakujem! 8-)
Odpovedať
jeeej kaprik, vidis, este ze boli aj na figurine :-D , takto vyzeraju krasne, na mne to az take super nebolo
Odpovedať
pozrela som, tieto sú pekné
Odpovedať
Mne sa pacili na fotke a aj v skutocnosti, takze som nemala tazky vyber.
Odpovedať
kaprik a ake budes´mat doplky? ze zavoj a rukavice si pamatam, ale co sperky? prelicky ci strasove nieco?
Odpovedať
Ahojte babenky, tak ja za hodku padam...dnes som len sliedila, dala som si zavazok, ze nebudem furt vypisovat, ale nevydrzala som to dlho :-S
Odpovedať
no teeeeda to nam nerob! aspon mame s kym kecat, takze pojdes domov ako ja a zmokeme jak kuriatka?
Odpovedať
A ja ze mas dovcu. No zabka, perlicky asi nie, skor tu druhe.
Odpovedať
ahoj csikike...
Odpovedať
podla mna by sa asi hodili skor tie prelicky ... no ved sama vies co chces ;-)
Odpovedať
az na to ze nepojdeme domov, ideme nakupovat do ikei a avionu, snad sa nam tam podari nejaky ulovok...a trocha sa aj hanbim, ze som ti slubila nafotit tie pohariky a ja hlava pomazana som na to uuuuuuplne zabudla
Odpovedať
Neviem. Nieco doma mam, nieco maju aj v salone, a uvidim. Mozno ze si pojdem pozriet satocky este raz nazivo. Pravdu povediac moc si ich ani napamatam.
Odpovedať
inac ahojte vsetky ;-)
Odpovedať
aha, ja som si tiez myslela, ze ides na R o 15:15 inak baby, ako sa vlastne voláte? lebo ja som tak premýšľala, že ked by som náhodou sa aj mala niektorej z vás pozdraviť na ulici, tak poviem: ahoj csikike, zabka, kaprik... ? :-) ja som Mariana
Odpovedať
ja som Tonka, ale na mna pokojne mozes zabka aj kricat :-D csikike nevadi, ved pofotis a vidis, ja somzabudla, ze idete dnes, neviem preco ale ked sa povie piatok, tak pre mna to znamena az ten dalsi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?