Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Ja tu nezostavam,len som sa mrkla. :-) Pekny vecer ti prajem..
Odpovedať
To je ta zavislost!
Odpovedať
Mno dobre rano holky, ja dnes sluzim a dozvedela som sa to o stvrt na sedem! :-S Takze cakam, ci sa niekto prida na kus reci dnes, aj ked asi budem makat (ak sa bude dat) a cele na tom je ppozitivne, ze aspon mam vecer volny! Inak vcera vdaka nezavislaceniu som dost popracovala, aj ked o vysledkoch sa este hovorit neda :-( , snaad dnes.
Odpovedať
Ahoj zabka! Dnes toho mam aj ja dost v praci, ale s diplomovym projektom som dost prokrocila. Uz teraz mam pocit, ze to do nedele dokoncim a v pondelok to mozem preposlat konzultantovi.
Odpovedať
Gratulujem, to mas naozaj dobre! Tak dnes vzorne pracuj v piatok a po vikende ta bude hriat skvely pocit, ze to mas! :-)
Odpovedať
Aj tak sa mi nechce. A ty so to nevies robit v praci? Ja som si to doniesla ale asi dnes nic nestihnem. Chcela som si len urobit upravu.
Odpovedať
Nie ja som bola v tom, ze dnes mam poobednu :-|
Odpovedať
Tak to je zly pocti. To ja obcas, ked sa zobudim rano bez budika si myslim ze je sobota a o chvilu ma napadne ze len piatok. To je teda fakt blby pocit. Drahy mi uz cely tyzden pocita pocet oznameni, ale uz si k tomu sadnem asi ja. Ked mu vynecham neakeho kamosa, tak potom nechc nenadava.
Odpovedať
To je dobe, ze je aktivni, ja som sice od svokry dostala zoznam ale z neho to ide ako z chlpatej deky, sice teraz mi je to dost egal, ale chcela som to stihnut porobit este pred tymto zhonom, no nic nepodarilo sa kolko asi budete potrebovat? asi dost aj pozvanok k stolu ... ci budete ich osobne pozyvat?
Odpovedať
Budeme potrebovat okolo dvesto oznameni a okolo 40 pozvanok. Nasej strane sa roznesu osobne, a draheho neviem.
Odpovedať
Ja som sa draheho vcera pytala, ze ako si predstavuje roznasanie vysluziek v bn, ci budeme my alebo svokra, ak my tak by to muselo byt asi tyzden skor, neviem
Odpovedať
My to mame jednoduchsie, lebo sme obaja z 1 bydliska. Vysluzky rozdavame v piatok hostom kktorí nam vtedy prinesu dar a tortu (u nas sa to nosi piatok vecer) a ktorí su z daleka a pridu len v sobotu, pre nich to budeme mat nachystane na hostine a ked budu odchadzat im to dame.
Odpovedať
Článok sa načítava...
No aj s tym tety zacali, ze chcu torty doniest, ja som tvrdila, ze netreba, ze je to zbytocne ale aspon ich takto nasekame do vysluziek. My to v Sali budeme robit tiez tak, len druhu stranu musim domysliet a hlavne so svokrov predebatit. Inak musim sa priznat, prvykrat ma otravuje, ze sa ma ludia pytaju na svadbu, mam momentalne ine starosti a nema cas na take blbosti ako ked druzicka otravuje, ze kedy si ma dat stylistu, vrrrr :-| Som velmi podrazdena a zla v poslednych dnoch. Uz nech je to za mnou ...
Odpovedať
No ani ja sa moc nerozpravam o svadbe. Vyzera to tak, ze ak si vsetky skusky urobim v riadnom termine, tak na pripravu budem mat dva mesiace a to by malo stacit. Ved uz idle len o dojednanie detailov ako vyzdoba, kolaciky, nealko a alko.
Odpovedať
Ano to mas tiez pravdu, ja mam zase citatk, ze to bude dost ltt vsetko, totiz veduci mi povedal, ze po statniciach sa musia prichystat este veci na konferencie (to uz nebudem studovat), takze hned v pondelok naklusem do labaku a budem makat, ak vsetko pojde, tak ma caka konferencia v Moskve a medzitym este kadeco a na svadbu nebude ani casu. Najlepsie je ze si clovek mysli, este je cas ...
Odpovedať
Tak ano, ale zas to je prilezitost, ktora by sa nemala odmietnut. Takze to budete mat pestre!
Odpovedať
No si zaber aj csikike, ak pojde na sluzobku pred svadbou, dakujem pekne ... neviem ale podla toho aky som ja nervak, ja by som mala najradsej tyzden volno pred svadbou aby sa mohli vybavovat detaily
Odpovedať
To hej. Ja budem mat dovolenku dva dni pred svadbou a tri dni po. Dufam, ze pred mi tie dva dni budu stacit, ale bude u nas bratova priatelka, tak ta mamine pomoze. A po dufam ze za tie tri dni vybavim vsetky tie papiere.
Odpovedať
vidis o papieroch som este nerozmyslala, kedy ich vybavovat
Odpovedať
NO mne kazdy hovori ci nepockam do decembra a ci si tam dam hned aj titul, ale ja ze nie, chcem mat vsetko z krku hned. Najlepsie by bolo spist si, ze kde vsade ist.
Odpovedať
no npriklad drahy titul mat nechce, ja ano a ak vsetko vyjde dam si uz i nove bydlisko, takze vsetko naraz a este aj euro snad uz bude ...
Odpovedať
Ja si to dam bez, o potom niekedy na buduci rok za 50,--Sk si to tam dam. A ako ste na tom s bytikom?
Odpovedať
neviem, este cakame na nadobudnutie platnosti ja uz som sa zahlbila do studia a ide mi to super, konecne! inak dnes sme tu same :-D
Odpovedať
Hej! :-)
Odpovedať
Asi maju vela prace baby, ked chcu dnes skor zdrhnut. Ozaj a co torta, uz si si vybrala, ci este nie?
Odpovedať
Nakoniec to nechavam na tetu, ktora mi povedala, ze svadobnu tortu mi zabezpeci ona. Ja som jej povedala aku mam predstavu vyzorovo a chutovo to bude na nej. Inak dobre pecie, takze urcite mi vyberie dobru.
Odpovedať
takze si nechces povedat ja lubim jahodovu bude taka? ja by som bola rada, kebyze je to torticka ktoru zboznujem a budem mnami mnam
Odpovedať
No ja zboznujem vsetky, takze asi nie. Bola som prekvapena, ze sa rozhodla ze tu mi objednan ona, ale zaroven sa tesim. U nas je zvykom ze krsni, ale k tomu sa vyjadrovat nechcem, ze teda mne preco nie.
Odpovedať
MYslim, ze zvyk nezvyk spravime si ako nam vyhovuje a snad s nikto neurazi ;-) inak to je potom jednoduche, ked mas rada vsetky ... ja ovocne plnky moc nemusim
Odpovedať
Inak moj osobny nazor je taky, ze ziadna torta nechuti tak dobre ako vyzera. Ale to je moj nazor. Par krat som sa sklamala uz v tomto.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?